2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Basketbol Kuralları

NbaTr.Com - Salı, 15 Mayıs 2007
 • Basketbol müsabakaları iki hakem tarafından yönetilir. Misafir takım sahayı seçme hakkına sahiptir. Her devreden sonra saha değişimi yapılır.
 • Oyun, orta saha çizgisinde her takımdan birer oyuncu arasında yapılan hava atışı ile başlar. Hava atışına çıkan oyuncular, topu tek elleri ile takım arkadaşlarına kazandırma hedefini taşır.
 • Oyun, 10'ar dakikalık dört periyottan oluşur. Beraberlik durumunda uzatma periyodu oynanır. Her takım ilk üç periyotta ve uzatma periyodunda 2'şer dakikalık bir, dördüncü periyotta iki mola hakkına sahiptir. İkinci ile üçüncü periyot arasında 15 dakikalık devre arası verilir.
 • Hücum eden takım, kendi sahasını 8 saniye içinde terk etmek, 24 saniye içinde de hücumunu tamamlamak zorundadır, aksi halde top kullanma hakkı rakip takıma geçer.
 • Oyuncu topla birlikte, top sürme (dribbling), pas atma (passing), şut atma (shooting) aktivitelerini yapma şansına sahiptir. Bir oyuncu top sürerken, topu eline alarak durdurursa, tekrar top sürme şansına sahip değildir; topu istediği yöne ve kişiye pas ya da şut atmak zorundadır.
 • Her takım 5 kişiden oluşur ve takımların sınırsız oyuncu değişikliği hakkı vardır. Eğer faul hakkını doldurmamışsa, her çıkan oyuncu tekrar oyuna dahil olabilir. Bir takımdaki beş oyuncudan biri ortada (post), ikisi savunma (guard) ve ikiside hücum (forward) oyuncusudur.
 • Oyunu bir baş hakem ve yardımcı hakem olarak iki hakem yönetir.
 • Her oyuncu beş faulle oyun dışında kalır, tekrar o maç için oyuna dahil olamaz. Her oyuncunun bireysel olarak yaptığı faul sayısının toplamı, takım faullerini de belirler. Toplamda dört takım faulüne ulaşan takımın daha sonra yaptığı her faul, karşı takıma serbest atış kullanma hakkı kazandırır.
 • Hakem tarafından durdurulmadıkça, top potadan veya çemberden dönerse oyun devam eder. Ayrıca, oyuncu sahayı belirleyen çizgilerin dışına temas etmedikçe, top oyun çizgilerinin dışına değmeden havadan saha çizgisinin dışına çıksa dahi, oyuncu topu içeri çevirebilirse de oyun devam eder.
 • Her sayı atışından sonra veya hakemin düdüğü çalmasının ardından, oyun ve oyun zamanı durur. Sayı yiyen takımın pota gerisindeki çizgi arkasından topu oyuna sokması ile hem zaman hem de oyun tekrar başlar. Oyun içindeki diğer durumlara göre, hakemin gösterdiği yerlerden, top oyuna sokulur.
 • Üç sayı çizgisi içinden yapılan her başarılı atış iki sayı, üç sayı çizgisi gerisinden yapılan her başarılı atış üç sayı olarak değerlendirilir. Faullerden veya kural ihlallerinden dolayı kazanılan başarılı serbest atışlar bir sayı olarak değerlendirilir.
 • Oyuncular iki durumda cezalandırılır: 1- Bireysel kural ihlalleri 2- Faul yapılan durumlar. Kural ihlali veya hatası (hatalı yürüme, topun çizgi dışına çıkması, hücum oyuncusunun üç saniyeden fazla post içinde durması v.b) top kullanma hakkını karşı takıma verir. Yapılan bireysel fauller ( itme, çekme, vurma, tutma v.b) ise oyuncunun faul cezası almasını sağladığı gibi faulün yapıldığı yer göz önünde bulundurularak, rakip topu yandan oyuna sokar, ya da serbest atış yapma hakkı kazanır.
 • Serbest atış hakkı adedi, faulun yapıldığı zaman, yer ve çeşidine göre değişir. Şut atışı sırasında faul yapılmış ve atış sayı olmamışsa, atışı yapan takıma iki serbest atış hakkı verilir. Eğer atış sayı olmuşsa, bir serbest atış hakkı verilir. Bir takım, bir devredeki "takım faul" sınırını geçmiş ve atış sahası dışında faul yapmışsa, o zaman bire-bir denen serbest atış hakkını kullanır. Bu atışta kural, ilk atış sayı olursa, ikinci atış yapma hakkı kazanmaktır. Bire-bir'de ilk atışı kaçıran ikinci atışı yapamaz, top potadan oyun alanına dönerse, oyun devam eder. Teknik faullerde (oyunu geciktirme, sportmenlik dışı davranışlar, hakeme itiraz, izinsiz oyuna girme v.b) iki serbest atış hakkı verilir.
Yorumlar (236)Add Comment
‹ First  < 1 2 3 4 5 6 7 8 > 
...
Yorumu Yazan Batu REis, 05 Mayıs 2009, 16:49:38
bence gayet iyi olmuş. her oynayan için önemlidr
...
Yorumu Yazan adı lazım deil, 04 Mayıs 2009, 18:00:49
sahanın boyutlarınıda verselermiş daha iyi olrdu
...
Yorumu Yazan irem, 04 Mayıs 2009, 17:02:56
harika performans ödevimi yaptım sayenizde saolun bide yüksek alim amin tekrar saolun........
...
Yorumu Yazan anıl, 04 Mayıs 2009, 09:14:18
ewt. sende haklısın ama basketbolu daha yeni öğrenenler var gerizekelı o zaman oynama
...
Yorumu Yazan ece, 30 Nisan 2009, 19:05:22
arkadaşlar hepinizin kendne göre yorumları var.ben bu yazılan kurallara şunu eklemek istiorm BASKETBOL İNSANLARA ÖZGÜ BİR OYUNDUR.HAYVANLAR OYNAYAMAZ.bu kuralı eklememin nedeni hayvanların oynadığı bir basketbol takımıyla maç yapmam adamlarım basketbolun 'b' sinden haberi yok ve hayvan gibi oynuyorlar.gerçekten maçtan sonra dizlerimde derman kalmadı sürünmekten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
...
Yorumu Yazan mahmut, 29 Nisan 2009, 06:54:04
çok beğendim
...
Yorumu Yazan özge, 23 Nisan 2009, 09:47:19
bence çok güzel oyun ben basketbol turnuvalarındayım basketbolu seviyorum
...
Yorumu Yazan koray, 21 Nisan 2009, 17:07:54
ahmet GÜNGÖR köyünden olan ahmet bnm babam iş adamı sizin köyün açık adresini istiyorum belki ben yaptırabilirm. Yardımcı olmak istiorm foto diil ayrıca pota
...
Yorumu Yazan koray, 21 Nisan 2009, 17:07:51
ahmet GÜNGÖR köyünden olan ahmet bnm babam iş adamı sizin köyün açık adresini istiyorum belki ben yaptırabilirm. Yardımcı olmak istiorm foto diil ayrıca pota
...
Yorumu Yazan Zafer , 16 Nisan 2009, 12:13:32
bence hiç eleştirmeye gerek yok adam açık açık yazmış bilen var bilmeyen var.bence gayet güzel açıklamış
...
Yorumu Yazan bengüsu, 07 Nisan 2009, 16:15:54
bu yorum güzel biz bilenler için basit veye gereksiz olabilir fakat bu kuralları bilmeyen birini düşününce çok yerinde yorumlardır bence
...
Yorumu Yazan hatice, 24 Mart 2009, 07:09:28
bence site güzel ama bazı eksikler war tabi lütfen düzeltiniz eksiklerinizi rica ederim
...
Yorumu Yazan cemre kemeer kemer değil kemeer, 14 Mart 2009, 12:56:22
vallaha çok saol perfonmans ödevimim için çok lazım bilgilerdi saol ama 3 saniye beş saniye kuralını vermemişsin
...
Yorumu Yazan ÖMER, 06 Mart 2009, 16:34:41
GÜZEL BİR DERS TEBRİK VE TEŞEKÜR EDERİM
...
Yorumu Yazan artisim, 27 Şubat 2009, 21:16:04
tek kelimeyle harika çok hoşuma gitti
...
Yorumu Yazan peace_maker, 25 Şubat 2009, 20:14:32
bnde çok ünlü bir basketbolcuyum.bu bilgileri hazırlıyanları takdir ediyorum.bu kuralları bilmeyen bir çok kişi olduğuna eminim. onları bu konuda aydınlatmak için güzel bir site olmuş
...
Yorumu Yazan yasminnnn, 24 Şubat 2009, 18:37:03
offffff gerçekten çok güzel bende basketciliğe kafa sarmış bir kzım gerçekten basket benim hayatımın yarısı diyebilirim.Akşamları okula arkilerle beraber basket maçına gidiyorum ama yine kalabalık artık cumartesi ve pazar saat 3 de gece tabiii
maça gidiyorum ve yeldiğim maçda yok yoksaa varmı amann ben ne biliyim uykulu gözlerle hafta 16 saat ders göriyim ben napem yaniii?
...
Yorumu Yazan yasminnnn, 24 Şubat 2009, 18:29:31
benim abim basketci övünmek gibi olmasın ama bakın sakın yanlış anlamayn ben övünmüyorum abimden aldım bazı kuralları çoğunuda buradan baktım bu benim beden ödevimmmmm için çok faydalı çok teşekkür edrim ama perşembe günleri bedenimiz ilk 2 ders uykulu gözlerle basketttt oynuyoruzzzz bazende çıkmıyoruz bu siteye aferin sayende 100 alcam:)
...
Yorumu Yazan suna, 21 Şubat 2009, 13:54:14
bende basketbollu cok sewıyorum sınıflar arası maclar var ama ben katılmak ıstemıyorum hocalar cok zorluyo katıl dıye cok guzel oynnuyomusun belkı katılırım bılmıyom
...
Yorumu Yazan serdem, 21 Şubat 2009, 13:51:29
bende şunu merak ettim basket atarken önüne geçme veya topa vurma hakkı varmı???
...
Yorumu Yazan özlem, 21 Şubat 2009, 13:05:06
ben pazartesi günü baskatbol turnuvasında oynuycam benim için bilgi tazelemesi oldu benim için şans dileyin arkadaşlar
...
Yorumu Yazan ************, 17 Şubat 2009, 20:33:47
çokk saol lasenin sayende ödewden kurtuldum gerekli we güsel bilgiler vermişiniz aferinnn
...
Yorumu Yazan nursel, 24 Ocak 2009, 12:36:25
bence bir basketbolcu olarak güzel hazırlanmış olabilir ama eksik çok var ama yinede emek verilen herşeye saygı duymamız lazım :)
...
Yorumu Yazan efecan gülmez, 05 Aralık 2008, 20:10:19
çok çok teşekkür ederim bunları buraya yazdığınız için en zor zamanımda bana yardımcı oldu
bu site allah sizden razı olsun
...
Yorumu Yazan cemre, 25 Kasım 2008, 20:12:36
beğenmeyen arkadaşlar sözüm size çok biliyosan git kendine bu konu hakkında bi site kur emeğede saygısızlık etme o zaman bide sen böyle yorum al görcem ben seni bu site gayet güzel ben kurmadığım için emek veripte kuranada sözüm olmaz bu site gayet iyi ve güzel bir site
...
Yorumu Yazan ecmel, 18 Kasım 2008, 19:33:49
çok gzl bi site ve çok gzl anlatmış kuralları benim performans ödevimdede yardımcı oldu...
teşekkür ederim!
...
Yorumu Yazan irem, 07 Kasım 2008, 22:21:11
buranın sayesinde ödevimden100 aldım tşk ederim siteyi yapana
...
Yorumu Yazan beyzammm, 20 Ekim 2008, 18:53:06
bence çok ii bişey zaten ödevim olduğu için baktım yoksa alakam yok ama yine de bana merak kazandırdı benim favorim voleybol... ben beyza
...
Yorumu Yazan emine, 12 Ekim 2008, 16:37:35
nefisssssssssssssssssssss basketbolllllll
...
Yorumu Yazan hiloş, 09 Ekim 2008, 16:50:28
merhaba ben hilal 7 ye gidiyorum çok güsel bilgiler herkese tavsiye ediyorum çok güselllll
...
Yorumu Yazan ßuLL, 08 Ekim 2008, 17:12:21
cok sagol benim sosyal odevime yaradi:D ne alkasi var diceksinişz sosyual hocası ıstedıgınız konuyu arastırın sınırlaıyn getırın dedı abım cok saolsun bende haydarpsa bjk junıor takımında oynuyorum forvetim:D basket cok guzle biseey en nefret ettiigfm spordu 1yil once simdi en sevdigimne futobl ne voleybol en iyisi BASKETBOL...
...
Yorumu Yazan null, 26 Eylül 2008, 23:21:37
muhammed senn söölediğin ampul önemli deil ooo teketek ama arkadaş çewresinde biliniyo o yüzden wr
...
Yorumu Yazan isimsiz, 30 Temmuz 2008, 19:28:36
ben de amatör bir kulüpteydim bjk beni almak istedi ve kulübüm de bana sordu bende bjk li olduğum için kabul ettim ilk gün bunları öğrettiler bire bir doğru ve gereksiz değil EROL TOP ORTA SAHAYI GEÇTİKTEN SONRA GERİ DÖNEMEZSİN YARI SAHA İHLALİ OLUR TOP RAKİBE GEÇER
...
Yorumu Yazan king, 04 Mayıs 2008, 00:42:04
bnları bütün basketbolcu arkadslarm bilir ama bilmeyen arkadslar içn çok iyi olmus tesekürler
...
Yorumu Yazan ümit, 20 Nisan 2008, 18:04:15
ödev için süper bilgiler çok teşekkür ederim.
...
Yorumu Yazan null, 18 Nisan 2008, 15:23:09
valla güzel oolmuş işte e ven ne diyeyim
...
Yorumu Yazan MuhammEd, 18 Nisan 2008, 08:27:36
arkadaş ilk öncelikle mrblar. basketbolda ampul die bişey war mı? warsada pas ampulu bozar mı?
...
Yorumu Yazan eren, 16 Nisan 2008, 18:36:48
bence çok güzel olmuş performanssı ma çok yaradı
...
Yorumu Yazan tuba, 14 Nisan 2008, 17:43:50
ya walla benim de bedenden sözlüm war inş. işime yararlar.çünkü artık ii bi not almak istiyorum da geçen dönem hoca zor zor 4 geçirdi... utançla söylüyorum.
...
Yorumu Yazan ibrahim, 10 Nisan 2008, 22:28:40
bu yazıyı yazana teşekkürler ödevime çok yardımcı oldu
...
Yorumu Yazan null, 09 Nisan 2008, 20:57:45
çok güzel olmuş teşekkürler
...
Yorumu Yazan büşra, 09 Nisan 2008, 20:44:11
iyi fena değil
...
Yorumu Yazan SONGÜL, 09 Nisan 2008, 12:54:56
çok güzel saolun derste yardımcıda oldu basket maçını da yendik EN BÜYÜK 6A BUNU HERKES BİSİN:D
...
Yorumu Yazan tugi, 02 Nisan 2008, 21:14:34
cok guzel!!
...
Yorumu Yazan melisa, 01 Nisan 2008, 10:18:56
mükkemmel ama biraz eksik kuralar var
...
Yorumu Yazan ÇAĞRI O'NEAL, 21 Mart 2008, 19:51:11
KLASİK AMA GÜZEL DOSTM,ELİNE SAĞLIK
...
Yorumu Yazan ZEYNEP, 20 Mart 2008, 18:45:47
iyi oldu yarın yazılı vardıda hihihihihihihihihiih
...
Yorumu Yazan frkn, 18 Mart 2008, 21:42:22
süper ya yrn bedenden sözlü vardı:)
...
Yorumu Yazan FÜHRER, 15 Mart 2008, 19:34:28
DAHA İYİSİ ŞAM DA KAY SI
...
Yorumu Yazan ceren, 14 Mart 2008, 19:16:17
teşekkür ederim benim açımdan harika olmuş maça çıkmadan önce şöyle bi göz atmak harika oldu aklıma takılan sorular vardı .. hallettim:D
...
Yorumu Yazan melike, 11 Mart 2008, 19:32:31
çokkkkkkkk teşekkür ederim ödevimi yaptım hatta bu konudan sözlü veya yazılı olucaz
...
Yorumu Yazan null, 11 Mart 2008, 19:23:16
bnce çok güsell en azından bnm işime yaradı gerçi çoğuna biliyodum yha nese saolasın :p
...
Yorumu Yazan yasemin, 10 Mart 2008, 10:17:49
hazırlayanlara çok teşekkür ederim bazı kişilerin düşünceleri farklı olsada oynayamayanlar var birazda bu açıdan bakın bence
...
Yorumu Yazan yağmur, 09 Mart 2008, 23:27:18
ben ve arkadaşlarım basketbol oynamayı çok seviyoruz aramızdan bazıları basketbolcu olmak istiyorlar
...
Yorumu Yazan aslımmm, 09 Mart 2008, 21:07:44
ben gereksiz diyenlere katılmıyorum çünkü biz biliyosak bile araştırmak isteyenler giriyo
bide ben aslında voleybol oynuyorum ama bu yıl okulda basket turnuvaları olduğu için baktım bi gözden geçiriim eksik varmı die ama oynamaya başlayınca çoook zor millet yaa allah basket oynayanlara güç versin çoook zor
...
Yorumu Yazan enes, 07 Mart 2008, 13:16:12
bu site çok güzel olmuş basketbol severler için çok iyi bir site
...
Yorumu Yazan _HaLeM_, 06 Mart 2008, 19:10:53
yaa sag olun sayenızde odevımı yaptımmmmm sıte cok guzelll
...
Yorumu Yazan kingutku, 05 Mart 2008, 21:31:41
beden ödevine çok yardımcı oldu sağoll..
...
Yorumu Yazan ..., 03 Mart 2008, 19:04:42
bende sporcuyum bendede çok güzel fikirler ve bilgiler var herkese bu konuda yardımcı olabilirim
...
Yorumu Yazan samet, 29 Şubat 2008, 19:03:47
süper bir site çok hoşuma gitti ayrıca işimede yaradı.Bu site sayesinde beden hocasından taktir aldım
...
Yorumu Yazan ilknur, 28 Şubat 2008, 21:00:27
gerçekten bilgisayarı olan yaşadı çok güzel bilgil siporcu olan burdan yararlan sın bende sporcuyum
...
Yorumu Yazan ..., 27 Şubat 2008, 21:29:47
bencede çok güzel bilgiler var ama biliniyor ama basketbolu bilmiyenler için çok yararlı bir site bence gereksiz demeyin bende biliyorum bunları ama bencil olmayım lütfen..!
...
Yorumu Yazan ufuk, 22 Şubat 2008, 14:52:55
böyle bir site yaptığınız için size teşekür ederim. başarılarınızın devam etmesini dilerim
...
Yorumu Yazan nimet, 14 Şubat 2008, 11:08:43
çok teşekkür ederiz sayenizde çok şey öğrendik
...
Yorumu Yazan hay axi sheytan, 11 Şubat 2008, 20:43:34
gerçekten çok güzel hazırlanmış çok çok teşekkürler sayenizde ödevimi yaptım hocada beğendi kim beğenmezki ???????
...
Yorumu Yazan asist, 08 Şubat 2008, 22:59:12
şu asist olayını tam olarak bilen var mı ? pası alır almaz sayı yapınca mı asist oluyor? pası alan oyuncu dribbling yapıp atarsa yine de pas asiste dönüşüyor mu??
...
Yorumu Yazan HAKKI, 30 Ocak 2008, 15:26:14
takım 5 kişi diğilki 12 kişi ben muhammede katılıyorum
...
Yorumu Yazan alperen, 26 Ocak 2008, 16:50:26
ben 12 devadama gidiyorum. bence böyle bi etkinlik genç öğrencilere çok faydalı
...
Yorumu Yazan eliff, 26 Ocak 2008, 14:06:17
o ona laf atyo o ona arkadaşlar çok komiksiniz ya basketbola merak sardım bakim dedim neler gördüm...
...
Yorumu Yazan classmusty, 25 Ocak 2008, 00:16:05
biri çok ünlü basketbolcuyum demiş tanışalım o zaman: merhaba ben baron davis golden state de point guardım sen nerde oynuyosun ismin ne acıkla bak herkes öğrensin bak bunun için türkçe bile öğrendim:)

...
Yorumu Yazan goksel, 22 Ocak 2008, 16:07:43
MRB BEN GOKSEL BU SİTEYİ BEYENDİM HERZAMAN AÇIYORUM BU SİTEYİ HARİKA
...
Yorumu Yazan onur, 20 Ocak 2008, 18:57:14
Bnc gayet hoş olmuş.Hocamız bize basket kurallarıyla ilgili ödev vermişti.Bu bilgiler herkesin işine yarayabilir.Hazırlayana çok tşk ederim:D:D:D:DD:D:D:D
...
Yorumu Yazan sema, 20 Ocak 2008, 17:31:46
o çok ünlü basketbolcuyum diyen kimse gerçek kimliğinide açıklasın atmasın gerçekleri söylesin ozaman bende çok iyi futbolcuyum
...
Yorumu Yazan gizem nur, 20 Ocak 2008, 14:35:47
Çok doğru şeyleri yazmışlar,Erol arkadaşımız bence orayı okumamış bile
...
Yorumu Yazan aydın ve soner, 09 Ocak 2008, 14:14:08
çok teşşekür ederim sizin sayenizde ödevimi yaptım
...
Yorumu Yazan aydın ve soner, 09 Ocak 2008, 14:13:05
bunu iyiki koymuşsunuz sizin sayenizde ödevimizi yapıyoruz çok teşşekür ederim
...
Yorumu Yazan rabia, 08 Ocak 2008, 22:10:09
bilgiyi veren kişiye çok tşşkr ödevime yardımcı oldu
...
Yorumu Yazan baran, 07 Ocak 2008, 21:47:32
çok güzel performans ödevime yardımcı oldu nedense beden öğretmenleri hep aynı ödevi vermiş.......
...
Yorumu Yazan sarp, 07 Ocak 2008, 21:25:24
bu siteden hem ödevimi yaptım hemde bilgilendim
...
Yorumu Yazan sarp, 07 Ocak 2008, 21:14:18
sağolun ödevim için yardımcı oldunuz
...
Yorumu Yazan ahmet, 07 Ocak 2008, 17:31:18
ben basket bolu cok seviyorum ama ben GÖNEN ilçesinin GÜNDOĞAN ilinde oturuyorum koyumde basket bol sahası yok bi saha var oda zaten zemini ole bozukki hic basketbol oynanmaz dugun salonumuz vardı oraya BALIKESİR valisi bir spor sahası yaptırdı sag olsun cok mutlu oldum ama bizim okulumuzda en cok valeyvola onem veriliyor bu yuzden ne basketbol nede futbol oynayabiliyoruz spor kulubu icin para toplanıyor onlarlada hep valeyvol topu olıyorlar daha bu sene ilk defa futbol topu aldılar basket topu vardı ama oynamaya saha yoktu vali beyin yaptırdıgı spor salanonunda foto yok sadece valeyvol filesi var zaten en cok ta valeyvol topu var 5 futbol topu varsa 20 valeyvol topu var hep basketbol fotosu gelcek diyorkar ama hepte gelmiyor iste bole durum sizden okulumuza 2 tane basketbol fotosu istiyorum o kadar ama bu istegimde gerceklesmez belki ama ne yapayım adre: BALIKESİR GÖNEN GÜNDOĞAN koyü
...
Yorumu Yazan ahmet, 07 Ocak 2008, 17:21:40
bu site cok guzel bir site tamam ama ben yetkililerden bu basketbol sahalarını ve basketbol turnuvalarını daha cok yaygınlaştırmalarını istiyorum boylece hem halkı basketbola cagırırız hemde ulkemize daga cok yaygınlaştırırız boylece basketbolu halka sevdirmis oluruz
...
Yorumu Yazan ahmet, 07 Ocak 2008, 17:16:06
ben bu basketbol sahalarının koylerdede olmasını ve sıksık basketbol turnuvalarının yapılmasını istiyorum boylece basketbolda cok yetenekli olanlar ortaya cıkar ve turk basketboluna başarı katar
...
Yorumu Yazan goksel, 07 Ocak 2008, 16:11:27
arkadaşlar onu bunu bilmem ama bu site harika
ben basketbol liginde oynuyacağım için benim işme yaradı
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
...
Yorumu Yazan goksel, 07 Ocak 2008, 16:02:30
bence çok iyi
eğer ben kursa gitmeseydim bakmazdım
tüm basketbol kursuna gidenler için öneriyorum ve evrim sibele selam söylüyorum:siz tanımazsınız...
...
Yorumu Yazan zeynep, 06 Ocak 2008, 18:58:40
Bence süper.Kurallar okadar çokki yani ezberlemek çok zor.Ama bana göre varya açayıp güzel bir site harika ....
...
Yorumu Yazan emre, 25 Aralık 2007, 20:39:26
çok güzel..........
...
Yorumu Yazan ayşenur, 21 Aralık 2007, 20:30:38
çok güzel bence
...
Yorumu Yazan pınar, 13 Aralık 2007, 20:42:46
gayet güzel ve verimli bi site çok iyi anlaşılır çok yararlı bi site diğer sitelere girmektense buraya gelin en azından bir iki bişey öğrenirsiniz tüm basketçileri kutluyorum
...
Yorumu Yazan berna, 10 Aralık 2007, 18:56:05
bence kurallar gayet anlaşılır biçimde verilmiş benim de ödevim için gerekli acaba bütün beden öğretmenleri aynı ödevi mi veriyolar siteyi beğendim yazana teşekkürler........
...
Yorumu Yazan Nur, 09 Aralık 2007, 17:42:27
bence basketbol gsl bi oyun bende çok begendim gerçek bir kural hazırlamışlar bence muhammedin dedigi ginbi çok gereksiz yere yazılmamış bunu yazanı tebrik ediyorum
...
Yorumu Yazan iaşsldkfjgh, 07 Aralık 2007, 21:08:16
iyi güzel bir şekilde açıklamış bence. muhammede katılmıyorum.her şeyin özü ve kısası güzeldir. bunu anlamak lazımdır.ben de bir basketbolcuyum. güzel şekilde anlatmış.arkadaş temel bilgiler vermiş.zaten temelini atmayan bina sağlam olmaz.
...
Yorumu Yazan basket sever fb, 07 Aralık 2007, 20:25:03
ÇOK GÜZEL BİR SİTE ÇOK İŞİME YARADI SAOLUN
...
Yorumu Yazan basket sever fb, 07 Aralık 2007, 11:39:16
çok güzel bir site çok işime yaradı tşkr
...
Yorumu Yazan ..., 06 Aralık 2007, 17:43:24
vallaha çok saol perfonmans ödevimim için çok lazım bilgilerdi saol ama 3 saniye beş saniye kuralını vermemişsin ama çok saolyinede :D :D :D
...
Yorumu Yazan linkoln, 06 Aralık 2007, 11:02:09
çok beğendim sizi seviyorum
...
Yorumu Yazan infreno furkan, 04 Aralık 2007, 22:06:44
ama 3 saniye ve 5 saniye kuralını vermemişler.
...
Yorumu Yazan tuna, 01 Aralık 2007, 15:08:44
basketbol oynamayı çok seviyorum
...
Yorumu Yazan dw3, 30 Kasım 2007, 12:21:31
bence de çok güzel olmuş ben gereksiz kurallar verilmiş diyenlere katılmıyorum zaten bunlar ana kurallar !!
...
Yorumu Yazan emir, 27 Kasım 2007, 22:11:22
bence takılıyorum hoşolmuş

...
Yorumu Yazan Pesimist_Girl, 20 Kasım 2007, 17:29:09
Bnce gayet gusel bilgiler verilmiş.Bunların bilinmesi veya bilinmemesi önemli deil.Hem bir kaç kişi bilio die herkesin bilmesi gibi bi durum da olamaz.Bende biliodum ama olsun hocamız bunları anlatmadığı halde bizi bu konudan sınav yapacaq.Bu bilgiyi sunan kişiye de tşk edip ellerine sağlık diorum.
...
Yorumu Yazan osi, 18 Kasım 2007, 22:23:34
arkadaşlar valla onu bunu bılmem benım odevıme yaradı ya gerısı yalan ama sıte super
...
Yorumu Yazan tekin, 18 Kasım 2007, 19:10:55
gerçekten güzel birsite açıklayıcı ama keşke basketbolda fouller ve oyuncu değişikliklerini
daha fazla anlatsaydı bu arada erol elinde top olan kişi orta sahayı geçip bir daha
geriye giderse backout olur top karşı takıma geçti
...
Yorumu Yazan isimsiz, 16 Kasım 2007, 14:51:56
Hep aynı kurallar gereksiz dien benim güzel aptal gerizekalı kardesim başka kural varsa sen söle bizde öğrenek başka kural yokki gerizekalı başka kuralımı var biliosan söle hakaten düşüncesiz insan başarısızlığa sürüklenir hep aynı kural diosun gereksiz dion eee gerizekalı hey kimsen başka kuralımı var...
...
Yorumu Yazan SLYMN(SIGH), 12 Kasım 2007, 17:08:00
bence çok iyi ve de çok yardımcı oldu çünkü benim yarına yetiştirmem gereken bir ödevim var ve bu ödev sayesinde hoca dan laf yemekten kurtulacağım.Bu son hafta ödew için getirmeyenin sözlüsünü düşük wercem diyo hoca o yüzden çok iyi...
...
Yorumu Yazan förkan, 12 Kasım 2007, 17:02:59
hepinize katılıyorum
...
Yorumu Yazan muhammet demirel, 08 Kasım 2007, 14:07:39
site çok güzel
...
Yorumu Yazan Mehmet, 07 Kasım 2007, 17:36:44
Ben basketbolcuyum ve çok ünlüyüm çok doğru yazılmış bir metindir...Düşünmenize gerek yok doğru hepsi...BEN ÜNLÜ BİR BASKETNBOLCUYUM ÖVÜNMÜYORUM ve BASKETBOLCU OLMAK İSTEYENLERE SÖYLEYİM ZOR BİR İŞ AMA ÇALIŞANA HERŞEY KOLAY YENİLGİYİ VE GALİBYETİ ÖĞRENMELİSİNİZ...
...
Yorumu Yazan Erol, 06 Kasım 2007, 16:20:17
Benim bir kac sorum olacak:
* Topla orta saha cizgisini gectikten sonra tekrar geri donebiliyor muyuz?
* Topla vucudun her neresine degerse degsin hata olarak top karsi tarafa mi verilir?
* Top boy olarak hangi seviyeyi gecmemesi lazim?
...
Yorumu Yazan şaban, 05 Kasım 2007, 21:52:02
çok bilinen bilgiler vermiş muhammed erol kardeşime tamamen katılıyorum
...
Yorumu Yazan helena, 04 Kasım 2007, 13:28:49
güzel bilgiler vermiş ve gereksiz diil mesela bende bliorm ama şuanda bnm ödewm için gerekli e bunarı kullanıcam çok teşekkürler
...
Yorumu Yazan umit, 28 Ekim 2007, 15:03:31
bencede gayet guzel hazırlanmıss bende izmir buyuksehır beledıyesınde oynuyorum genç yenibosna arkadasıma katılıyorum
...
Yorumu Yazan genç yenibosna, 25 Ekim 2007, 17:14:04
Bence çok süper doğru bilgiler verilmiş.Ben güngörende efes pilsen takımın da oynuyorum.Herşey çok doğru bi şekilde yazılmış
...
Yorumu Yazan elif, 17 Ekim 2007, 16:56:40
katılıorum muhammede
...
Yorumu Yazan kaan, 16 Ekim 2007, 22:57:28
çok güzel
...
Yorumu Yazan muhammed erol, 03 Eylül 2007, 17:18:52
bence herkesın bıldıgı yorumlar yapılmış yorumlar yanlıs ve gerkesız dıye dusunuyorum bana katılacagınıza ınanıyorm
‹ First  < 1 2 3 4 5 6 7 8 > 

Yorum yazın
Kendi Yorumunuzu Göndermek için Buraya Tıklayın

busy
 


Editörden -Volkan Yeğin-

Efsanelere Saygı Köşesi

Barış Aydın

Editörden -Bekir Yusuf Alpay-

İbrahim Barış Güler

Şevket Topaloğlu

Editörden -Gültekin Tezcan-

Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle