Gönderen Konu: All Star olamayan; ALL-STAR"lar  (Okunma sayısı 13520 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vince The Prince

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: All Star olamayan; ALL-STAR"lar
« Yanıtla #25 : 16 Şubat 2008, 00:44:47 »
arkadaşlar benim basketbol anlayışım bu...sizinkinede saygılıyım.ben sadece nba in içinde yaratılan yeni jenerasyona göndermeler yaptım.zamanında carter sakatken jordan ın önünde seçilmişti o zamanda kafam almamıştı jordan gibi bir efsaneyi harcamıştı nba yönetimi şimdi sıra bunlarda ve hido,baron,camby,vs,vs....

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 16 Şubat 2008, 00:50:03 »
Neyse en büyük ayıp Davis'e yapıldı.O bu değil gerçekten...Roy belki bir sene daha bekliyebilirdi, gerçekten büyük saçmalık..

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2008, 00:51:47 »
arkadaşlar benim basketbol anlayışım bu...sizinkinede saygılıyım.ben sadece nba in içinde yaratılan yeni jenerasyona göndermeler yaptım.zamanında carter sakatken jordan ın önünde seçilmişti o zamanda kafam almamıştı jordan gibi bir efsaneyi harcamıştı nba yönetimi şimdi sıra bunlarda ve hido,baron,camby,vs,vs....

Haklı olduğun yerler var ama Allah Aşkına şimdi VC ve Shaq all-star olsa...Diğer oyunculara şu mesaj gider..."Hey beyler ilk 3-4 yıl çoşun, sonra yavaş yavaş vites düşür, arada bir iki jeneriklik hareket yap 20+ 4+ 4+ yada 15+ 8+ 2+ yap all-star ol ben denedim oluyor " Yani  bu biraz beleşe olur...Aynı Rasheed de olduğu gibi.....

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 16 Şubat 2008, 00:54:42 »
Her şey iyi hoşta şu Raşo'ya ne demek istediğini anlayamadım ben arkadaşım??