Anket

Nba All-Star 2008 İçin New Orleans Doğru Seçim mi?

Evet,Doğru bir seçim
14 (48.3%)
Hayır,kesinlikle yanlış
9 (31%)
Fark koymaz:)
6 (20.7%)

Toplam Oy Verenler: 28

Gönderen Konu: Nba All-Star 2008 İçin New Orleans Doğru Seçim mi?  (Okunma sayısı 10407 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Biliyorsunuz katrina kasırgasından sonra şehirin basketboldan başka her konuya kayması sonucu bazı oyuncularında açıklamaları bu şehirinin şeçimin doğruluğu konusunda şüphelere düşmemize sebeb oldu.

Orleans taraftarı kendi takımına bile ilgi göstermezken Sizce bu seçim doğrumu?
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2008, 22:20:36 Gönderen: The Chosen I »

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
Ynt: Nba All-Star 2008 İçin New Orleans Doğru Seçim mi?
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2008, 22:11:00 »
  Bunu geçen yaz baya tartıştık ama sonuçta new orleans da amerikanın bir şehri oradaki
insanlarında bu tarz eğlencelere hakları var mesela new orleans las vegas gibi eğlenceleri
ile ünlü bir şehir hatta jazz olayının başlangıç yeri insanlar katrina yüzünden ağır hasar aldı
diye cezalandırmak mantıksız yane burad yapmamak insanları cezalandırmak olurdu yane
stern hem insanı yanını hemde nba yi insanlara daha popüler yapmamının derdinde bu da
iyi bir fırsart oldu zaten nerdeyse milyar $ lara varan klüpler koruma ordusu tutar hatta
asker bile tahsis edilir bu organizasyonu korumak için

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2008, 22:22:42 »
Aslında bir çok boyutu avr konunun ancak bana göre yanlış.Bu şuna benziyor.Diyarbakır'da türkiyede İstanbulda.Ama milli takım maçları istanbulda oynanıyor neden.Çünkü İstanbulda ilgi daha fazla.

İlgi nerde fazlaysa orası olmalı.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2008, 22:58:11 »
Doğru bir seçim! Ne yönden doğru bir seçim.. Benim fikrim;Bu şehir bir sürü zorluklar yaşadı,taşındılar ettiler kasırga falan derken şehir diğer olaylar gibi basketboldan,spordanda uzak kaldı..Onun için bu sene allstar'ın burda olması bu şehirin geri dönüşünü temsil ediyor bende doğru karardır.. Güvenlik ayarlamalarınında en iyi şekilde yapılacağına bu şehrin bu organizasyonun altından en iyi şekilde kalkacağına inanıyorum.. Eğer Bencil oyuncular allstar'ı rezil etmezlerse keyifli bir maç izleyeceğiz.. ama her sene allstar dahada bireyselliğe dönüyor..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

--

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2008, 20:19:49 »
T-Mac efendi bu konuda hakkında geçen sene saçmalamıştı..Bayada gündem yarattı neyse..Sonuç olarak doğru bir karar..Olayı biraz toplumsal düşünmek lazım..Sosyo-Ekonomik açıdan sıkıntılı günler geçiren Sosyo-Psikolojisi bozulmuş bir şehri ancak böyle bir organizasyon ayaklandırırdı ki bu tip sporların ortak yanı biraz da bu tür katkılar olmalı.

Çevrimdışı sawash

• Rookie
  • **
  • BlazerGuy
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Ocak 2008, 21:16:00 »
Son yıllarda yeni salonları ödüllendirme taktiği vardı ama Katrina Kasırgasının adeta yok ettiği bi şehri ayağa kaldırırken bu tip sportif kültürel organizasyonlar gerçekleştirmek hem bölge halkına moral aşılanmasını, hem de bölgenin daha çok göz önüne gelmesini sağlar. Mantıklı bi karar bu açıdan bakarsak
Get up, stand up, stand up for ur rights!!

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2008, 21:01:47 »
Yani gayet doğru New Orleans'da olmamasının hiç bir mantıklı açıklaması olamaz. Doğrudur ilgi az ama bu tür organizasyonlar ile ilgi sağlanacaktır.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı raptors

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2008, 17:19:35 »
Katrina Kasırgası gelmesiyle korkmaya baslandı Bence dogru secim.

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2008, 14:25:08 »
fark etmez ya nerede olursa olsun yeterki organizasyon gerçekleşsin..ha bu sene smaç yarışmasından pek bi şey beklemeyin derim yapılacak hareket kalmadı :) ben kaldırılmasından yanayım ama neyse...geçen sene hiddetli ve şiddetli bir şekilde de tartışmıştık..

Çevrimdışı nurettinalpay

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Ocak 2008, 13:45:20 »
all-star bi showw demek n.orleans ta bu show pek acıga cıkamaz gıbı gelıyor bana....

Çevrimdışı nurettinalpay

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Ocak 2008, 13:48:14 »
Smac yarısmasının kaldırılması all-starın bı anlamı olmayacagı anlamına gelır bana gore cunku her sene bırbırınden yeteneklı yenı oyuncuların yanı sıra klişe haline gelmıs oyuncularda yaratıcılıkları ile on plana cıkıyorlar all-starda hangı yarısmayı kaldrrsanız bence sölen yarım kalır...

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #11 : 24 Ocak 2008, 13:52:27 »
all-star bi showw demek n.orleans ta bu show pek acıga cıkamaz gıbı gelıyor bana....
Neden olmasın . Hornets bu taraftara rağmen Batı lideri , bu boş salona rağmen . Ama bu All-Star sonuçta oraya Hornets izlemeye değil en iyi 24 ouncuyu izlemeye gidecekler . Yapılacak organizasyonlar vs de pek bi sorun çıkmaz diyorum ben . Orası Türkiye mi ki iki el silah ateşlensin ..

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #12 : 24 Ocak 2008, 13:56:14 »
Aslında bir çok boyutu avr konunun ancak bana göre yanlış.Bu şuna benziyor.Diyarbakır'da türkiyede İstanbulda.Ama milli takım maçları istanbulda oynanıyor neden.Çünkü İstanbulda ilgi daha fazla.

İlgi nerde fazlaysa orası olmalı.

O zaman Washington,Miami,Los Angeles,Chicago,New York arasında dönsün organizasyon ... :D Olurmu ya...
Bir kere sosyal sorumluluk açısından, şehre moral ilgi bakımından doğru bir karar...Ayrıca gelirlerin büyük bir kısmı oraya gidecek.....Ve tüm dünya New Orleans reklamlarına doyacak..Açıkcası işin mali ve manevi yönünden New Orleans için harika..Bizler için nasıl olacak görücez....
Bir de şehir ile şovun ne alakası var..şov sahada..isterse mahalle sahası olsun....o adamlarda orada canlı olsun yeter :D

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Ocak 2008, 14:12:59 »
Smac yarısmasının kaldırılması all-starın bı anlamı olmayacagı anlamına gelır bana gore cunku her sene bırbırınden yeteneklı yenı oyuncuların yanı sıra klişe haline gelmıs oyuncularda yaratıcılıkları ile on plana cıkıyorlar all-starda hangı yarısmayı kaldrrsanız bence sölen yarım kalır...
biz zaten maçlarda ve nba'yi takip ettiğimiz için az çok kimin neler yapabileceğini kestiriyoruz..geçen sene ve ondan önceki sene smaç yarışmalarının hali belli zaten..hareket kalmadı artık..yine all-star organizasyonunu tuzu biberi kaldırılmasada olur :)

Çevrimdışı #24

• NBA Oyuncusu
  • *
  • He isn't a Team Player...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 26 Ocak 2008, 19:33:53 »
Bence sehrin kendine gelmesi icin iyi bir secim cunku bu organizasyon oraya hem para hemde insan akınına ugratıcak insallah...

edit: Türkçe'yi daha düzgün kullanmalısın.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2008, 19:49:16 Gönderen: Dağlar »
      And 1

Çevrimdışı Lebron James Koray

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2008, 23:33:17 »
nasıl 2010 dünya kupası güney afrika da yapılıyorsa bu all star ın da new orleans ta yapılması şehir için çok önemli ve bence gayet iyi de olmuş...bence zaten nerde olduğu değil nasıl olduğu önemli umarım güzel bi maç izlerizz...bu arada favorim doğu mvp james:)

Çevrimdışı Michael 23 JORDAN

• Majesteleri
  • Starter
  • Let Your Game Speak
    • Profili Görüntüle
    • JUMPMAN23
« Yanıtla #16 : 01 Şubat 2008, 05:56:29 »
Kesinlike doğru çünkü çok zor dönem geçirdiler New Orleans olarak kendinlerine gelmeleride hiç kolay olmadı ordakilerin bu organizasyonla beraber motive olması şansları doğcaktırki hakları zaten hiçte kötü duran yada kötü olucak bişey görmedim bu seneki organizasyonda gayet iyi olucak gibi görünüyor olmamasına sebep yok zaten hatta 2008 seçerek tam vaktinde bir karar oldu ordaki yaşayanlar şimdiye kadar bir çoğu kendini toplarlamış ve hazır hissediyolardır buna hemde biraz olsun motive edici bir durum olucaktır ordaki yaşıyanlara

Mїcħąęl 23 ЈσяĐĄŊ

Çevrimdışı Lebron James Koray

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2008, 21:33:08 »
seneye de phoenix te ama umarım yakın bi zamanda cleveland tada olur çünkü ordaki insaların gelir seviyeleri ameraikanın geneline göre düşük ve işsizlik oranı yüksek belki biraz kalkınmasına yardımcı olur

Çevrimdışı _Trajed!_

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Şubat 2008, 13:27:15 »
Los angeles olsa daha bir iyi olurdu
imza'm Yok Parmak Bassam

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2008, 13:35:46 »
Los angeles olsa daha bir iyi olurdu

Los Angeles yakın geçmişte(2004) AllStar organizasyonu düzenlemişti. Onun için onun artık bir 7-8 yıl olmayacağını söyleyebilirim.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı meLo_koLik

• NBA Oyuncusu
  • *
  • Nba Best Player CARMELO ANTHONY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2008, 17:43:45 »
takımdan uzaklasan orleans  taraftarını geri cekmek icin ii bi secim olabilir
<>
<>

Çevrimdışı kango

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Şubat 2008, 11:41:47 »
bi slam alın sayfa 17 yi açın bomba gibiyi okuyun... ben başka bişi demiom
vince carter dan daha iyisi kim smaçlarda söyleyin?
yoksa gine mi birinin üstünden smaç yaptı?