Gönderen Konu: Çaylaklar:109 - 2.Yıl Oyuncuları:136  (Okunma sayısı 47262 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çaylaklar:109 - 2.Yıl Oyuncuları:136
« Yanıtla #125 : 16 Şubat 2008, 20:02:55 »
...
Eh be eleman be.. ne dik kafalaı çıktınız..
Edit : ben sana söylemedim onu üstüne yapıştırmışsın lafı..
memnunsan kommensalist gibi yaşamaya ben bişey diyemem..

benim yazdıklarımdan sonra direk onu yazmışsın ve söylediklerin benim söylediklerimin aleyhinde ama sonra ben üstüme alınmışım di mi? vay be ilginç. neyse senle tartışacak halim yok burda..

son olarak haklısınız valla, he yav kral gibson, adamım ya, salla 50 tane koçum benim..

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #126 : 16 Şubat 2008, 20:09:09 »
İnsanlar eleştirecek tabi..Ki ortak görüş Gibson'ın içine ettiği şeklinde..Bunu dile getirenlere gider yapmaya gerek yok..Ben beğendim dersin geçersin..Yok giren çıkan mı var yok nerenle seyrettin dersen olay boyut değiştirir..

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #127 : 16 Şubat 2008, 20:10:47 »
  Sokacam gibson a da fender e de adam maçın anasını belledi itirazı olan varsa ona sölücem
şudur ,ulan gecenin köründe kalkıp manyağın tekinin mvp olcam derdine 20 3 lük atmasını mı
izlicem yoksa sean willams ,rudy gay,jamiare moon diğer higher jumper lardan dunk show mu
izleyip uykumuz açılcak takdir sizin arkadaşlar.....

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #128 : 16 Şubat 2008, 20:14:20 »
Yalnız herşey bir yana şu S.Williams'ın smaçta smaçtı yani  :-D
Ben açıkçası Rudy Gay'i çok beğendim..Aslında maçın başlarında falan Horford falanda iyiydi..Çaylaklar bir şeyler yapmaya çalıştı ama sonlara doğru işin suyu çıktı tabi..

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #129 : 16 Şubat 2008, 23:00:30 »
 Danel Gibson'ın 20 tane atması biraz abes fakat adamın eli sıcakmış ki 20 üçlük deneyip %50'nin üstünde atmış.Yinede başta dediğim gibi bu kadar fazla denememesi lazımdı.Gibson'un yanında Horford,Gay,Shaun Williams gibi isimlerde maça tat getiren isimler olmuşlar.Neyse benim içime çaylaklar alıcakmış gibi geliyordu ama gelenek bozulmadı Soph'lar yine eze eze maçı aldı.Açıkçası ben Rando'dan daha fazla şeyler bekliyordum ama olmamış.

Çevrimdışı Nihat Emre

• Go Sonics Go Durant and Green
  • All-Star
  • Aşkımmmmm!!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • MaximumSpor
« Yanıtla #130 : 16 Şubat 2008, 23:07:04 »
Gibson,kral ya..İsterse 100 tane atsın maçı katletmez sonuçta..Yarın üçlük yarışması var demişsiniz atmasının bir numaralı sebebi olarak..O zaman sorarlar size;
Bu All-Star Şöleninin açılış maçında olmalı mıydı?
Gibson,Cavs antrenamanlarından sonra çalışsaydı üçlük..Neden maçı katlediyor..

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 17 Şubat 2008, 00:10:04 »
Danel Gibson'ın 20 tane atması biraz abes fakat adamın eli sıcakmış ki 20 üçlük deneyip %50'nin üstünde atmış.

Bende şunu sorarım sana? Antreman havasında geçen maçta el sıcaklığından nasıl bahsederiz?Kimse savunma yapmıyorduki.Gibson'un daha çok kullandı ve MVP oldu.Gay'de eline geleni atıp MVP olabilirdi...

Neyse Sean Williams'ın smacı hala hatrımda o yeter benim için bunlar olayın detay kısmı...

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #132 : 17 Şubat 2008, 00:43:51 »
 Eli sıcak olmayan adam 20 üçlükten 11'ini kolay kolay atamaz.Hiç savunma yapılmıyorda deyemezsin.En azından bir el gösterme oluyor.O cümleden sonra zaten yinede 20 tane denememesi lazımdı falan dedim Gibson'u savunmuyorum yani.Üçlük yarışmasındaki iddiasını ortaya koymak istemişte olabilir 20 tane denemekle..