Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Detroit 4-0 Cavs
4 (10.5%)
Detroit 4-1 Cavs
5 (13.2%)
Detroit 4-2 Cavs
11 (28.9%)
Detroit 4-3 Cavs
6 (15.8%)
Cavs 4-3 Pistons
7 (18.4%)
Cavs 4-2 Pistons
5 (13.2%)
Cavs 4-1 Pistons
0 (0%)
Cavs 4-0 Pistons
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 36

Gönderen Konu: Detroit Pistons 2-4 Cleveland Cavaliers  (Okunma sayısı 30142 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
Ynt: Detroit Pistons 2-3 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #50 : 01 Haziran 2007, 08:33:01 »
tek bisey soylıcem yok artık LEBRON JAMES

Bu serinin maçları insanın ömründen ömür çalıyor resmen.Bu kadar zevksiz,yavaş ve estetik yoksunu basketbol olamaz,olmamalı.Uzun uzadıya yorumlanacak bir şey de yok zaten.Bir maç biri iyi oynuyor,diğer maç kötü oynuyor vs...

Ama bu Doğu'nun durumunun düzelmesi lazım artık.
  ust duzey bi savunma macında yada detroıt gıbı bı takımın karsısında nasıl hızlı bir oyun bekleye bılırsın yada zevksiz bi mac diye bılırsın 5 macta 3 sayı farıkın ustune cıkmadı sevksız dıyosun estetık demıssın pho ile goldan state mı oynuyor estetık beklıyosun burda savunma konusyor bide lebron james
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2007, 08:38:53 Gönderen: 2pac_thuglife »

Çevrimdışı OğuzCan

• Melankolik
  • Yönetici
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 01 Haziran 2007, 11:07:22 »
Mükemmel bir maçtı.Uzatmalarda Cavs aldı.2-0 dan seriyide 3-2 ye getirdiler.Lebron 48 sayı attı.Diğer maç Detroit'in sahasında.Bakalım neler olacak.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #52 : 01 Haziran 2007, 11:11:26 »
  LeBron 48 attı atmasına da 2 uzatmada toplam 18 ve 4. periyodun sonunda da 7 olmak üzere takımının son 25 sayısını kaydetti . İnanılmaz bir performans . Kobe'nin 81'i kadar değerli benim için . Adam uzatmada tek başına skor üretti ya koca Detroit'e karşı . Cleveland geçen yılki gibi yaptı yine seriyi ama bakalım kaderleri yine geçen yılki gibimi olacak , ama ben şu ana kadar pek de şans vermediğim Cavs'a şimdi saygı duymaya başladım . Detroit alır diyordum seri başından bu yana , artık onlarda zora soktu . Bakalım nasıl sonlanacak ..

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 01 Haziran 2007, 11:18:05 »

lebronun  gerçekten muhteşem oynamış şu seriyi izleyemedigimiz için çok üzülüyorum inş ntv 6.maçı yayınlar da bizde izleriz  çok çekişmeli giden bi maçında sonunda normalde son dk ları pekte iyi oynayamayan lebron bu sefer son dklardaki oyunuyla seriyi 3-2 ye getirdi.tahminim 7.maça uzayacak seri ama bi süpriz olup seri loans arenada da bitebilir.

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #54 : 01 Haziran 2007, 11:28:07 »
inş ntv 6.maçı yayınlar da bizde izleriz 
NTV 6. maçı veriyorda 7'ye uzarsa verir mi bilmem .. 6. maç Pazar sabahı NTV'de ..

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #55 : 01 Haziran 2007, 11:30:52 »
sabaha karsı 3.30 da

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 01 Haziran 2007, 12:35:23 »
İki uzatma sonunda gülen taraf cavs oldu ve üstüste 3 maç kazanarak detroit'in morallerini sıfıra indirmeyi başardılar lebron her ne kadar sevmesemde bu maçta taktir ettim kıçını yırttı resmen takımı için..detroitin sorunu prince ve rasheed in toplam 8 shot sokmuş olmaları 13-4 le oynamış ikiside biraz daha katkıları olsaymış detroit alabilirmiş maçı ben okula giderken 1.uzatma oynanıyordu cavs öndeydi 2.uzatmaya gider diyordum gitmiş ve gülen taraf cavs oldu..Bu sene detroit'in elenmesini istiyorum neden derseniz sas ve detroit final serilerine alışkınız cavs takımını pek sevmesemde cavs-sas finali neden olmasın..cavs bu 3 maçlık seriyle 4-2 bile yapabilir...o güç var artık onlarda ama dinlenmiş sas karşısında naparlar bilmiyorum...

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 01 Haziran 2007, 18:03:58 »
leBron serinin ilk maçında 10 sayıyla bi rekora imza atmıştı serinin 5.maçında hem de pistons un sahasında 48 sayı attı işte kral nasıl kendini buldu ve takımını sırtlıyo ilk iki maçta da aslında kral iyi oynasa seri 4-0 la biterdi ama pistons kral ı iyi savundu ancak 2 maç...pistons da moral filan kalmamıştır cavs son maçı alır ve müthiş bir final serisi izleriz inş...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #58 : 01 Haziran 2007, 21:14:52 »
 Şunu açıkca sölemek istiyorum bence play off un en zevkli maçıydı ,son çeyreği ve uzatmaları izledim
le bron resmen kendini aştı demek ki inanmak başarmanın % 50 si takım ruhu detroit i ezdi geçti ama
kimse cavs ın detroit i eliceni düşünmesin pistons uzunlarına bu maç tokat gibi oldu seriyi çevirirler
eğer cavs yenerse bu maçta dallas ın golden state i yenmesinden daha büyük süpriz olur

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 01 Haziran 2007, 23:33:32 »
Dallas'ın 1.turda elenmesi yılın olayı bence...:D

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 02 Haziran 2007, 01:53:52 »
Eh bu maçlara zevksiz diyorsan olası Detroit-San Antonio serisinin maçlarını hiç izleme bence.Seride çekişme olmadığının kanısına nasıl vardın ya ? Son maç 4 sayı farkla,Cleveland'ın aldığı ilk maç 6 sayı farkla diğer iki maç ise 3 sayı farkla bitti.Sadece savunmalar ön planda diye nasıl zevksiz olduğu kanısına vardığını anlamış değilim,illa Lebron'un 40 mı atması lazım,yada Rasheed'in 20-15 falan mı yapması lazım zevkli olması için.Gayette zevkli maçlar izledim ben...

Arkadaşım adam gibi oku yazdıklarımı,sonra düzelt yazdıklarını.Ben oynanan oyunu yavaş ve estetik yoksunu diye tanımlamışım ve bununla ilişkilendirerek zevksiz demişim.Çekişmeden yoksun dememişim.Şimdi :

Ders-1 : Sahada gördüğüm basketbol bana zevksiz gelmekte,sana zevkli gelmekte.Bu da gayet doğal bir durum zira farklı insanlarız.Ve beni hiç ilgilendirmez senin bu görüşlerin.Bana hesap sorar gibi "vay öteki 40 atsa mı iyi olur yok beriki 20-15 yapsa mı iyi olur" şeklinde ifadeler kullanamazsın.

Ders-2 : Basketbol oyununun sadece hücumdan ibaret olmadığını gayet iyi bilmekteyim ama bunu senden öğrenecek kadar cahil değilim.Hatta savunma performansına,hücum performansından çok daha fazla saygı gösterenlerdenim.Düşük skorlu ama mücadele dozajı yüksek maçları,toplamında 250 sayı atılan maçlara tercih ederim.

Mesela,yaşın müsait mi bilemiyorum hatırlamaya,90'ların sonunda,müthiş bir Heat-Knicks rekabeti vardı.Play-off'larda,uzatmaya giden maçların normal süre sonuçları 68-68,uzatmaların sonucu  ise 74-73 ve buna benzer şekillerde olurdu.Ve oradaki basketbol düşük skorlu olsa da ve 40-50 sayı atanlar ya da "monster-double" yapanlar olmasa da (senin dediğin 20-15 var ya hani,ona monster-double diyor gavurlar,bunu da öğren diye yazıyorum buraya)  bana müthiş bir haz verirdi.

"Aradaki fark neydi lan o zaman? Ne anlatıyorsun bana gençlik hatıralarını? dediğini duyar gibiyim.Söyleyeyim.O mücadelelerin yüksek temposu,çok daha sert savunması ve zırt-pırt faullerle kesilmeden oynanan saf basketbolu,kıran kırana mücadelesi,bugün,bu seride gördüklerimizden kat be kat daha zevkliydi.Birbirleriyle boğuşan,hücum özürlü iki takımın karşılaşması,sadece savunmaların ön pilana çıktığı bir mücadele olarak adlandırılamaz.

Bilmem anlatabildim mi? Anlatamadıysam da hiç umrumda değil.Bir daha da çemkireceğin adamı iyi seç,canın yanabilir böyle.
Sen önce kullanacağın kelimeleri iyi seç,canın yanabilir falan sen kimsin ki...O 90ların playoff maçlarını seviyorsan bu maçları sevmemene imkan yok.O maçları canlı olarak seyretmesem de greatest gameden bol bol izledim.Detroit'in New York'un Jordan'a yaptığı savunmayı buna bağlı olarak çıkan Jordan Rules'ı gayet iyi bilirim,neyse konu o değil ...
Bu arada çekişmeden yoksundan ne anlıyorsun,şahsen ben zevksiz anlıyorum.Sen başka şekilde anlıyorsun galiba...
Senin onu bunu tercih etmen ders oluyorsa benim söylediklerim ne bilmiyorum,kutsal kitap falan herhalde.Neyse ben alacağım cevabı aldım,konu benim için kapanmıştır.

Çevrimdışı Tracy_McGrady_1

• Houston'lıyız Ezelden
  • Rookie
  • **
  • Ferhat Göçer Fan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 02 Haziran 2007, 19:45:23 »
inş ntv 6.maçı yayınlar da bizde izleriz 
NTV 6. maçı veriyorda 7'ye uzarsa verir mi bilmem .. 6. maç Pazar sabahı NTV'de ..
asıl ma gece 3,30da umarım ii bir maç olur

The Rockets New Head Coach

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 02 Haziran 2007, 20:41:39 »
bnce cavs ın elemesi çok sürpriz olmaz bnce sonuçta 2 -0 dan geldiler hemde kral inanılmaz bir sıçrama yaptı serinin ilk maçında 10 sayı 5.maçında 48 sayı play off larda en kötü ve en iyi sayıları kariyerinde ayrıca 5.maç sonunda cavs couchu kral ı alnından  öptü...6.maçı merakla bekliyorum ve krala sonuna kadar güveniyorum...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #63 : 02 Haziran 2007, 22:44:13 »
geçen seneki gibi aynı senaryo olmuştu detroıt elemişti ama bu yılki cavs geçenyılkinden çok farklı. 3-3 olur bana kalırsa ama ondan sonra kim eler orası çok karışık geliyo LEBRON MU? PİSTONS MI?...

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #64 : 02 Haziran 2007, 23:14:29 »
geçen seneki gibi aynı senaryo olmuştu detroıt elemişti ama bu yılki cavs geçenyılkinden çok farklı. 3-3 olur bana kalırsa ama ondan sonra kim eler orası çok karışık geliyo LEBRON MU? PİSTONS MI?...
Dağlar cım şunu sölemem lazım son maçta le bron insan üstü oynadı pistons koçu onu durdurmak için
elinden geleni yapacaktır bu maçta eğer detroit gene rakibini küçümser ise o zaman iş burda biter

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #65 : 03 Haziran 2007, 04:38:58 »
 Saat fiyaskosu maçı baya uzattı açıkcası,şimdi de garip garip saatsiz oynuyorlar.Açıkcası Pistons'ı beğenmiyorum bu seride,bu maçta da istediğim gibi oynamıyorlar.Şuan durumu başa baş getirdiler ama hala istenen düzeyde değiller,neyse umarım finaldeki rakibimiz onlar olurlar,Pistons Go...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #66 : 03 Haziran 2007, 05:17:34 »
   1 Saat 40 Dakika ve maçın ilk devresi yeni sonlandı . Vallahi sitedeki şu hareketlilik de olmasa çekilmezdi bu 1.30 saat . İlk periyodun sonunda korna durdu diye beklerken baktım ki tüm sistem çökmüş . Uzun uğraşlar sonunda yine pota arkasındaki zaman sayacını ayarladılar da maç başladı .

İlk periyoda her en kadar Detroit Rip'in basketleriyle hızlı girse de , James yine iyi sayılabilecek bir çeyrek geçirdi ve takımının çeyreği önde kapatmasını sağladı . Tamam sadece 2 sayı bulmuş olabilir ama bir çok hücumun yaratıcısı o'ydu . Asisstleri ve ribauntları ile şimdiden triple'ın kokuuunu verdi bizlere . Pistons ona karşı feci savunma yapıyor ikili hatta üçlü sıkıştırmalarla ancak James boştaki vatandaşı görmekte gecikmiyor bunada bir çare bulmaları lazım .

İkinci periyot ise mahalle maçı havasındaydı . Ortam sessiz ara ara oyuncuların sesi geliyor . Zaten süre işleyişini oyuncular göremiyor , bir garip 12 dakika oldu . Cavs bu çeyrek sadece 4 basket buldu ancak James önderliğinde serbest atışlarla maçtan kopmadılar . Daha ilk yarı ve 25 tane kullandılar bile . Detroit ise Wallece'ın sessiz sedasız yaptığı hamleler ve Rip'in hücumdaki etkisi ile ikinci periyotta Cavs'ı yakaladı ve ilk periyot 48-48 eşitlikle sonlandı . Bakalım gerisi nasıl olacak . Bir Final eşleşmesi çıkacak mı bu akşamdan . ?

Çevrimdışı Nique

• Windmill Hastası
  • Rookie
  • **
  • Playoffa Uçur Bizi Şahinim!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 03 Haziran 2007, 05:23:46 »
   1 Saat 40 Dakika ve maçın ilk devresi yeni sonlandı . Vallahi sitedeki şu hareketlilik de olmasa çekilmezdi bu 1.30 saat . İlk periyodun sonunda korna durdu diye beklerken baktım ki tüm sistem çökmüş . Uzun uğraşlar sonunda yine pota arkasındaki zaman sayacını ayarladılar da maç başladı .

İlk periyoda her en kadar Detroit Rip'in basketleriyle hızlı girse de , James yine iyi sayılabilecek bir çeyrek geçirdi ve takımının çeyreği önde kapatmasını sağladı . Tamam sadece 2 sayı bulmuş olabilir ama bir çok hücumun yaratıcısı o'ydu . Asisstleri ve ribauntları ile şimdiden triple'ın kokuuunu verdi bizlere . Pistons ona karşı feci savunma yapıyor ikili hatta üçlü sıkıştırmalarla ancak James boştaki vatandaşı görmekte gecikmiyor bunada bir çare bulmaları lazım .

İkinci periyot ise mahalle maçı havasındaydı . Ortam sessiz ara ara oyuncuların sesi geliyor . Zaten süre işleyişini oyuncular göremiyor , bir garip 12 dakika oldu . Cavs bu çeyrek sadece 4 basket buldu ancak James önderliğinde serbest atışlarla maçtan kopmadılar . Daha ilk yarı ve 25 tane kullandılar bile . Detroit ise Wallece'ın sessiz sedasız yaptığı hamleler ve Rip'in hücumdaki etkisi ile ikinci periyotta Cavs'ı yakaladı ve ilk periyot 48-48 eşitlikle sonlandı . Bakalım gerisi nasıl olacak . Bir Final eşleşmesi çıkacak mı bu akşamdan . ?

çıkmaz bu maç detroitin kolay kolay vermezler maçı

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #68 : 03 Haziran 2007, 06:16:27 »
Bu maç kazanılsın ya da kaybedilsin Flip Saunders derhal kovulmalı..Gitsin evinin arka bahçesinde alan savunması yapsın..
Detroit'in ruhunu katletmekten başka bir işe yaramıyor..Larry Brown derhal göreve getirilmeli..
Detroit'e yakışan coach istiyoruz..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #69 : 03 Haziran 2007, 06:17:40 »
 Son çeyreğin ortalarına giriyoruz ama Pistons hala istediğim oyunu bir türlü sahaya yansıtamıyor,bildiğimiz Pistons'dan eser yok açıkcası.Cavs'de Gibson çok ekstra katkı sağlıyor,Pistons'da ise Billups'un daha sahne almamış olması bir nebze sevindirici ama belki de bu maç sahneye hiç çıkamaz.

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : 03 Haziran 2007, 06:27:50 »
Rasheed Wallace'ın yaptıkları tamamen Saunders'a olan öfkesinden..Beceriksiz bir coach'la çalışıyor daha da delirmesi normal..Zaten 5.maç sonrası da Saunders'ı sert eleştirmişti...Bu takım Saunders'ın eseri...Onuru varsa istifa eder..

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #71 : 03 Haziran 2007, 06:59:17 »
  Hani 2003'ten beri hep deriz ya Cleveland bir kişinin eline bakıyor  o da LeBron diye . Sonunda onun etrafında kurulan iyi bir takım ile takım dört yılda nerelere geldi tebrik etmek lazım . Bir de bu akşamki maçta LeBron sadece ekstra işleri yaptı , skor üretme gibi ibr kaygısı yoktu çünkü bu kez o başkalarını  eline baktı . Takımını oynattı etti , gerçekten takdir gerektiren bir performans gösterdi Cavaliers .

Tabi başarıdaki en büyük payı göz ardı etmeden belirtelim . Seri boyunca kendini gösteren ve artık bu takımın önemli parçaları arasında yer alacak olan Gibson bu maçta sadece 2 şut kaçırdı ( o da son anlarda öylesine yapılan hücumlarda ) ve 5/5 üçlükle kritik anlardak basketleriyle takımının finallere çıkmasındaki en önemli pay sahibi oldu .

Detroit'e şöyle bir bakacak olursak  , Billups bir türlü sahne alamadı maçta ve seride . Diğer taraftan bu maçtaki faul problemleri ve Play-Off'lar boyu çok tartışılan hakem kararlarından nasilerini almaları finallere gidilmesini engelledi .  Özellikle Billups maç sonuna kadar şimdi atar da takımını gaza getirir dediğimiz Billups bir türlü o sahneye çıkamadı ve olanlar ortada . Hee bir de Prince'ı unuttuk . Seri boyunca inanılmaz kötü yüzdeyle oynayan Prince efendi bu maçta da %10 isabetle tüm hayalleri suya düşürdü .

Neyse fazla uzatmayalım , Cavs'a finallerde başarılar . İlk defa finalde bir takım tutmayacam , bakalım zevkli olur umarım . LeBron için bunlar hikaye kısmıydı , asıl kendisini göstermesi gereken zaman şimdi , tün dünyanın gözü üstünde olacak bakalım takımını ilk şampiyonluğuna taşıyabilecek mi ?

--

• Ziyaretçi
Ynt: Detroit Pistons 2-4 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #72 : 03 Haziran 2007, 07:45:24 »
Sabahın köründe bu stresle bu maça sağlıklı bir yorum yapılmaz..Sadece şunu söylemekte fayda var Saunders'a rağmen buraya gelen Detroit Pistons'ı yürekten kutluyorum..Saunders'da da az biraz onur,gurur ve şeref varsa ben yarın kalkarım ve ''Saunders İstifa Etti'' haberlerini okurum..Bu takımın içine yeterince etmiştir..Alan savunmasını da alsın ve çeksin gitsin..
Hazır boştayken Larry Brown gibi bir efsanenin de takımın başına gelme vakti gelmiştir..
Değişim her zaman için iyidir ve bazı değişimler büyük yarar sağlar...

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 03 Haziran 2007, 09:54:11 »
Cavs haketti bu finali.Kaan'ında dediği gibi 2003'ten beri doğru adamlar LeBron'un yanına getirilirse rahat bir şekilde Doğu konferansı finaline çıkarlar.Oradan sonrası inançlarına bağlı demiştik.En azından ben demiştim :) Bron ilk yarıda skor yapamasa da gerek serbest atışları gerekse paslarıyla takımını her türlü taşıyabileceğini birr kez daha gösterdi.Onlara finalde başarılar diliyorum....

Detroit'te ise artık yenilenme zamanı.Koç gitmeli.Yerine savunma bilen biri gelmeli ve en önemlisi gene her deliği kapatan Ben Wallace,Camby,Chandler gibi bir savunmacı pivot almalılar.Unutulmamalıdır ki Wallace'ın gitmesinde de Saunders başrolü oynamıştı.O yüzden en baştan koç gönderilmeli..
Mesele beklemektir

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #74 : 03 Haziran 2007, 10:02:23 »
Bu Gibson kimdir ya?Konferans finalinin kesinlikle "X Factor"üydü.29 dakikada 31 sayı..Gerçekten süper.Lebron bu maçta şut yüzdesi olarak biraz tutuk kalsa da oyunun tüm yönlerine katkı yaptı yine.Cleveland şimdi NBa Finali'ni düşünmeli ama orada çok fazla şansları olduğunu düşünmüyorum...
  Kick Out Karl