2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Takas ???

NbaTr.Com - Pazar, 02 Mart 2008
Selamlar Nbatr okurları.Bir Nuggets yazısıyla daha karşınızdayım.Bu ayki yazımda All-Star hafta sonundaki oyuncularımız Melo&Ivy ve All-Star performanslarını , Nuggets’ın yaptığı ve yapmaya çalıştığı takasları ve Nuggets’ta son durumu kaleme almaya karar verdim.


All-Starlarımız ve Performansları
    
Hepimizin bildiği gibi Nba’in bayramıdır All-Star.Nba’de moladır.Ciddi rekabetlere ara verilip eğlenceye ve şova başlamaktır.Geçtiğimiz ay işte bu All-Star şöleninin 57.sini geride bıraktık.All-Star seçimlerinde hak edenler ve hak etmeyenler oldu tartışmalar yaşandı.Neyse konumuz bu değil.Konumuz biz Nuggets fanlarının verdiği oylarla ilk 5’teki iki Nuggets’lı oyuncu Carmelo Anthony ve Allen Iverson.

   All-Star maçında Batı karmasında Nuggets’tan iki oyuncu Iverson ve Melo vardı.Nuggets’ımızdan iki oyuncunun All-Star’a girmesinin heyecanını yaşıyorduk.Carmelo Anthony Duncan’dan sonra en fazla oy alan ikinci forvetti ve onun ilk 5 seçilmesine kesin gözüyle bakıyordum ancak sakat T-Mac’in geçtiği Allen Iverson’un ilk 5’teki yerini kaptıracağını düşünüyordum.Ama oylamanın son haftasında Iverson Steve Nash ve T-Mac’i arkasına alarak ilk 5 başlamayı garantiledi.

    Gelelim oyuncularımızın All-Star performanslarına. Allen Iverson’dan başlıyayım. Bu yıl 9. kez All-Star olan Allen Iverson beklide en kötü All-Star maçını geçirdi. Allen Iverson maçta 3-7 saha içi isabeti,1-2 faul isabetiyle 7 sayı,6 asist,6 top kaybı,4 top çalma,1 blok,2 Ribaunt istatistikleriyle oynadı.Bu top kayıpları biraz saçmaydı.Sadece iki tanesinde Iverson’un hatası vardı diğerlerinde tutulamayan paslar,ayağa çarpan toplar vs. gibi talihsizlikler vardı.Ayrıca bana göre Steve Nash ile birlikte çok az süre aldı.Byron Scott’un CP3’ü kayırdığı kanaatindeyim.Allen Iverson gibi bir oyuncunun All-Star gibi bir organizyasyonda daha fazla süre almasını isterdik.Neyse inşallah seneye hak ettiği süreleri alıp daha iyi oynar deyip Melo’ya geçmek istiyorum...

   Sırada Carmelo Anthony’nin All-Star performansı var.Bazıları ona bencil oynadı desede oynadığı oyunun bencillikle uzaktan yakından alakası yok.Carmelo Anthony 8-17 saha içi isabeti 2-3 faul isabeyiyle 18 sayı,1 asist,2 top kaybı,beşi hücum olmak üzere 7 ribaunt istatistikleriyle oynadı.Melo geçen sene hak ettiğine rağmen sakatlıklardan sonra All-Star’a girmesi onun için biraz buruk bir All-Star oldu ancak bu All-Star batı karmasında ilk 5’te yer alarak geçen seneye ve onu seçmeyenlere cevap verdi.Batı karması maçı kazanır ve Carmelo MVP olur diye düşünüyordum ama maalesef Batı kazanamadı.Batı kazanırsada Melo MVP’ye yakın bir isimdi.Neyse gelelim en can alıcı noktaya.Carmelo Anthony ve yedeği Brandoy Roy’un aldığı sürelere bir bakalım.Carmelo Anthony gibi bir süperstar 21.38 dakika oyunda kalırken onun yedeği Brandon Roy 28:34 ile 30 dakikaya yakın oynuyor.-yanlış anlaşılmasın Roy’a kötü oyuncu demiyorum ancak Melo’yla kıyasladığımızda Melo’nun daha iyi olduğunu görüyoruz-Bu bana göre Byron Scott’un büyük bir zayıflığı diyeyim en kibar tabiriyle.Allen Iverson ve Carmelo Anthony’yi maçtan soğutmak için elinden geleni yaptı ayrıca onların maçı ilk 5’te bitirmesinede olanak vermedi.Peki Scott ne yaptı?Takımındaki CP3’ü oyuna sürdü.Neyse İnşallah seneye bu ikilimiz yine All-Starda daha iyi performanslarla görürüz.


    Birazda Camby’den bahsetmeden All-Star konusunu kapatmaya gönlüm razı olmadı.Marcus Camby All-Star öncesinde tamamen All-Star seviyesinde oynuyordu ve All-Star olması gerekiyordu ancak.28 Ocak günü-yanılmıyorsam- kadroları okuduğumda resmen şok oldum.Marcus Camby All-Star’da yoktu.Hadi olmayabilirdi o ihtimalde kafamdan geçiyordu ancak onun yerine Carlos Boozer’ın All-Star olması fiyaskoydu.Carlos Boozer yerine Camby All-Star olmalıydı diye düşünüyorum...Yap(a)madığımız Takaslar&Taureen Green


    Batı konferansında zirveye oynayan iddialı takımların hepsi kadrolarını güçlendiren takaslar yaptılar.Bu takımlar Spurs,Dallas,Rockets,GSW,Lakers,Utah gibi playoff için iddialı takımlar.Kimleri aldıklarını yazmıyacağım zaten biliyorsunuzdur bilmiyorsanız Nbatr forumlarından yahutta Anasayfada eski haberlerde bakabilirsiniz.

    Neyse bu takımların hepsi yukarıda yazdığım gibi akıllıca kadrolarını güçlendirdiler.Mesela Lakers’ı ele alalım.Pau Gasol’ü resmen bedavaya takımlarına aldılar.Şimdi Batı’nın birincisiler.Sezon’a kötü başlangıç yapan Jazz Memo’nun ve takımın düzelmesinden hemen sonra akıllıca Kyle Korver hamlesini yaptı.Peki biz ne yaptık? Von Wafer yerine Taureen Green’i aldık.Bunun kayda değer bir takas olmadığını hepimiz biliyoruz.Wafer ve Green’in istatistiklerindende takımlara yarar sağlayamayacağını anlayabiliriz.Maksat Anthony Carter’a bir yedek daha gelsin.Bizim yapmamız gereken sağlam bir oyuncu almaktı.Bir ara adımız Ron Artest’le geçti.İşte Ron Artest hamlesini yapsaydık şu an Batı’da birçok takımı geçebilirdik.Ancak Kleiza ve JR gibi isimlere kıyamadık.Linas Kleiza ve JR Smith’e kötü oyuncu demiyorum bu sezon Kleiza takımımıza olağan üstü katkı sağlıyor ancak bu oyuncu karşılığında Ron Artest gibi bir ismi almak gayet güzel olurdu.Gerçi Ron Artest’i alıp ne yapacağız oda bir soru işareti.Ron Artest 3 numara oynayan bir isim.Bizim 3 numarada malumunuz Carmelo Anthony ancak Artest’i 2’ye kaydırıp Ivy’i 1’e alabilirdik yahut Melo’nun sağlam mı sağlam bir yedeği olabilirdi.Artest karşılığında kimleri verebilirdik birde onlara değinmek istiyorum.JR Smith ve Eduardo Najera tabiî ki. Böylece hem Linas Kleiza’yı vermeyecektik hemde bu sezon FA olan iki oyuncudan kurtulacaktık. Najera+Jr+2. tur Draft Hakkı = Ron Artest olabilirdi.Najera,Jr yada Kleiza isimleri bana göre takaslarda kullanılacak ideal isimler.Bunları vermekten çekinmemeliyiz...

    Son olarak çok kısa Taureen Gren takasına değinmek istiyorum.Bilindiği gibi geçen sezon draft haklarımız Ivy karşılığında Sixers’a gitmişti.Bu yüzden Draft’tan oyuncu çıkaramadık ancak D-Leauge takımımız 14ers’ten Von Wafer’ı getirtmiştik.2005’te Lakers tarafından Draft edilen Wafer bekleneni karşılayamayıp D-League’e gönderilmişti.Biz 2 yıl sonra Wafer’ı takımımıza aldık.Ben Wafer’dan çok umutluydum ancak benim umutlarımı boşa çıkardı.Çok kötü performans ortaya koydu haliyle süreside azaldı.Aynı Wafer gibi Portland’da da Taureen Green ismi vardı ve bu iki isim yer değiştirdi.Green Wafer’a nazaran biraz daha iyi bir guard ve kendini geliştireceğine inandığım bir genç.Green takası Nuggets’ın sezon içinde yaptığı çok fazla katkı sağlamasada mantıklı bir hamle...
   

Nugs’ta Son Durum...

   İlk yarıyı batı konferansında iyi bir dereceyle 7. tamamlayan Nuggets 2. yarıya Boston galibiyeti ile gayet iyi başlamıştı.Celtics galibiyeti ve derecenin getirdiği rahatlıkla Nugs’ta yüzler gülmeye başladı ancak 33-20’lik güzel dereceyi Bulls ve Bucks mağlubiyetleri ile mahvettik.

    Celtics’ten sonra iki tane bize nazaran güçsüz takım vardı hele bu takımlardan Bulls yeni takasa girmişti ve Ben Wallace’ı göndermişti.Big Ben’in yerine aldığı oyuncular ise daha oynayamıyordu yani Bulls Nuggets maçına bayağı bir eksikle çıkıyordu.Maçı çok rahat alacağımızı düşünüyordum ancak Bulls maça fırtına gibi başlayıp fırtına gibi bitirdi ve bize ağır bir yenilgi tattırdı.Bulls maçında JR Smith ve Iverson özellikle Smith maçı çok isteyip azsalarda maçı geri çeviremediler.Bulls maçında Jr 8-10 üçlük isabetiyle 43 sayı ile  kariyer rekoru kırdı ancak bizi bu saçma ve çok gereksiz mağlubiyetten kurtaramadı.Derecemiz 33-21 olmuştu.

 
    Bulls maçından sonra deplasmanda Bucks maçı vardı.Bulls maçı bir talihsizlikti bize göre güçsüz olan Bucks’ı yeneriz diye düşünüyordum.Sabah maça bakıp özetlerini izlemek için Nba.com’a girdiğimde şok olmuştum.Nuggets inanılmaz Celtics galibiyetinden sonra iki tane kolay takıma yenilmişti.Bucks’da her periyot maçı önde götürsekte Michael Redd’in 42 sayısı ve son periyottaki etkili Bucks oyunuyla yıkılmıştık.Derecemiz 33-22 olmuştu ve batı konferansında GSW ile aynı derecede 8. ve 9.’luğu paylaşıyordu.

    Bucks maçından sonra Pistons maçı vardı.Bulls ve Bucks’a yenildikten sonra Pıstons maçında fazla iddiam yoktu yeneceğimizi düşünmüyordum ki zaten öyle oldu.5 sayı farkla Pistons’a da boyun eydik ve L3,33-23 ile playoff’un gerisindeydik..

    Pıstons maçından sonra ise Seattle Supersonics maçı vardı.İçimden kötü şeyler geçiyordu acaba L4’mü olucağız diye ancak sabah maça baktığımda 42 sayı farkı görünce derin bir ‘’oh’’ çektim.Allen Iverson JR,Melo yine etkili oyunlarını ortaya koymuşlardı ve %67 saha içi isabeti %52 üçlük isabeti %62 faul isabetiyle Nugs olarak tarihe geçmiştik.


    Bugün oynanan Clippers maçında ise Iverson ve Melo Ana sayfamızda yazdığı gibi adeta çıldırmıştı.İkisi birden 68 sayıya imza atmışlardı.Onların yanında K-Mart,Camby,Kleiza gibi isimlerde katkı sağlamış ve maçı Nuggets 110-104 almıştı.


    Derecemiz 35-23* oldu ama hala maç fazlasıylada olsa GSW’nin gerisinde 9. sıradayız.Neyse bizim kötü Bulls ve Bucks maçlarından faydalanarak kolay fikstürleriyle bizi geçen Rockets ile bu akşam maçımız var,onları yensek bile önümüzde çok zor bir fikstür** var.Allah yardımcımız olsun.Bizim gibi bir takıma playoff dışında kalmak yakışmıyor toparlanmalıyız,bir dahaki Nugs yazımda görüşmek üzere..


* Yazı 02.02.2008 tarihinde yazılmıştır.
** Önümüzde Rockets,Suns,Spurs,Jazz ve Spurs maçları var.


Arda Şeker

Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır
Yorumlar (38)Add Comment
 1 2 > 
...
Yorumu Yazan egecan, 31 Ekim 2008, 20:15:53
arkadaşlar siz daha nba yı takip etmeden iversonun gitmesini istiyorsunuz .Daha onun degerini bilmeden konusuyorsunuz
...
Yorumu Yazan tayfun, 27 Eylül 2008, 18:09:25
ya arkaşlar yazık camby gibi bir adamı hiççç uğruna werdiler yazık bu sezon denver nuggets işi çokk zor ama yinede onları play off ta görmek isterim :D
...
Yorumu Yazan oğuzz.pierce, 16 Eylül 2008, 19:38:29
hiç tartışmaya gerekyok herşey programda belli olur bekleyelim nba bu herkes en iyi olmak istiyo bu yüzden cekişmeli bir sahne olcak
...
Yorumu Yazan eren, 16 Ağustos 2008, 20:34:40
ya sonuçta bu bi tek adamın sucu deil ama ıverson öle pas daıtacak (steve nash gibi) bi guard deil meloda o kdr topu daıtmıo bencillik var peki suç bu ikisindemi denverda karl gidip doru düzgün bi coach gelse bakın bu 2si böle oynamaa devam edermi hatta bu denver böle gidermi ıverson için tek hdf sampiyonluk melo daha genç önünde yıllar var ama görcez bakalım melo napacak bi de ıverson gelmeden önceki sezon sayı krallında 2.ydi biraz bencillikten ama ıverson gelmeseidi bu sene kaçıncı olurdu merak ediom
...
Yorumu Yazan melo_ego15, 29 Temmuz 2008, 15:20:35
melo we iwy gitsin adamlara yazık denwer gibi rezalet bi takımda sürünüolar camby kurtuldu. melo new york a gitsn new yorkta yeniden başlasın manyak olur iwye fark etmez o her yerde iyi. yanlız melo bi şampionluk kazanamadan gidecek böle olursa çnkü denwer bu halyle iki sesozu pas geçio gibi rezalet ötesi melonun hayatından bi sene alıoalar. melo gitsin lebronda hayranlarıda onun napabilceini görsün
bizde öwünelim artk:D
...
Yorumu Yazan emrecan, 06 Temmuz 2008, 14:16:17
carmelo nasıl bencil oynamadı.be sallama adam17 şut atmış daha ne olsun.ama haklıosınız.brandon roya nasıl bu kadar süre verir anlamak güç
...
Yorumu Yazan allen.iverson, 23 Haziran 2008, 11:43:07
Iverson Denervere daha alışamadı,Sixers'a gitse eski performansına devam eder denvera alışıncada Sixers
daki eski performansını gösterebilit,Takas olsa iyi olur
...
Yorumu Yazan Jason, 20 Nisan 2008, 00:44:09
aLLen iverson nba tarihine adını yazdırmış bi adam.. halada yazdırıo.
kimse tartışmasın ikiside büyük.
ama carmelo genç. lebronun altında ezilmemek için eline geleni atıyor .
iverson olmazsa denver biter. play-off yalan olur .
15 senedir nba i izliorum we ilk geldiinden beri iversonu da carmeloyuda izliyorum .
gerçekci olun allen iverson nba tarihinin en yüksek 3. sayı ortalamasına sahip
denver'a geldiinden beri 7.4 asist ortalaması war..
daha ne olsun carmelo'cular ?
carmelo maç basına 20 25 top kullanıo..
kariyer rekoru 49 sayı
o maçta 32 top kullanmışş..
iversonun 60..
35 top kullanmışş.. fark ;)
27 sutta 51 sayısı war lakers'a
gerçekçi olun o maçta bile 8 asst'i war..
EGOİSTT CARMELO
KRAL İVERSON !!!!
...
Yorumu Yazan cem, 11 Nisan 2008, 18:54:42
öncelikle şunu söyliyim ıverson gerçekten iyi bir oyuncu ama gard olan bi oyuncunun asist ort 7 olması sizce mantıklımı melonun mevkisi scorer işi sayı üretmek tamam bencede biraz bencil ama bu takımda birilerinin sayı atması lazım adam ne yapsın ayrıca jr smith in ilk 5 başlaması gerektiğini düşünüyorum carter yedek olmalı
...
Yorumu Yazan theanswer, 11 Nisan 2008, 18:27:31
ama bu gün ki maç süperdi heleki ıverson biz artık kesin play off lardayız ama güvenmek gerek tabiki karla degil onun ipiyle kuyuya inilmez güven mik gerek ıversona meloya jr ye cambye martine ve diger benctekilere ama şunu diyim ıverson artık şampiyonlugu hak ediyor yüyüp yüzüp kuyruguna geldiler ıverson bu işi bırakmaz ne yapar eder final oynar ama ıverson a güven olmadan denver bir hiç :S melo ve ıverson ii anlaşmalılar belki araları iyi ama içten içi melo ona karşı yarış içinde ama ıverson hiç ole degil gerektigi yerde agırlıgını koyuyo ALLEN IVERSON333
...
Yorumu Yazan tayfun, 10 Nisan 2008, 06:45:01
evet haklısın ama melo hep attıyor hiç pas ver miyor onun için allen iversonun denverda sayı ortalması düştü bi bakıyosun bi maçta (13) bu sayı allen iverson gibi bir adama yakışır bir sayı değil bence vede melo ise 36-40 sayı fialn attıyor hiç asisit filan pas vermiyor geleni attıyor böyle giderse kötü şeyler olur orda allen iverson kötülüyor (the answer)
...
Yorumu Yazan theanswer, 09 Nisan 2008, 17:42:34
arkadaşlar sakın kimse meloyu kötülemesin ben onun ne kadar mucadeleci biri odugunu biliyorum şu an burada uyuşturucu bataklıgında bıçakların havada uçuştugu yerden çıkıp nba ya gelmiştir bildigim kadarıyla iki kişi yada üç bir THENASWER iki melo üç baron davıs yani kimse bu iç oyuncuya bişi demesin ıversonun bir lafı vardır ben hep dogruları derim kimiini houna gider kimimn gitmez amam bunlar gerçek yani ıverson ıverwson ıverson ben bu adamda ki hırsaı majestelirinde bile görmedim gerekirse kobe yi elindi oynatır jorduna bile o ıversonun klasik hareketi varya işte jordan a bile onu yaptıysa kobeyi top gibi elinde çevirir ama şunu diyim ıverson artık şampyonluk hak ediyor
...
Yorumu Yazan berkaykaradeve, 07 Nisan 2008, 22:29:05
ewt carmelo carmelo yuda gördük o ai dan fazla sayı atıyorda noluyor yine başarı yok dediğim gibi bu işer bireysel başarıyla olmaz zaten ai ın bresysel başarıyaa ihtiyacıda yok yanii onun tek istediği şampiyonluk we bunun için önemli olan herkesin katkı sağlaması ancak ole şampiyon olunur nolur yani ai keşke her maç 10 atsın meloda 50 atsın ama yeterki takım kazansın yanii sonicss we kings yenilgileri hiç bir şekilde kabul edilemeyecek yenilgiler yanii o yüzdende artık ELWEDAAAAA KARLLLL demek lazım adamın umru ddill yani hele bu sene phx maçı wardı tam bir fiyaskoydu yani 22 sayılık fark attık aonra yenildik artık yerinden kalksanada birşeyler öğretse şu takıma diye bekliyorum her seferinde ama adam gayet rahat hani hiç korkmuyoda giersem giderim bana neee bole insanlara biizim ihtiyacımız yok
...
Yorumu Yazan tayfun, 07 Nisan 2008, 06:19:19
melo çook bencilllll
hiç iversona bas vermiyor
...
Yorumu Yazan tayfun, 06 Nisan 2008, 19:08:41
helal sana bilader ya konuşta herkes duysun melo melo diyenler
...
Yorumu Yazan theanswer, 06 Nisan 2008, 13:12:10
arkaadşlar şimdi size şunu diyim melo tabiki çok iyi bir oyuncu nba ya geldiginde belki lebron ve wade nin arkasında kaldı ama o şimdi çook iyi br oyuncu gerçekten çk çalışıyor belki lebron u hiç bir zaamn geçemiyecek am oda çok iyi bir oyuncus adece kişiligi çok kötü hep kavgalarda kötü olaylarda adı geçiyor yoksa melo süper ama onun yanında ıverson var ama şunu diyim o takım melonun degil ıversonun ıverson hiç bir zaamn yardımcı oyunc olmaz miller gibi ıverson asistini yapar ama eli sıcaksa 33 35 sayıyıda atar hem melo bir az bencil ıversonla yarış halinde ıverson gerektiginde şut çekiyor belki baç başına 19.3 şut çekiyor amas olsun melo top eline geldiginde hiç sektirmeden bir cucud fyegiyle adamı savurup şut çekiyor belki isbetli am maç başına 22.8 şut çekiyor sisice yüksek degilmi hem ıverson nba da şu an en ii 3 oyuncudan biri 1 karal iki ıverson 3 t mac bana kobe demeyin kobe ancak 10 11 sıralarda ii bir oyuncu aam konu kobe degil denver ama ıversonsuz denver bence çok saçma olurdu ayrıca melo ve ıverson artık ii anlaşmalılar düzenli bir şekilde hücum yapmalılar ıverson eskişsi gibi potaya çok yuklenmiyor top hep elinde dilig çunki yanında melo var ama ıverson un bunları sorun yapacagını düşünmem sadece inanmak gerek THE ANSWER333
...
Yorumu Yazan tayfun, 05 Nisan 2008, 08:42:36
hayır tabi kide bişiler değişir allen iverson olmadan da denverdan fazla bişi olmaz (( the answer ))
...
Yorumu Yazan carmelosato, 04 Nisan 2008, 21:19:43
ansverın denverdan gıtmesı fzla bısı degıstırmez denverda carmelo oldugu surece o takım sampıyon luga en buyuk adaydır beyler artık susun carmelo alayına gıder
...
Yorumu Yazan tayfun, 04 Nisan 2008, 15:49:49
hayır sadece allen iverson ve melo
...
Yorumu Yazan melo, 03 Nisan 2008, 19:21:06
arkadaşlar sizce denver'da süperstar olarak üçüncü adam kim camby,kenyon martin yada jr smith.
...
Yorumu Yazan melo, 03 Nisan 2008, 17:52:13
tamam sende haklısın İA Zaten başlıbaşıca bir takım hem sayı hem asist yönünden çok önemli bir oyuncu ama bu takımın süperstarları ıvy&melo
...
Yorumu Yazan kobe024, 02 Nisan 2008, 22:47:08
iverson dagdan gelip bagdakini kovmıycak kadar kisilik sahibi bi adam nuggets melo nun takımı ivaerson da nuggets a giderken durumun bu olucaını biliodu simdi a.i. icin isteyebiliceimiz sey denver la sampiyonluk yasamadan kariyerini sonlandırmaması olmalı
...
Yorumu Yazan tayfun, 02 Nisan 2008, 20:44:00
ya arkadaşım onu demek istemedim herkes iverson gitisn diyodu yorumlarda ondan diom ama artık o takım iversının yani kabul et ...................................
...
Yorumu Yazan melo, 02 Nisan 2008, 16:08:44
tayfun sana hiç katıl mıyorum ai yokken kim vardı melo,melo küçümsenecek biri değil.nede olsa bir all-star oyuncusu.
...
Yorumu Yazan mr 81, 27 Mart 2008, 21:32:57
ABİ ŞU DENVER'IN SÜPER KADROSU VAR BİR DE KULLANMASINI ÇOK İYİ BİLSE...
...
Yorumu Yazan Hüseyin Makul, 21 Mart 2008, 02:49:48
Iverson Sixers'a Geri Dönebilir ...
...
Yorumu Yazan berkay karadeve, 14 Mart 2008, 20:21:33
tamamda iverson zaten pas veriyor iversonu şuçlamaktan başka bişi yapmamışşsın iverson bu yaz gitsin o zamnda gör bakalım kim parmağı kırık saha ya çıkarmış mello hayatta çıkmaz üstüne para verseni ben sakataım bana ne derr
...
Yorumu Yazan tayfun, 13 Mart 2008, 06:30:58
ya arkadaşlar kabul adin o takımı allen iverson kurtaryor onun asistelerini ve op çalma vede üçlükleri melomu attıyor lütfen yapmayın
...
Yorumu Yazan Melo15, 12 Mart 2008, 19:57:31
Berkay NBA i takip et de konuş Git bak Melo nun 30 sayı barajını aştığı kaç maçın kaçını kazanmışız Melo nun Iverson dan daha fazla sayi attığı kaç maçı kazanmışız Iverson un 10 assist yaptigi kac maci kazanmisiz Iverson a laf yok NBA in onemli yildizlarindan herkes nasil bir savasci oldugunu biliyor fakat burasi 76ers degil kendisini bu kadar kasmasina gerek yok topa bu kadar hukmetmesine gerek yok pas vermeyi biraz daha dusunse Nuggets bu pozisyonlari bitirebilcek oyunculara sahip Melo takimin yildizi Iverson in biraz geriye cekilmesi lazim ve George Karl in set hucumu,3 luk savunmasi ogretmesi lazim
...
Yorumu Yazan tayfun, 12 Mart 2008, 06:48:54
arkadaşlar lütfen allen iverson süper bir yıldız denverda o kurtarıyorbirkere iverson maçını kaç kişi izlediki konuşuyolar onun yaptığı asistler vede şovvvvvvvv kim yapıyor allen iverson süper bir yıldızzzzzzz THE ANSWER

 1 2 > 

Yorum yazın
Kendi Yorumunuzu Göndermek için Buraya Tıklayın

busy
 


Editörden -Volkan Yeğin-

Efsanelere Saygı Köşesi

Barış Aydın

Editörden -Bekir Yusuf Alpay-

İbrahim Barış Güler

Şevket Topaloğlu

Editörden -Gültekin Tezcan-

Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle