Gönderen Konu: NBA Playoff'lar tarihinin en unutulmaz anları!!!  (Okunma sayısı 33751 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Ynt: NBA Playoff'lar tarihinin en unutulmaz anları!!!
« Yanıtla #25 : 11 Haziran 2012, 14:15:08 »
Boston-Miami serisinin son anları da, o en unutulmaz anlara girmiştir heralde.O andaki duygu yoğunluğunu sanırım kimse unutamaz artık..
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #26 : 11 Haziran 2012, 18:14:53 »
Boston-Miami serisinin son anları da, o en unutulmaz anlara girmiştir heralde.O andaki duygu yoğunluğunu sanırım kimse unutamaz artık..
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=ehmwmpBoiF4[/youtube]

"Ne yani bitti mi şimdi?" bakışları arasında bir devrin daha sonu geldi. Bir Lakers'lı olarak Doc Rivers ve Kevin Garnett'e büyük saygı duyuyorum.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Ettore Messina

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 16 Ocak 2013, 06:49:43 »
Özel bir andan ziyade Minnesota'nın Garnett liderliğinde kariyerlerinin son demlerine giren cassell'lı sprewell'li kadrosuyla konferans finaline çıktığı playoff dönemi benim için doğal olarak en unutulmaz yıldı çünkü Garnett takıma katıldığından beri playoff'ta başarı bekleniyordu, tam olarak beklediklerim gerçekleşmese de 7 maçlık Sacramento serisini unutamam tabi

Ama özel bir an olarak da Nowitzki'nin hasta hasta attığı son saniye basketi çok etkilemişti beni.

Çevrimdışı blackdevil84

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Mart 2013, 10:19:34 »
güzel olmus