Gönderen Konu: İhsan Bayülken  (Okunma sayısı 13685 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
İhsan Bayülken
« : 27 Haziran 2008, 00:31:23 »
Doğum Tarihi 17.05.1965
TBL Kariyeri
97-98 Emlakbank Ortaköy      
96-97 Beşiktaş      
95-96 Mavi Jeans Ortaköy      
94-95 Mavi Jeans Ortaköy      
93-94 Beşiktaş      
92-93 Beşiktaş
1997-1998 Normal Sezon
Oynadığı Maç   27
Maç Başına Sayı   5,22
Toplam Sayı   141
En Yüksek Değerler
15 sayı iç. Ülkerspor
15 sayı dış. Darüşşafaka

1997-1998 Play Off
Oynadığı Maç   0
Maç Başına Sayı   0
Toplam Sayı   0

Usta Yorumcu İhsan Bayülken hakkında Söylemek istediklerimizi Bu konu altında Paylaşalım.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Ynt: İhsan Bayülken
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2008, 15:03:42 »
Özelikle maç içinde yaptığı analizler beni büyülüyor...Koç olmasının verdiği avanaj ile oyun içinde olacak bir çok şeyi bize önceden aktarıyor..Bunun yanı sıra kendine özgü tahminleri ve ağır olmayan eleştirileri çok yerinde.Bunun dışında cümleler arasında bağlantı kurarken zorlanıyor.Belki geçmişi TV dünyasına dayanmadığı için olabilir.Zira 'şimdik' lafı hafızamda kalan konuşma tarzı.Kısacası onunlar baskerbol maçı dinlemek ayrı bir zevk...

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı nashsss

• newspaperman
  • All-Star
  • İyi ki Dallaslıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2008, 22:35:52 »
en nefret ettiğim yorumcudur abdi ipekçideki fener  galatasaray maçından sonra dövesim geldi herifi

Mahallecek Dallaslıyız özellikle Şükrü abi acayip fanatiktir(önde sağda)bu resmide geçen yıl finallerden önce çektirdik =)

Çevrimdışı BlacK_SmokE

• Ayın Üyesi / SixouL
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2008, 22:42:06 »
Valla bu adamı ne zaman dinlesem içimde bi rahatlama oluyor, bence çok iyi yorumcu.

Çevrimdışı furkan_t-mac

• NBA Oyuncusu
  • *
  • bu adam insansa bende hayvanım
    • Profili Görüntüle
    • türkçe rockets sitesi
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2008, 08:01:43 »
ihsan bayülken beykoz da coach luk yaptı orada onunla konuşmuş luğum var alt yapıdan basketbolcularla çok ilgileniyor hatta bazende idamanlara geliyordu eksiklerimizi falan da söylüyordu beykoz taraftarı pek sevmiyor onu ama dam yinede beykozu düşmekten kurtarmıştı ntv ve ntvspor daki yorumları çok objektif ve doğru adammın gerçekten basketbol bilgisi üst seviye

Çevrimdışı Knicks_Lee_Wolkii

• Rookie
  • **
  • always KnicKs
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2008, 02:41:05 »
en nefret ettiğim yorumcudur abdi ipekçideki fener  galatasaray maçından sonra dövesim geldi herifi

adamın sucu ne acaba :)))) suan ıcın maclarda sıkca gordugumuz tek yorumcu o. guzel yorumlarda bulunuyor. fakat mac daha bıtmeden soyledıgı laflar yuzunden rezılde oluyor :) ıyı serbest atıcı degıldır dedı cogu kez. adamlar 2 de 2 attı :)

Çevrimdışı money in the bank

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2008, 00:49:41 »
Saygı duyulası  basketbol adamı. Yorumları şahsen benim ufkumu açıyo ve maça daha farklı açılardan bakmama yardımcı oluyor. Basketbol bilgisinin Avrupa ile sınırlı olmadığını düşünüyorum  ileride NBA maçlarını yorumlamasına şaşırmam. 
LIFE OFF GAME ON

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2012, 21:50:19 »
Müthiş bir yorumcu gerçekten. Özellikle bu sezon Galatasaray'ın maçlarını onun yorumladığını öğrenince çok mutlu oluyordum. Murat Kosova ile birlikte bu işin en iyisi. En iyi ikili diyelim ya da.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #8 : 14 Mart 2012, 09:40:33 »
İbrahim Kutluay'ın Fenerbahçe Ülker maçlarını anlatması zaten işleri yolunda gitmeyen Fenerbahçe seyircisine tam zulüm olmuştu. İhsan Bayülken çok daha az müdahale ederek çok daha etkili yorumlar yapıyor. Bence de iyi bir yorumcu. En iyisi olmadığı da kesin.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı berkay19

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2012, 19:13:53 »
İbrahim Kutluay'ın Fenerbahçe Ülker maçlarını anlatması zaten işleri yolunda gitmeyen Fenerbahçe seyircisine tam zulüm olmuştu. İhsan Bayülken çok daha az müdahale ederek çok daha etkili yorumlar yapıyor. Bence de iyi bir yorumcu. En iyisi olmadığı da kesin.
İhsan Bayülken'in tribünde ses yükseliyorsa kendi sesini de yükseltmesi iyice havaya sokuyor insanı :) Ayrıca İbrahim Kutluay da iyidir bence ya. Ya bir de Fenerbahçe'nin grubunda Pana vardı yani o maçı İbrahim Kutluay'a yorumlatmazsan ayıp olur tabi :) En iyisi bence. Kim var ki zaten başka? Sesini duyunca mutlu oluyorum. Onun dışında NBA maçları için tabii ki Kaan Kural.

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2012, 21:36:22 »
Fenerbahçe-Türk Telekom final serisindeki yanlı anlatımından dolayı kıl olmuştum o zaman.Maçları fazla ciddi anlatması sıkıyor bazen bir de.Fazla kasmadığı zaman sıkıntı olmuyor benim için.Murat Kosova'yla beraber anlattıkları maçlardan zevk alıyorum.Zaten benim için spiker ve yorumcu maçı katletmediği sürece - ilker yasin ve müritleri gibi - sıkıntı olmuyor.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2013, 20:33:28 »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Ringil

• Tolkien Fan
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Futbol
« Yanıtla #12 : 01 Ocak 2014, 23:43:01 »
1.5 aydır mesaj atılmamış. nerden esti, eline sağlık.

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 02 Ocak 2014, 19:49:59 »
Bu mudur bu röpartaj çıksın diye mi beklediniz :D :D Hey Allahım :D Hoşgeldiniz len :)

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)