Gönderen Konu: Kobe'den İlginç Açıklamalar  (Okunma sayısı 6897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Kobe'den İlginç Açıklamalar
« : 09 Ağustos 2012, 22:29:24 »
Kobe Bryant, takımının çeyrek finaldeki Avustralya maçından sonra, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Olimpiyatların başladığı günden beri, istediği basketbolu oynayamayan ve bazı basın mensuplarının eleştirilerine maruz kalan Kobe Bryant, Avustralya maçının ikinci yarısında gösterdiği etkili performansın ardından basının sorularını yanıtladı.

''Tyson Chandler'ı bir kenara bırakırsak, bu takımın en iyi alçak post hücumcusu sensin..'' şeklinde devam eden bir soruyu keserek ''Hayır, hayır, hayır. Bu takımın en iyi alçak post hücumcusu benim. Tyson Chandler, bu konuşmanın dışında.'' diyerek tepkisini gösterdi.

Takımdaki yaşlı oyuncu olmanın nasıl bir duygu olduğunun sorulması üzerine Bryant, ''Herkesin ulaşmak istediği yerdeyim. Hem de bunu hala oynarken gerçekleştirdim.'' cevabını verdi.

''Bu genç oyunculardan bir şey öğreniyor musun?'' sorusuna Bryant net cevap verdi. ''Hayır.'' Her şeyi bilip bilmediğinin sorulması üzerine Bryant sözlerine devam etti. ''Her şeyi bildiğimden emin değilim ama onlardan çok daha fazlasını biliyorum. Onların bana öğretebileceği bir şey yok.''

Olimpiyatlarda LeBron James ve Kevin Durant'in performansları ön plana çıktı. Bugüne kadar yaptıkları ve kazandığı başarılar göz ardı edilerek, LeBron James ve Kevin Durant'in kendisinden daha büyük oyuncuymuş gibi yapılan yorumlara çok sinirlendiği belli olan Kobe Bryant, hala Dünya çapında en çok forması satılan ve en büyük hayran kitlesine sahip oyuncu.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı ckfb1907

• All-Star
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kobe'den İlginç Açıklamalar
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2012, 14:31:34 »
Konuyla fazla alakasız olacak ama Howard'da Lakers'a takas olmuş.

4 takım arasında ( Los Angeles Lakers, Orlando Magic, Philadelphia 76ers ve Denver Nuggets ) gerçekleşen takasa göre:

Dwight Howard Lakers'a, Andre Iguodala Nuggets'a, Jason Richardson ve Andrew Bynum 76ers'a; Arron Affolo, Al Harrington ve Moe Harkless Orlando Magic'e gitti.

Bu sene Kobe büyüklüğünü göstermek için yeteri kadar fırsat bulacak sanırım bu aşmış kadroda.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2012, 15:08:23 »
Konuyla fazla alakasız olacak ama Howard'da Lakers'a takas olmuş.

4 takım arasında ( Los Angeles Lakers, Orlando Magic, Philadelphia 76ers ve Denver Nuggets ) gerçekleşen takasa göre:

Dwight Howard Lakers'a, Andre Iguodala Nuggets'a, Jason Richardson ve Andrew Bynum 76ers'a; Arron Affolo, Al Harrington ve Moe Harkless Orlando Magic'e gitti.

Bu sene Kobe büyüklüğünü göstermek için yeteri kadar fırsat bulacak sanırım bu aşmış kadroda.

Haber ana sayfada var dostum. Buraya geçmedin daha sadece. Birazdan ilgileneceğim
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2012, 23:15:56 »
Böyle bir kadro ile gelecek başarılar Kobe nin büyüklüğü de sayılmayacaktır artık.... Gerek 92 Dream Team e bok atması gerek burada da takım arkadaşlarını bu denli tefe koyması hiç hoş değil...Bu ruh ve anlayışla 92 takımının tırnağı olamazlar olamadılar da zaten... Yaşlanmak da fayda etmiyor demekki
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2012, 23:19:43 Gönderen: Flash »

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı curufinwe feanor

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Kasım 2012, 00:26:12 »
kobe yapar böyle şirinlikler zaman zaman. smush parker muhabbet etmek için yanına gittiğinde ''benle diyaloğa girebilmek için daha çok övgü toplamalısın'' diyen bir kobeden daha azı beklenemez.