Gönderen Konu: Güncel Haberler  (Okunma sayısı 71396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Knicks_Lee_Wolkii

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güncel Haberler
« Yanıtla #225 : 11 Şubat 2011, 02:34:08 »
canım CAVS en ıyısı seneye euroleagu'e gel :D baska caren kalmadı senın :D

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : 11 Şubat 2011, 02:35:18 »
İnanır mısınız NBA'de en çok sempati duyduğum takımlardandır. :)

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : 25 Şubat 2011, 23:13:56 »
Ee arkadaşlar sizce Semih Erden Cavs'ta ne yapacak? Birçok kesim birkaç seneye yeniden Avrupa'da diyor ama ben katılmıyorum umarım bizde kendini bulacaktır :)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #228 : 25 Şubat 2011, 23:16:49 »
Ee arkadaşlar sizce Semih Erden Cavs'ta ne yapacak? Birçok kesim birkaç seneye yeniden Avrupa'da diyor ama ben katılmıyorum umarım bizde kendini bulacaktır :)
Semih Erden Takas Oldu konusunda tartışma başladı kardeşim senin de oraya düşünceni yazmanı isterim.Merak ediyorum ne düşündüğünü.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : 25 Şubat 2011, 23:18:04 »
Yönlendirme için çok teşekkür ederim. Hemen düşyorum oraya.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #230 : 07 Mart 2011, 12:21:44 »
İlk beş başlayacam diyen Semih bugün sadece 10 dakika oynadı ve 5 ribaund 1 blok yaptı.Gerçi sakatlıktan yeni döndü süreleri artacaktır ama ilk beş olmaz sanırım..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Paradoks

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #231 : 24 Haziran 2011, 18:23:18 »
Kyle Irving’i ilk sıradan seçen Cleveland Cavaliers, dördüncü sıradan ise Texsas’lı Tristan Thompson’ı tercih ederek draftta önemli bir sürprize imza attı.

Lietuvos Rytas ile bonservis sorununu çözemediği için bir sezon daha Avrupa’da kalması gündemde olan Litvanyalı Jonas Valanciunas’ı uzun bir süre boyunca gündemine alan Cleveland Cavaliers, drafttaki tercihini ise Tristan Thompson’dan yana kullandı.

Draftın orta sıralarından seçilmesi beklenen ancak büyük bir sürprizle dördüncü sıradan Cleveland Cavaliers’a giden Kanadalı oyuncu, özellikle şutunu geliştirmek için çok çalıştığını söyledi.

Thompson ayrıca, NBA tarihinde en üst sıradan seçilen Kanadalı oyuncu olma özelliğini de taşıyor.

Kaynak:Basketbolseverler.com

''I've failed over and over and over again in my life and that is way I succeed.''

Çevrimdışı Ettore Messina

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #232 : 23 Ocak 2013, 06:14:54 »
Cleveland Vareajao'yu kaybettikten sonra memphis'le takas yapıp Speights'i Ellington'ı Selby'i kadrosuna kattı bir de draft hakkı aldı.Onlar iyi hamle yaptı Leuer karşılığında her şeyini verdi memphis. :-D onların derdini biri bana açıklayabilir mi?

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #233 : 23 Ocak 2013, 11:42:35 »
Sanırım tüm şu Rudy Gay gidecek gelecek olayları akıllarını karıştırdı...Şampiyonluğa oynayacak takım nasıl asimile ve deforme edilir sanırım Dallas ile Boston yönetiminden özel ders almış Memphis operasyon sorumluları

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #234 : 24 Ocak 2013, 16:04:00 »
Cleveland Vareajao'yu kaybettikten sonra memphis'le takas yapıp Speights'i Ellington'ı Selby'i kadrosuna kattı bir de draft hakkı aldı.Onlar iyi hamle yaptı Leuer karşılığında her şeyini verdi memphis. :-D onların derdini biri bana açıklayabilir mi?

Para. Lüks vergisi sınırının altına indiler bu takasın ardından. Sanıyorum 6 milyon dolarlık bir düşüş oldu ödedikleri maaşlarda. Rudy Gay'e bir şans daha verdiler. Eğer bu sene takım finale gidemezse Rudy Gay'den başlayarak bazı değişiklikler yapacak ve Conley - Gasol - Randolph üçlüsünün etrafına yetenekli yan parçalar yerleştirerek yollarına devam edecekler.

He, sorarsan ki madem seneye başlayacak bu değişim neden kenardan gelen iki önemli oyuncusunu ve draft hakkını bir hiç karşılığında şimdi gönderdiler, sene sonunu bekleyemezler miydi diye, çok haklısın derim. Memphis Front Office'den kötü yöneticilik örneği denebilir ancak.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>