Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Jazz 4-0 Spurs
1 (2.2%)
Jazz 4-1 Spurs
2 (4.4%)
Jazz 4-2 Spurs
8 (17.8%)
Jazz 4-3 Spurs
8 (17.8%)
Spurs 4-3 Jazz
5 (11.1%)
Spurs 4-2 Jazz
12 (26.7%)
Spurs 4-1 Jazz
7 (15.6%)
Spurs 4-0 Jazz
2 (4.4%)

Toplam Oy Verenler: 44

Gönderen Konu: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz  (Okunma sayısı 42557 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doki

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antanio Spurs 4-1 Utah Jazz
« Yanıtla #125 : 31 Mayıs 2007, 16:11:18 »
ben demiştim seri 4-1 biter diye ve öylede oldu ama hala niye san antonio hakkında saçma sapan yorumlar yapılıyor anlamıyorum.Adamlar madem sadece savunma yapıyolar o zaman nasıl bir çeyrekte 34 sayı atabiliyorlar demekki isteyince yapabiliyorlar ama düşününcede sayı atmadan kazanma şansı varken niye kasmak gerekirki karşı taraf gelsin atsın o zaman çıkıp onalrda atar ayrıca onların görevi bizi eğlendirmek değil onlar sadece kupayı düşünüyorlar ve gayet de iyi yapıyorlar.. Buraya kadar fazla yorulmadan geldiler ve doğu şampiyonunuda bu kadar dinlendikten sonra rahat geçeceklerdir diye düşünüyorum ama şunu da söyliyim san antonio'nun oynunu beğenmeyenler kesinlikle basketboldan anlamıyorlardır.Orda sokak maçı yapılmıyor her ne kadar şov yapanlarda olsa orası bir lig ...
(go spurs go)

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #126 : 31 Mayıs 2007, 16:33:01 »
4.maçtaki hakem fiyaskosundan sonra utah'ın bu maça bir direnç ile çıkacağını bekliyordum ama hiç öyle olmamıştı..ilk çeyrekte spurs müthiş bir ivme kazandı ama sloan mola bile almadı,utah oyuncuları birbirine bakındı durdu,şaştılar kaldılar...orada zaten dedim ki tamam utah cephesinde herkes bu seriyi kafalarında 4.maç sonrası bitirmişler.bu maçı da oynayıp eve sezonu burda kapatmak istiyorlar...utah'ın bu kadar çaresiz kalmasını hele bu kadar dirençcis kalacağınğ hiç beklemiyordum..

maçın ilk periyodundan başka maça dair teknik bir analiz yapmaya gerek yok diye düşünüyorum...

bu arada memo'da bu seri de tamemen kayıp oldu..batı finali oynuyosunuz,sezonda allstar olmuş oyuncunuz seride hiç bir maça skor anlamında ağırlığını koyamıyor veya koymuyor...utah'ı çaresiz kılan en büyük sebep belki de buydu..

ayrıca bu seride kendi adıma:spurs,ginobili,bowen sempatisi tamamen bitmiştir...antipatiğimi kazandılar...spurs tüm saygınlığını yitirdi ben de..hele ki 4.maçta...(özellikle ginobili)
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 01 Haziran 2007, 12:30:56 »
3-1 den sonra sas'ın bu seriyi kaybetmeyeceği belliydi.Sas'ın sistemi seri boyunca mükemmel işledi hatalar oldu ama telafi edildi.Utah'ta ise sayı atacak boozer ve deron dışında oyuncu bulamadılar memo ve kirilenko ayrıca tebrübeli benchlerde etkili olsaydı bu seri 7 maça bile uzardı sas için kolay bir seri oldu utah'ın buralara gelmesi çok sevindirdi ama ben  final oynamalarını isterdim..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2007, 13:00:36 Gönderen: BiG NuGGeT »

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James