Anket

2008 All Star Maçını kim kazanır ?

Doğu
49 (60.5%)
Batı
32 (39.5%)

Toplam Oy Verenler: 80

Gönderen Konu: Doğu:134 Batı:128  (Okunma sayısı 81974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Doğu:134 Batı:128
« Yanıtla #250 : 19 Şubat 2008, 00:03:13 »
2003 demeyin ya, jermaine jordan'ın gecesinin içine nasıl etmişti o aklıma geliyor hemen. adamın soktuğu şuta bak ya, ah ulan jermaine.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #251 : 19 Şubat 2008, 01:19:53 »
Gece Kalkamadığım İçin kendime çok kızdım ama akşam 22 de bakınca kendime daha çok kızdım iyi ki kalkmamışım dedim kendi kendime Shaq Garnett t mac carter kobee siz all star OLurmu arkadaşlar ????? olur ama zevk alamassınız Jazz festivalimi all star maçımı belli değil :S bu 5 yoktu t mac carter shaq maçı izlemeye bile gelmedi bir iki pozisyon dan başka güzel hareket yoktu açıkçası pek fazla bir şey anlayamadım Amare lebron olmasaydı hiç izlenmezdi geçen yılki daha güzeldi bence :S

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #252 : 19 Şubat 2008, 01:25:19 »
  Valla kalkamadım yalan sölemiyim ama bloglarda okuduklarım ve lbj nin one man show yapması
maçın ne derece sıkıcı oldunu göstergesi yane bugün lig radyoda 12 inci adam programına bir vatandaş bağlandı kendisi amerika da yaşıyormuş adamın sölediğini aynen aktarıyorum yorum
sizin '' Nba amerika da eskisi gibi popüler değil hatta all star maçının özetini izledim ama sıkıcı
geldi ,zaten nba artık bir dünya organizasyonu amerikalılar önemli maçlar haricinde takip etmiyorlar
artık maçları '' o zaman ya amerikalılar da sorun var yada biz aştık onları :?

Gerçekten Stern globalleşecem kapitailstliği abartıp göğe vururken sağdık kitlesinden kopuyor...LBJ de ne kadar 2006 dan daha verimli olsada gene çok top kullandı...Baz bölümlerde..uzunların Billups ve Kidde attığı paslara atlayıp aldığı oldu..Bu zihniyetle devam ederse Bob Petit nin 4 All-Star MVP liğini kırabilir...
En azından 2006 daki gibi değildi diyelim.....

Favori All-Starım sırasıyla 1998,2003,2001,2000 idi...

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #253 : 19 Şubat 2008, 08:38:11 »
Şu çelişkiden kurtulalım en azından kendi adımıza bir tutarlığımız olsun..

Sırf fanı olduğumuz oyuncular yok diye ön yargılı olaya giriş yapınca zaten beğenme olasılığınızda dibe vuruyor. Çelişkiye gelince;

-Bu All Star maçında inanılmaz aralar verildi. Molalar abartıldı.. Reklamlar vs vs.. Allah aşkına Carter'lar, T-Mac'ler olsaydı reklam koymayacaklar mıydı? Eski jenerasyondan olanlar bilirler mesela Apo abi mesela Salih gibi..Eskiden All Star'larda bu kadar reklamdı carttı curttu olmuyordu..Her sene artan bir reklam dalgası oluyor..Bu uzun soluklu aralar oyuncularında bir şekilde ısınmasını zorlaştırıyor..Seneye istediğiniz oyuncuları All Star yapsalar ne yazar bunun daha fazlası reklamlar olacak..Daha da abartılacak..Şu olayların sorumlusu bile oyuncular gibi bakmayalım olaya..Bu kadar acımasızlık hoş olmuyor..

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #254 : 19 Şubat 2008, 13:06:26 »
Lebron bu sefer yapması gerekeni yaptı ve MVPliği hak ederek aldı.. maçın başından beri belliydi doğu kazanırsa onun MVP olacağı.. Her iki takımdada en fazla top kullanan,shot atan oydu ama onun dışındada çok yönlü bir oyun sergileyerek takdirimi kazandı.. Keyifli maçtı.. bencillik olmayınca ne kadar keyifli olduğunu gördük.. Molalara ve reklamlara gelince çok sıkıcıydı ..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı -Curtis-

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #255 : 19 Şubat 2008, 13:38:59 »
Herkes geçen sene ve bu seneki All-Star organizasyonunun eskisine oranla pek zevkli olmadığını söylemekte. ( Murat Murathanoğlu da buna dahil )

Öncelikle şunu söylemek istiyorum;
Eskiye oranla zevkli olmayacağı doğru olabilir. Ama ben izlerken çok zevk aldım. Bu sene All-Star denince akla gelen isimler takımda yer almadı. Squille O'Neal, Vince Carter, Tracy McGrady gibi. Herkes topu aldığı gibi potaya gitseydi daha mı iyi olacaktı? Bu oyunda disiplinin önemini gördük bence.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #256 : 19 Şubat 2008, 13:42:16 »
Kemal abi doğru söylüyorsun da onlar birer yıldız tamam sen çok haklısın burda reklam olcak hatta daha fazla ama herkez biliyor carterleri t macleri oyuna nasıl katıldıklarını mesela bana göre o oyuncular olsaydı lebron un Mvp olması biraz zor olabilirdi geçen yıla baktığımızda kobee aldı bu sefer kobee yoktu ona yakın rakipler carmelo ve iverson du başka rakip yoktu lebrona karşı lebrona en yakın oynayan oyuncular t mac ve en büyük rakibi olan kobee dir zaten son dakikalarde ray allen i gördük başından beri oynasaydı o alırdı büyük bir ihtimal iyiki butler in yerine oynamış diyorlar hatta lebron ray allen in şut gösterisine hayran kaldığını ifade etti.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #257 : 19 Şubat 2008, 14:01:57 »
 MVP olayına neden bu kadar takıyorusunuz ki.LeBron hakederek aldı MVP'yi.2006'dan kalma önyargınızı artık değiştirin bence.Adam daha ne yapacak yahu sizin gözünüze girebilmek için.Kobe olunca eyvallah LeBron olunca söv gitsin.Adam aslanlar gibi performans sergiledi niye bu derece eleştriliyor ki.Kobe'de geçen sene maçın belli dönemde gereksiz şutlar kullanmadı mı skor üretebilmek için ? Kullandı.Neden ona gösterilen hoşgörü burda yok.Hayret ya...

Çevrimdışı nazot

• Nazot
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
    • havril
« Yanıtla #258 : 19 Şubat 2008, 14:14:41 »
Herkes geçen sene ve bu seneki All-Star organizasyonunun eskisine oranla pek zevkli olmadığını söylemekte. ( Murat Murathanoğlu da buna dahil )

Öncelikle şunu söylemek istiyorum;
Eskiye oranla zevkli olmayacağı doğru olabilir. Ama ben izlerken çok zevk aldım. Bu sene All-Star denince akla gelen isimler takımda yer almadı. Squille O'Neal, Vince Carter, Tracy McGrady gibi. Herkes topu aldığı gibi potaya gitseydi daha mı iyi olacaktı? Bu oyunda disiplinin önemini gördük bence.

evet çok doğru 
bende maçtan zevk aldım ama
 AI  bayağı top kaybı yapmış ya  :|

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #259 : 19 Şubat 2008, 14:24:47 »
Benim Lebrona bir sözüm yok garnett den sonra en çok sevdiğim izlemek istediğim zevk aldığım oyuncu ama iş doğruları konuşmaksa konuşurum lebron süper star çok yenetekli daha çok genç çok genç derken yanlış anlaşılmasın tamam hak ederek aldı ona bir şey diye yokki!
Geçen yıl alamadı.Neden bunu sormak lazım çünkü geçen yılki all starda yok yoktu lebron elinden geleni yaptı zorladı ama batı kobe yi yerinde oynatarak ona daha çok sayı kazandırdı bu kadar basit doğu da carter bir yana diğerleri bir yana kendi şovlarına baktılar LeBRON King james ;) bu kadar.

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #260 : 19 Şubat 2008, 23:42:55 »
Valla eğer şuana kadar all-star kaçırma gibi bişey yapmış olsaydım,maçın ortasında televizyonu kapatıp sıcak yatağıma dönerdim.bu nasıl bişey ya,bitsede gitsek havasında izledim resmen.felaketti resmen...

Çevrimdışı TuNc@rTeR

• NBA Draft'ında
  • ๑۩۞۩๑...тυη¢...๑۩۞۩๑
    • Profili Görüntüle
Yanıt: Doğu:134 Batı:128
« Yanıtla #261 : 22 Şubat 2008, 17:22:21 »
ya bu doğu da her yıl yenio ya bi kere de batı yensin yaw :-D :-D :-D :-D :-D
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2008, 17:25:08 Gönderen: TuNc@rTeR »

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP