Gönderen Konu: Play-Off Haberleri  (Okunma sayısı 6470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
Play-Off Haberleri
« : 09 Mayıs 2007, 14:44:15 »
Play-Off'daki takımların,oyuncların durumu,sakatlık durumları vb. haberleri burada,tek bir başlık altında toplayalım.
  Kick Out Karl

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Play-Off Haberleri
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2007, 14:53:08 »
 Utah Jazz'ın veteran guardı Derek Fisher bu sabah yapılan Golden State maçında sahada yer alamadı.USA Today'e konuşan Fisher,bu konuyu açıklığa kavuşturdu.Çeşitli ailevi problemleri olduğunu söyleyen Fisher,çoçuğuyla alakalı birtakım sorunları olduğunu ve bunu çözünce takımdaki yerini alacağını belirtti."Takımıma teşekkür ediyorum,ailevi problemlerimden dolayı izin istedim ve hiç düşünmeden kabul ettiler.Gerçekten buna çok ihtiyacım vardı,problemi halledince takımıma geri döneceğim ve işimi yapmaya devam edeceğim." diyen Fisher,bu sezon Playoff'larda 9.4 sayı-3.3 asist ortalamalarıyla oynuyor.Fisher'ın bu sabahki maçta oynaması bekleniyor.

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2007, 17:57:19 »
Okuyunca koptum haberi :)

Tony Parker'ın nişanlısı Eva Longoria,"Parker'ın form grafiğini olumsuz etkilememesi için"evliliğe kadar ilişkiye girilmemesi konusunda kural koyduğu ifade edildi.Ayrıca Eva,evliliklerini söylendiği gibi,7 Temmuz'da ve Paris'de evlenecekleri haberini yalanladı..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2007, 18:32:28 »
evliliğe kadar ilişkiye girilmemesi konusunda kural koyduğu
Hehe,adam maça mı konsantre olacak Eva'ya mı.. Nese artık yine kötü oynarsa Eva ayrılır herhalde ondan :D

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2007, 15:56:39 »
Phoenix Suns oyuncusu Amare Stoudamire,yaptığı açıklamada,Spurs oyuncuları Bowen ve Ginobili'yi eleştirdi.Bowen'ın ne kadar çirkef bir oyuncu olduğunu herkesin bildiğini dile getiren Amare,Manu'nun da bu sene ona uyduğunu belirtti.Yıldız oyuncu,bu tip hareketlerin sakatlıklara yol açabileceğini belirterek,NBA yönetiminin önlem almasını istedi..
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Eren

• All-Star
  • We will be back
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2007, 15:58:20 »
Phoenix Suns oyuncusu Amare Stoudamire,yaptığı açıklamada,Spurs oyuncuları Bowen ve Ginobili'yi eleştirdi.Bowen'ın ne kadar çirkef bir oyuncu olduğunu herkesin bildiğini dile getiren Amare,Manu'nun da bu sene ona uyduğunu belirtti.Yıldız oyuncu,bu tip hareketlerin sakatlıklara yol açabileceğini belirterek,NBA yönetiminin önlem almasını istedi..
Amare ne alaka şimdi anlayamadım,hakemlerin görmediğini NBA yönetimine mi şikayet ediyo Bowen in NBA de bulunma sebebi zaten çirkeflik diyebilirz çok saçma bi açıklama olmuş,Genç ...
I'll be a Laker for life

Çevrimdışı ginobili20

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2007, 15:58:57 »
Maçlar öncesi iyi bir açıklama yapmış.Birde ben korkuyorum lütfen ceza verin demediği kalmış. :-D

Amare kendi oynuna bakmalı bence ve yatmadan önce dua etmeli Nash'e birşey olmaması için. :-)
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2007, 16:02:52 Gönderen: ginobili20 »

Çevrimdışı merber

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2007, 19:11:10 »
ama haklı amare! abi bowen çok çirkef bir oyuncu ya adam gibi oynamıyor hiç ama ginobili yi bilemicem

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2007, 01:15:41 »
Alıntı
"Injured guard Dee Brown traveled with the Jazz for Game 3 of their playoff series against the Golden State Warriors at Oracle Arena tonight, but whether he will play remains a mystery."
Utah Jazz'in çaylak guardı Dee Brown,Golden State serisinin 2.maçında Memo'ya çarparak boynunu incitmişti.Pozisyon sonrası yerde kalan ve çok acı çeken Dee Brown maça devam edememiş ve hastaneye kaldırılmıştı.Ancak Brown yılmadı ve takımını yalnız bırakmadı.Golden State serisinin 3.maçı için takımla beraber seyahat eden Dee Brown'ın oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak..

Dee Brown'ın sakatlandığı pozisyon :
   http://boss.streamos.com/wmedia/nba/nbacom/news/brown_injury_070509.asx

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2007, 18:32:53 »
Bu açıklamayla Amare denen erfiden soğudum gerçekten.