Gönderen Konu: Phoenix Kadroyu Boşalttı  (Okunma sayısı 4128 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
  • Heroes come and go...But Legends live for EVER!
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
Phoenix Kadroyu Boşalttı
« : 28 Ekim 2013, 16:39:04 »
Phoenix Suns, Washington Wizards'la 5 oyuncuyu kapsayan bir takasta anlaştı ve kadrosunu tam anlamıyla boşalttı.
İlk olarak ESPN'den Marc Stein'ı duyurduğu takasa göre Phoenix Suns, Marcin Gortat, Malcolm Lee, Shanon Brown ve Kendall Marshall karşılığında Washington Wizards'tan Emeka Okafor ve 2014 birinci tur draft seçim hakkını alacak.

Los Angeles Clippers'tan Jared dudley karşılığında eric Bledsoe'yu kadrosuna katan Phoenix, uzun süredir kontratının son yılına giren Marcinn Gortat'ı takas etmeye çalışıyordu. Takımın geleceğinde bir yeri olmadığını düşündükleri Shannon Brown, Malcolm Lee ve Kendall Marshall'ı da elinden çıkaran Suns, tamamen önümüzdeki yılın draftında ilk sırayı almak ve Adrew Wiggins'i seçmeye odaklanmış durumda.

Washington Wizards ise yeniden yapılanma sürecini iki yıldır devam ettiriyordu. Bu yıl ise John Wall liderliğinde playoff yapmayı hedefliyorlar. Marcin Gortat'ı rotasyonun önemli bir parçası olarak kullanmayı düşünen Wizards, Shannon Brown, Malcolm Lee ve Kendall Marshall'ı tekrar takas edebilir.

2014 NBA Draft'ı, derin ve çok sayıda yetenekli oyuncu barındırıyor. İki takımın anlaşmasına göre eğer Wizards, ilk 12 sıradan seçme hakkı kazanırsa, Phoenix'e gönderilen seçim hakkı tekrar Wizards'ın olacak. Aksi takdirde bu hakkı Phoenix Suns kullanacak.

Phoenix Suns, önümüzdeki draft için hali hazırda tam 4 ilk tur seçim hakkını elinde bulunduruyor.
<<<Old School>>>  <<<New Generation>>>

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
Ynt: Phoenix Kadroyu Boşalttı
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2013, 12:25:13 »
Bence Phoneix adına çok önemli bir hamle , takaslarıda ihtiyaç sahipleri ile buluşturmuş oldular :)

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2013, 12:36:14 »
Washington Wizards hep John Wall üzerinden değerlendirilir ama aslına bakarsak belli çok iyi yan parçalara da sahipler. Özellikle pivot pozisyonunda belki Doğu'nun en rahat takımı oldular. Nene ve Gortat, birçok takımda bulunmayan bir nimet

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2013, 17:19:20 »
Gardlar çağı olduğu için biraz da Walla bu kadar itimat ediliyor ama bence çok fazla yerinde saydı bir gelişme göremiyorum Wall da Holiday, Irving, Curry gibi rakipleri geçen sene All-Star seviyesine gelmişken hemde

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

Çevrimdışı KİDD_Fan

• Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Sporla İlgili Her Şey
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2013, 22:30:06 »
Haklısın, üçü de Wall'un önüne geçti. Özellikle Irving ve Curry başka seviyeye çıktılar. Irving'in önünün daha da açılabileceğni düşünüyorum

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • I Belivie,I Can Fly
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2013, 23:28:10 »
Irving i de ben sevmiyorum daha doğrusu Irving, Deron Williams, Russel Westbrook hatta yer yer Rose gibi PG leri sevmiyorum.. (Rose gene bunların içinde en izlemesi keyiflisi ve en saygılısı ama yine de o da işin ucunu ara ara kaçırıyor)
Bu tipler içlerine hep bir 2-3 numara kaçmış nedense o 2-3 numaralarda Kobe-LeBron gibi egolu tipler :D , ama 1 numarada oynamak zorunda kalan oyuncular gibi geliyor bana hele Deron Williams ile Kyrie Irving in o küçük dağları ben yarattım basketbol benimle başladı tarzı tavırları beni deli ediyor deli...

Şu an gerçekten keyif alarak izleyebildiğim 3-4 PG var  Rose, Nash, Holiday ve A.Miller başka da yok gözümde belki Calderon ve S. Curry gelir sonra da

Irving bence 2. Iverson vakası olacak sadece ondan daha güçlü ve Kobe vari oynuyor fark o ama Fundamental a yeterli önemi vermez ve bu kibri ile devam ederse sonu da Iverson gibi olur gibi geliyor bana..