Anket

Seri nasıl sonlanır ?

Detroit 4-0 Cavs
4 (10.5%)
Detroit 4-1 Cavs
5 (13.2%)
Detroit 4-2 Cavs
11 (28.9%)
Detroit 4-3 Cavs
6 (15.8%)
Cavs 4-3 Pistons
7 (18.4%)
Cavs 4-2 Pistons
5 (13.2%)
Cavs 4-1 Pistons
0 (0%)
Cavs 4-0 Pistons
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 36

Gönderen Konu: Detroit Pistons 2-4 Cleveland Cavaliers  (Okunma sayısı 30137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Ynt: Detroit Pistons 0-0 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #25 : 22 Mayıs 2007, 20:32:43 »
wallah leBron u bnce durduramazlar...ama sakatlığı filan var...leBron 9 asist 10 ribaund 10 sayı ilga süper oynamış...ewt detroit bu maçı almış olabilir ama 18 hücüm ribaund ı ve 86 tane atış denemiş yani detroştten 14 tane fazla ve 7 fazla hücüm ribaund u...detroitte billups un son periyotta 10 sayısı ve prince ın 9 asist i maçı almalrında önemli olmuş...ikinci yarıda atağa kalkan pistons kıl payı bu maçı alsada 2. maç cavarliers ın olcak...
Yav hoca v yerine w kullanmak alışkanı terk etsen ben k yerine q kullanıyormuyum ,yav bırakın bu tahmin
işlerini cavs ın maçı alcak gücü mü var eğer billups formunda olsaydı cavs dağılırdı igy meydanı boş bulmasa
bu maç böle gitmezdi bu seri 5 inci maça kalmaz sanmam
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2007, 16:00:45 Gönderen: BiG NuGGeT »

Çevrimdışı Tracy1McGrady

• Immune to Fear
  • All-Star
  • Usain Bolt==> Son of the Storm
    • Profili Görüntüle
Ynt: Detroit Pistons 1-0 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #26 : 23 Mayıs 2007, 20:23:51 »
bence cleveland kolay bi play-off geçirdi şimdi detroit'te burunları sürtecek gibi geliyor bana.Çünkü sağlam savunmaları sıkı hücumları var.Böyle bir takımı yenebilmek kolay değil 1-0 Det. üstün ilk maçıda zar zor kazandı pistons.Lebron ilk maçta hiç bişey yapamadı 10 sayıda kaldı garibim.Tayshaun onu iyi kontrol etti.Favorim Pistons 4-2
'''HaRdY BoYz'''

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #27 : 24 Mayıs 2007, 09:06:06 »
arkadaslar benı yadırgayan olabılır ama det-cle macını izlemek istiyorum umarım spurs serısi 4-0 bitsin dicem ntv nin utaha cifte standart uygulaması bitsın istıyorum

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #28 : 24 Mayıs 2007, 09:10:23 »
  http://www.ntvspor.net/Pages/5144.asp

Burda sanırım serinin üçüncü maçı gösterilecek gözüküyor . Pazartesi 03.30'da

Edit = Şimdi gördüm de oynanırsa serinin 6. maçıda NTV ekranlarındaymış .. Hadi hiç yoktan iyidir yine
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2007, 09:13:31 Gönderen: heatmans »

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #29 : 24 Mayıs 2007, 09:18:33 »
sportitalıada aynı gun aynı macı weryo bunlar anlasıyormu aynı mac aynı tarıhte verelım diye biri 3. dierı 4.mac olsaydı keske nese sewındım bi mac izliyecegme

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #30 : 25 Mayıs 2007, 11:06:00 »
  Detroit bu gece 12 sayıdan geri geldiyse taraftarının etkisi ve Cavs'ın bir türlü istediği hücumları elde edememesindendir . Detroit beklemediğim kadar zorlanıyor The Place'da , ama 2-0'lık bir avantaj da azımsanacak gibi değil . Olay fazla büyümeden hemen Pazar gecesi 3-0 yapabilirlerse kendileri için çok iyi olacaktır . 2-1'e gelirse kimsenin şüphesi olmasın ser en baştan başlar ve o dakikadan sonra kim formdaysa kim avantajlıysa alır . Detroit seriyi geçmek istiyoorsa Cleveland'da maç kazanmak zorunda .
  Seri de savunmalarda ön planda ve Detroit bunu yapabilme becerisinden dolayı Cavs'tan üstündü ki ilk maçları kazanmasının sebebi de bu . Bakalım seyirci etkis ne kadar etki edecek . 3-0'a getirirlerse her şey bitecek Cavs için ve bu maça ekstra hazırlanmaları gerek . Detroit şu an fazlaca zorlanmasına karşın beklediğim şekilde ilerliyor . Bakalım gerisini getirebileckeler mi ?

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
Ynt: Detroit Pistons 2-0 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #31 : 25 Mayıs 2007, 17:16:47 »
 İki maçında sonucunun aynı olması garip bir tesadüf oldu :-D valla bu serinin skorunun kısır geçmesi
lbj in etkisiz kalması  ve extra skorer dedimiz insannın hala aktif olamaması da sebeblenedirebilir ama
bence serinin kaderi üçüncü maçta belli olur kaan ın dediği gibi 3-0 olursa rahat olur pistons için 2-1
olursa cavs için back up olur

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 25 Mayıs 2007, 20:16:13 »
Varejao parmak ısırtıyor performanslarıyla.Bu gidişle yüklüce bir kontrata imza atacak.Tabi sahadan silinen Gooden'ın da suyu ısındı.Kings'in Gooden'ı istediği yönünde söylentiler duymuştum.Hiç düşünmesin bence Cavs,Bibby ile Gooden'ı takas etsin,Varejao'ya da bassın parayı.Hala gelişime açık bir oyuncu.

Gelelim maça : Bu sefer LeBron daha fazla skor katkısı yapmış beklenildiği üzere ama Larry Hughes sahadan silinmiş.Prince'in inanılmaz bir savunma yaptığını gördüm dün geceki maçta.O kadar LeBron'u durdurmaya konsantre ki hücumda neredeyse hiç efor sarfetmiyor.Bu maç için onun sağlaması gereken hücum katkısı Maxiell'dan geldi.Ama Detroit benchi her maçta böyle bir kurtarıcı çıkarabilir mi? Belki yedekten çıkaramazlar ama neredeyse tüm play-off boyunca "rölantide" oynayan Billups,her an ihityaç duyulabilecek skor potansiyeline sahip.

Pistons'ın bu kadar geriden gelip maçı alması da hem tecrübelerine hem de hala üst düzey yapabildikleri savunmalarına bağlı.

Son olarak,Cavs seneye final görmek hatta diğer doğu takımlarının güçleneceğini varsayarsak,tekrar buarada olabilmek için mutlaka istikrarlı skor üreten ve şu oyun kurma,pas trafiğini ayarlama yükünü LeBron'un üstünden alabilecek bir playmakerı kadrosuna eklemek zorunda.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Mayıs 2007, 20:57:40 »
yani diorum ki seri 4-0 bile bitebilir çok rahat olur detroit için,ama sonra izliyorum maçları hiç de öyle görünmüo...bu maçı vermeleri cavsın aptalllığıdır...belki de bu maç yüzünden elenicekler...larry hughes çok silindi sahada...gooden da bence bu oyunu ile yolcu olur gibi geliyor bana...detroit evinde çok zorlandı...deplasmanda işi daha zor gibi geliyor...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 25 Mayıs 2007, 22:52:07 »
Detroit bu seriyi 4-2 alır diyorum biraz geç yorum oldu anca sınavlar biraz hafifledi..Bu serinin zorlu geçeceğini tahmin ediyordum lebron coşmuş durumda ama bu serinin ilk maçı 10 sayıda kalmasına rağmen son saniye 3lüğü kaçmasaydı yeniyorlardı serinin 2.maçıda aynı skorla bitti lebron bu sefer 19 sayı attı ama tripleye yakın performans sergiledi.Cavs detroiti zorlar ama detroit sistemini cavs eleyemez belki 2-1 olur cavs 3.maçı alır sonra detroit 3-1 yapar sonra cavs 3-2 yapar ama 4-2 geçer detroit diye tahmin ediyorum..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Mayıs 2007, 00:30:16 »
serinin 4. maçı bu gece detroit bu maçıda alırsa işi bitirir çok yüksek ihtimalle cavs ın saha avantajı var bakalım bu avantajı ne derecede kullanacak lebron kendine gelmeli yoksa cavs ın işi zor gibi detroit yine onu çok iyi savunacaktır artık lebron bu savunmaya karşı ekstra birşeyler yapmalı gooden da o igrenç oyunundan vazgeçmeli seyircesinin önünde kendini toparmalı dedigim gibi det bu maçı alırsa durumu 3-0 yaparsa her zmanki bi detroitte bi gevşeme olcaktır  ve cavs 3-1 yapacaktıro zamanada detroit son maçı alıp seriyi 4-1 geçer diyorum.

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Mayıs 2007, 03:18:35 »
clevan detroitte oynadığı 2 maçta da galibiyete çok yaklaştı...detroit sahasın da oynadığı 2 maçta da rahat gaibiyet alamadı..clevand uzun bi dönem skorda hep üstündü..bu yüzden detroitin clevanda işi zor...

clevand detroiti yenebileceğini 2 maçtada herkese gösterdi..oyunda ezilmedi,çoğu dönemde de skoru önde götüren taraf oldu...eğer clevand sahasında oynayacağı 2 maçı kazanırsa..detroite çok moralli gider ve kaybettiği 2 maçın da rövanşını alma şansı yükselir...ama detroit clevandan 1 galibiyet çıkarsa nba finaline çok yaklaşmış olacak....

benim gönlümde yatan utah-clevand nba finalini izlemek..(çok zor olsada imkansız değil)..
çünkü nba'de son 5-10 yıldır konferanslarında haneden olan spurs-detroit klasiğinden kurtulmak istiyorum ve de farklı bir nba finali istiyorum,yeni şampiyonlar,süpriz şampiyonlar istiyorum...
 <utah>-- <cavaliers>
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
Ynt: Detroit Pistons 2-1 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #37 : 28 Mayıs 2007, 11:25:32 »
      Detroit kötü oynadı ve kaybetti . Aslında çevirir diye bekledim hatta üçüncü çeyrek bir üstünlüğü de vardı ancak gerisini getiremediler . Detroit alırt bu seriyi . Detroit ne kadar kötüyse Cleveland'da o kadar kötüydü çünkü . Biraz bench katkısı ve + webber&Prince katkısı ile ayakta durmaya çalıştı Pistons bu maçta . Rip ve Billups kötü günlerindeydiler ki 6/22 en azından bir kaçı girse maç farklı bir boyut kazanacaktı . Detroit mesajı verdi , kaybediceksem bile kolay kaybetmiyorum dedi . Detroit geçecek seriyi büyük ihtimalle  . Dördüncü maçı da kaybetsin sonuçta onları The Place'da yenmek hiç de kolay değil . 

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Mayıs 2007, 12:34:46 »
maça başladıklarında da görüldü ki eve dönmek lebrona ve arkadaşlarına çok yaramış...çok fazla saldırgan olmuşlar...maçın başında lebrona pavlovic de asistleri ve kritik şutlarıyla yardım edince cavs maça hakim oldu...bu sıradaki top kayıpları detroit için tam bi kabustu tabi...ilk çeyrek sonunda toparlandı detroit...ilk yarıda hiçbişi yapmayan billups ve hamilton ın yerine benchten gelen katkı fayda sağladı takıma...bu takımda sanki herkes maçtan önce sözleşiyo..bugun ben kötü olursam sen iyi oynarsın diyolar sanki birbirlerine...iknci yarıda detroit öne geçti ama son çeyrekte işler değişti...22'de 6 ile oynayan vurucu guard timi bu maçın kaybedilme nedenidir bence detroitte...cavs beklenildiği gibi çok saldırgandı...şimdi en önemli maç var sırada...3-1 olursa biter bence seri...2-2 olursa o zaman işler değişir..placetaki maçlar ne kadar yakın bitmişti biliyoruz...
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2007, 18:22:23 Gönderen: BiG NuGGeT »

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 28 Mayıs 2007, 22:45:08 »
gibson'ı taktir etmek istiyorum...savunmada o kendisine dezavantaj sağlayan fiziğine rağmen çok büyü iş başardı..
maçı lebron kazandırmış gibi gözüksede en az king james kadar çaylak gibson'ında maçın kazanılmasında payı var...

Çevrimdışı Kaan Mert

• MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #40 : 30 Mayıs 2007, 11:34:47 »
  Cleveland hak etti ve seriyi eşitledi . Şimdi herşey yeniden başlıyor seri için . Ben 4-1 Detroit alır demiştim en fazla 4-2'ye gider demiştim seri öncesinde . Detroit laçkalığını yine gösterdi , maç öncelerinde konuştularda konuştularr ilk maçlar olumlu gitti onlar için ama deplasmana gelince basketbolun gerçek yüzüyle karşılaştılar . Cleveland takım oyunu ile onları mat etti ve Final için umutlandı .

LeBron kazanılan maçlarda inanılma oynadı . Hele dün akşam triple'a yakın bir performans gösterdi . Detroit vidalarını sıkar kalan maçları alır benim bunda şüphem yok ama Cavs'In galibiyet alamsı çok ters oldu . Hele ki geçen seneki gibi beşinci maçı kazanıp 3-2 öne geçerlerse Pistons oldukça zorlanacaktır ama ben sanmıyorum .

Billups'da Rip'de Cavs'taki maçlarda oldukça tutuktu . Bunlardan en iyi verimi alması lazım PistonsI'n yoksa işi yaş . Bakalım kendi sahalarında bu ikili nasıl bir performans gösterecek . LeBron için seride özel önlemler alınacağı konuşuluyordu . İlk iki maç bunu biraz başardı Prince ama diğer maçlarda bu görevini o kadar kolay yapamadı . Cavs'ın seyircisi James'i ateşeldi .

B en hala avantajın Detroit'te olduğunu düşünüyorum . İki maç kendi sahalarında baalım kalan maçlar neyi gösterecek .

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Detroit Pistons 2-2 Cleveland Cavaliers
« Yanıtla #41 : 30 Mayıs 2007, 17:18:38 »
Bu serinin maçları insanın ömründen ömür çalıyor resmen.Bu kadar zevksiz,yavaş ve estetik yoksunu basketbol olamaz,olmamalı.Uzun uzadıya yorumlanacak bir şey de yok zaten.Bir maç biri iyi oynuyor,diğer maç kötü oynuyor vs...

Ama bu Doğu'nun durumunun düzelmesi lazım artık.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 30 Mayıs 2007, 19:15:29 »
Eh bu maçlara zevksiz diyorsan olası Detroit-San Antonio serisinin maçlarını hiç izleme bence.Seride çekişme olmadığının kanısına nasıl vardın ya ? Son maç 4 sayı farkla,Cleveland'ın aldığı ilk maç 6 sayı farkla diğer iki maç ise 3 sayı farkla bitti.Sadece savunmalar ön planda diye nasıl zevksiz olduğu kanısına vardığını anlamış değilim,illa Lebron'un 40 mı atması lazım,yada Rasheed'in 20-15 falan mı yapması lazım zevkli olması için.Gayette zevkli maçlar izledim ben...

Çevrimdışı the_apo_1

• _ThE__ThUG_
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 30 Mayıs 2007, 19:29:57 »
tabii ki de maçı cleveland alcak oğlum  :wink:
Vahiy mi geldi tövbe tövbe...
Karışmayım diyorum ne haddime diyorum ama bazen insan kendini tutamıyor kusura bakmayın...

Clevland'ın evinde maçları kazanacağını tahmin ediyordum zaten,heralde çoğu kişide böyle düşünmüştür
Neyse önemli Detroit'te kazanmak.Clevland seriyi geçmek istiyorsa Detrot'i Detroit'te yıkmayı başarmalı ve 6. maçta işi bitirmeli.İş uzadıkça Detroit'in seriye daha iyi konsantre olduğunu biliyoruz nede olsa

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Moderator
  • Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #44 : 30 Mayıs 2007, 20:28:37 »
Gereksiz mesajlar silnmiştir!!
  Kick Out Karl

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 30 Mayıs 2007, 20:46:58 »
Eh bu maçlara zevksiz diyorsan olası Detroit-San Antonio serisinin maçlarını hiç izleme bence.Seride çekişme olmadığının kanısına nasıl vardın ya ? Son maç 4 sayı farkla,Cleveland'ın aldığı ilk maç 6 sayı farkla diğer iki maç ise 3 sayı farkla bitti.Sadece savunmalar ön planda diye nasıl zevksiz olduğu kanısına vardığını anlamış değilim,illa Lebron'un 40 mı atması lazım,yada Rasheed'in 20-15 falan mı yapması lazım zevkli olması için.Gayette zevkli maçlar izledim ben...

Arkadaşım adam gibi oku yazdıklarımı,sonra düzelt yazdıklarını.Ben oynanan oyunu yavaş ve estetik yoksunu diye tanımlamışım ve bununla ilişkilendirerek zevksiz demişim.Çekişmeden yoksun dememişim.Şimdi :

Ders-1 : Sahada gördüğüm basketbol bana zevksiz gelmekte,sana zevkli gelmekte.Bu da gayet doğal bir durum zira farklı insanlarız.Ve beni hiç ilgilendirmez senin bu görüşlerin.Bana hesap sorar gibi "vay öteki 40 atsa mı iyi olur yok beriki 20-15 yapsa mı iyi olur" şeklinde ifadeler kullanamazsın.

Ders-2 : Basketbol oyununun sadece hücumdan ibaret olmadığını gayet iyi bilmekteyim ama bunu senden öğrenecek kadar cahil değilim.Hatta savunma performansına,hücum performansından çok daha fazla saygı gösterenlerdenim.Düşük skorlu ama mücadele dozajı yüksek maçları,toplamında 250 sayı atılan maçlara tercih ederim.

Mesela,yaşın müsait mi bilemiyorum hatırlamaya,90'ların sonunda,müthiş bir Heat-Knicks rekabeti vardı.Play-off'larda,uzatmaya giden maçların normal süre sonuçları 68-68,uzatmaların sonucu  ise 74-73 ve buna benzer şekillerde olurdu.Ve oradaki basketbol düşük skorlu olsa da ve 40-50 sayı atanlar ya da "monster-double" yapanlar olmasa da (senin dediğin 20-15 var ya hani,ona monster-double diyor gavurlar,bunu da öğren diye yazıyorum buraya)  bana müthiş bir haz verirdi.

"Aradaki fark neydi lan o zaman? Ne anlatıyorsun bana gençlik hatıralarını? dediğini duyar gibiyim.Söyleyeyim.O mücadelelerin yüksek temposu,çok daha sert savunması ve zırt-pırt faullerle kesilmeden oynanan saf basketbolu,kıran kırana mücadelesi,bugün,bu seride gördüklerimizden kat be kat daha zevkliydi.Birbirleriyle boğuşan,hücum özürlü iki takımın karşılaşması,sadece savunmaların ön pilana çıktığı bir mücadele olarak adlandırılamaz.

Bilmem anlatabildim mi? Anlatamadıysam da hiç umrumda değil.Bir daha da çemkireceğin adamı iyi seç,canın yanabilir böyle.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2007, 20:51:58 Gönderen: NYK »

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 30 Mayıs 2007, 21:08:58 »
 Ben bu organizasyonu 10+ senedir takip ediyorum yane play off zamanı ile regular season çok fark eder
mesela 90 larda denyo fratello cavs a öle bir basketbol oynatıyorduki siz detroit-spurs maçlarını mumla
arardınız alan savunması  nba gelsin diye ilk söyleyen zat kendisidir
  Magic Mania@ Bak açıkcası tavırların çok ama çok kırıcı ya şu forumda kardeş kardeş ablat bişeyleri
paylaşalım yada git batugda yada diğer nba forumlarında ahkam kes amerikan güreşi gibi olan savunmanın
nesi zevkli :? Ya ben basketboldan anlamıyorum yada sen madem savunmalar sert lbj denen adam 25sy
7rb 10 ast lik performans sergiliyor süperstar düdüklerini saymadım sana ayrı konu hakemlerin her b.k a
düdük çaldıkları seride oynanan basketbol umrumda değil umarım bu seriyi cavs alırsa hiç şaşırmam

Çevrimdışı Kenyon_Martin

• Detroit Bad Boys
  • All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 31 Mayıs 2007, 00:24:46 »
Gibson bu maçta çok çok çok ekstra bir katkı yaptı Cavs adına böle bir performansı bu seride birdaha görmemiz hiçte kolay olmayacak.Cavs bu serideki iki maçınıda kendi evinde kazandı.Bu sefer seri The Palace'a taşınıyor.Evimizde daha kolay maç kazanan bir görüntü içerisindeyiz takım olarak.Bu seride gerçek savunmasını yapmanın vakti geldide geçiyor.Detroit gibi bir takım bir oyuncuya ilk üç periyot 12 sayı attırıp o oyuncudan geriye kalan tek periyotta 13 sayı gibi maçın 4te 3lük bölümünde attığı sayıdan daha fazla sayı yiyorsa ben takımımın en çok güvendiği silahı olan savunmasını sorgularım.Adam gibi savunma yapıp tek bir silahı olan,en skorer ikinci oyuncusunun 2 sayı attığı ve abidik gubidik bir adamın 21 sayı gibi bidaha ömrü hayatınca üretemeyeceği bir takımı alt etmeliler.Bu,konferans finali gazozuna maç yapılmıyor o arenada.Bir maç iyi oynayıp hadi biraz vidaları sıktı yendi yok!O vida herzaman sıkılı olacak.Eğer bu takım Detroit Pistons'sa o vida herzaman sıkılı olacak.Hiç bir takıma hiç bir şekilde maçın 48 dksı nefes aldırılmıyacak.Bu takım Detroit se bunları yapmak zorundalar.Oyuncular bu forma altında bunları yapmak zorundalar.

Bu oyuncular bu seriyi alıp busene NBA finaline yükseldi yüksedi sonrası onlar için iyi olmaz çünkü bu takım onlara iki senedir böyle sorun yaratıyor.Bunu artık çözmeleri gerek.Bunun bilincine varmaları gerek.Herzaman seri 0-0 mış gibi mücadele edip savaşmaları lazım.Eğer bunu yapmayacaklarsa defolup giderler.Çünkü onları bu seviyeye çıkaran Detroit organizasyonu oldu.

Detroit oyuncuları seriyi kendi lehlerine çevirmek istiyorlarsa şu fotorafa uzunca bir süre bakıp şu 3 şeyi tekrar hatırlasın

1-Birliktelik
2-Hırs
3-Mücadele

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2007, 09:19:16 Gönderen: Kenyon_martin »

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 31 Mayıs 2007, 00:55:44 »
gibson yineçok cesur oynadı ve de kahraman oldu..üstelik çaylak senesinde doğu finalinde oynarken...bu genç'te iş var..fiziği  yetersiz diyenler,yüreğini görmemiş galiba gibson'ın...(örn:iverson)....

maç gelince;teknik analiz falan yapmıyacam..seri 2-2'ye geldi..kopma olmadı..heyecan,çekişme daha da uzadı ve de güzel oldu..bu sene de doğu da playoff heyecanından mahrum kalmıştık en azından bu seri durumu biraz toparlayacak gibi..7.maça uzamasını istiyorum serinin...

Çevrimdışı 23cleveland23

• Rookie
  • **
  • LeBron JAMES
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 31 Mayıs 2007, 11:22:13 »
cavs ın kazandığı son iki maça bakıldığında son derece agresif veinançlı bir oyundu.şmdi detroit işi zora sokutuğunu anladı.5. maçı detroit klazanır bence.6. maçı cavs kazanır.7.maçı ise allah bilir.LeBron bu takımda olduğu sürece büyük başarılar elde edebiliriz...