Gönderen Konu: Play-Off Maçları (NTV ve NBA TV)  (Okunma sayısı 50604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Play-Off Maçları (NTV ve NBA TV)
« : 19 Nisan 2007, 15:04:11 »
Playoff yayın akışı belli oldu..Buna göre önümüzdeki 1.5 hafta içinde Ntv'nin ve NbaTv'nin yayınlayacağı maçlar ve saatleri ;

22 Nisan  02.00 Detroit-Orlando   NbaTv
22 Nisan  04.30 Houston-Utah      Ntv       
23 Nisan  02.00 Spurs-Nuggets     NbaTv
24 Nisan  04.30 Houston-Utah      NbaTv
25 Nisan  02.00 Toronto-Nets       NbaTv
26 Nisan  04.30 Dallas-Warriors    NbaTv
27 Nisan  04.00 Utah-Houston      NbaTv
28 Nisan  22.00 Orlando-Detroit   NbaTv
28 Nisan  02.00 Nets-Toronto       NbaTv
30 Nisan  02.00 Nets-Toronto       NbaTv
-------------------------------------------------
Lakers-Suns serisinin hiçbir maçını göstermeyecek mi ya NbaTv yada Ntv,olmaz olamaz..Yuh..Ayıp,günah..
Cleveland-Chicago-Miami-Washington-Phoenix taraftarları da aynı duyguyu yaşayacaktır eminim..Ayıp valla,illa ki Türk oyuncu mu olacak takımımızda ya..Uff..
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2007, 19:35:03 Gönderen: AoGVinsanity »

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ntv ve NbaTv'de Maç Programı
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2007, 15:52:09 »

Cidden Lal-Suns serisi verilmez mi ya :dumur:

Bu arada,NTV play-off boyunca toplam kaç maç verecek ... Şuanki görünüm biraz az geldi bana.
Abi haftada 2 maç verecekler..Şuan ilk verecekleri maç belli(22 Nisan  04.30 Houston-Utah)..Önümüzdeki hafta verecekleri 2.maç belli olur birkaç gün içinde..O da kesin Orlando olur neden Hedo var oo..Utanmasalar Milwaukee'nin antremanını bile koyarlar..Ersan'ın 0 dakika süre aldığı maçın Ntv'deki reklamlarında "Türkiye'nin gururu Ersan" filan diyorlardı..Tabiki Türk oyuncuların maçı konması normal birşey ama tüm sene boyunca Memo-Hedo-Memo-Hedo..Yeter bea,valla Memo'dan Hedo'dan soğuttunuz beni he..

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2007, 15:59:49 »
 Gerçekten Suns-Lakers serisinden maç olmaması rezillikten başka bir şey değil,neyse ki bizim 1 maçımız gözüküyor programda,artık onu da uydudaki sport + kanalından izleyecez mecbur.Çağatay'ın dediği gibi Hedo-Memo izletmeye devam edecez bu gidişle,artık hemen elenseler demeye başladım...

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2007, 16:53:35 »
Türk spor kanalıyım diyorsun yayınladığın maç sayısı 1..O da düzgün maç olsa.Türkiye'de kaç tane Iverson,Melo,Kobe,Carter hayranı mı yok kardeşim ya.Anlaşmasını yapıp,haftada 3-4 maç yayınlayıp bizi sevindirseler ne olur sanki..

edit:Play-off'ların ilk turu 6 Mayıs'da bitiyor.Gelecek hafta bari adam gibi bir maç verseler..Şimdilik tek temennim utah-Orlando'nun elenmesi ve Nuggets'in turu geçmesi :) O zaman Denver maçı seyrederiz belki..
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2007, 17:01:33 Gönderen: BiG NuGGeT »
  Kick Out Karl

Çevrimdışı Highflyer_Wade™

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2007, 17:06:34 »
En zevkli 2 seri yok .. en salakça 2 seri var detroit orlandonun neresi zevkli ya ben bu nbatv ve ntv nin ta aaaaaaaaaaa.................

O kadar sevndim ya playofflar başlıyo diye böyle saçmalık ayttta görülmedi bence böyle konuşmak yerine

Mail atalımdaha iyi...

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2007, 17:13:23 »
O kadar sevndim ya playofflar başlıyo diye böyle saçmalık ayttta görülmedi bence böyle konuşmak yerine

Mail atalımdaha iyi...
nbastudyo@ntv.com.tr
 Herkes isyanını dile getirecek bir mail atsın..Kararlaştırılmış olan maçların değişmesi baya zor ama Ntv'nin vereceği 2.maç daha açıklanmadı..Ayrıca daha sonraki haftalarda oynanacak güzel maçları belki bu yöntemle yayınlatabiliriz..Başka da bir çözüm olmadığına göre ? ..

Çevrimdışı Highflyer_Wade™

• I'm Nowitzness
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2007, 17:18:38 »
Beyler biris bi duyuru yazsın herkes onu göndersin bence... çağatay sen yaparsın böyle uzun bi yazı..

Çevrimdışı BiG NuGGeT

• Superstar
  • carme"LO"ve
    • Profili Görüntüle
    • Work and Travel
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2007, 17:28:55 »

Mail atalımdaha iyi...
nbastudyo@ntv.com.tr
 Herkes isyanını dile getirecek bir mail atsın..Kararlaştırılmış olan maçların değişmesi baya zor ama Ntv'nin vereceği 2.maç daha açıklanmadı..Ayrıca daha sonraki haftalarda oynanacak güzel maçları belki bu yöntemle yayınlatabiliriz..Başka da bir çözüm olmadığına göre ? ..

Bu kaç kere denendi NBA Studyo konusunda ama sonuç alınmadı.Adamlar bildiklerini okumaya devam ediyor.

Neyse,yine de gönderelim biz,belki bu defa sesimizi duyarlar :)
  Kick Out Karl

Çevrimdışı a.s..i..

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2007, 18:26:35 »
abi wallah lakers --- suns maçlarının olmaması büyük ayıp ya müthiş bir seri olcak ve hiç bir maçı göstermiyolar

Çevrimdışı kryptonite

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2007, 18:55:14 »
Gerçekten ayıp yaa, sinir oldum. :x  Zaten uydu yok bizim evde, internetim de yavaş bilgisayardan da seyredemem... Neyse, Detroit süpürür Orlando'yu daha fazla maç gelmez o seriden ama Utah-Hou serisi bitmez ve en az 1 maçı daha yayınlanır... Ulen şimdi Utah'la eşleşmek vardı yaa  :-)
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2007, 18:57:22 Gönderen: kryptonite »

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2007, 20:18:27 »
Hadi Orlando ve Utah'ta bizimkiler var da yayınlanıyor.Peki Nets-Raptors serisinden niye 3 maç yayınlanıyor? Tam bir saçmalık.Mesela ben Chicago-Miami serisini de çok merak ediyorum.Gerçekten aptallık.

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı fadeaway86

• Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Nisan 2007, 20:21:06 »
Orlando da Utah da play off a kalirsa boyle olur arkadas.Suns Lakers serisi var ise bak.

Edit --- Slam in son sayisinda yaziyor ki en az 12 en fazla 14 mac Ntv den yayinlanacak ve 21 Nisan dan itibaren her gun 1 mac canli olarak Nba Tv den yayinlanacak.Yani LAL maci yok diye uzulmustuk belki Nba tv ye kayar...
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2007, 20:24:58 Gönderen: fadeaway86 »

Çevrimdışı dennis rodman 91

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ntv ve NbaTv'de Maç Programı (Play-Off)
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2007, 21:41:25 »
tam bı sacmalık kardesım nasıl bıseydır bu suns-lakers serısı gosterılmezmı yaa:(:(:( ne kdr aptal bunlar

Çevrimdışı AI3denver

• Rookie
  • **
  • dünyanın en güzel kızı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2007, 22:36:50 »
bence de ya insan zevksiz 1-8 maçlarını gösterceklerine yıldız olan oyuncular ve karşılıklı yıldızların hızlı oyunların güzel maçların olduğu maçları gösterseler ya lakers-suns,denver-sas,chicago-miami gibi maçları gösterseler ya.Orlando-Detroit ya 4 maçı birden gösteriyorlar yani oha falan oldum yani.Utah-Houston o en azından eğlenceli.Jerry Sloan a karşı Jeff Van Gundy karşılaşması gerçekten ve gerçekten de çok güçlü iki takım ve aynı oyun stiliyle iki iyi takım ve çok eğlenceli bir play-off serisi ama Orlando-Detroit gerçekten de çok sıkıcı

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2007, 23:39:08 »
 Valla sezonda bir sürü lakers ve suns maçı verince haliyle nba  tv başka maçlara kaydı galiba ama lakers-suns serisini vermemek bence basketbol seyircisine eziyet ötesi birşey yane bence en zevkli geçmeye aday maçlar ntv de orlando ve utah maçlarını anlarım ama insan istemez mi kobe,nash,marion,odom ve amare yi izlemek :?

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Nisan 2007, 12:42:12 »
güzelim serileri vermiyorlar yaaa haksızlık miami chicago lal pho gibi seriler çok keyıf veren beklenen serilerdi netten takip edicez artık sinir oldum ama duyunca... pc de maçları izlemek için birşey yapıyorduk nasıl oluyordu o benim 2048 sınırsız olduda net...izleyebilirsem bakıcam..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Nisan 2007, 12:49:27 »
Gerçekten saçma olmuş.Ben Kobe vs suns serisini izlemek istiyorum :(  Nbatv zaten yok.Sportİtalia kanalı bizim uyduda görünmüyor.Ulan ne bahtsızım off :( Hadi wade'i izlemeyi geçtim de kobenin maçlarını izlemek istiyordum.

Cansu hallettin mi interneti.Şanslısın valla.Ben arkadaşımla küstüğüm için 2048 e geçemiyorum.Neyse yazın buluşuruz verirsin artık :D tabi karşılığı var canım :D
Mesele beklemektir

Çevrimdışı 2pac_thuglife

• Rookie
  • **
  • ALLSTAR4ever BARON DAVİS
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nbatr.com
« Yanıtla #17 : 21 Nisan 2007, 12:52:34 »
ntv böle vercekse sport+ kanalını izlememız lazım oda tps sifrelerı lazım bulan olursa yollasın abi lutfenn yok sa ntvnınde memonunda ......

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Nisan 2007, 12:54:57 »
http://www.myp2p.eu/NBA.htm --- > Maç programı burada...
 Sopcast tüm maçları gösteriyor..Tvu ise sadece Houston-Jazz maçını gösteriyor..
Sopcast yüklemek için http://www.myp2p.eu/Programs/Sopcast.htm
TVU yüklemek için http://www.myp2p.eu/Programs/TVU.htm        Bunları yüklediktensonra Maç programındaki Play tuşuna basmanız yeterli..Programları kullanmayı bilmiyorsanız yukardaki yükleme linklerinde nasıl kullanılacağı yazıyor..
 Ayrıca Sportİtalia =
Alıntı yapılan: JrKobe-LaTr..
Yeni kanal ekleme bölümünde "11862 H (yatay) 27500 3/4" frekansını girin, uydunuz 8-10 tane kanal bulacak, bunlardan biri de SportItalia.Şifresiz olarak izlenebiliyor...

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2007, 18:02:55 »
 Geçen akşam sopcats'den izlediğim maçlarda görüntü kalitesi iyiydi,artık playoff sonuna kadar sopcats'deyiz demektir,özellikle Spurs-Lakers-Bulls maçlarını kaçırma niyetinde değilim.Bir de sportitalia var,o da hafta sonları imdada yetişiyor.Artık kotayı aşacaz ama olsun...

Çevrimdışı unalaygun

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Play-Off Maçları (NTV ve NBA TV)
« Yanıtla #20 : 22 Nisan 2007, 00:10:44 »
kardeş sportitali yı bulamıyoruz bir yardımcı olsanda maçın sonunu seyretsek bari..

Çevrimdışı sacranba

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Nisan 2007, 11:03:31 »
Beyler günün özet görüntülerini nerden izleyebiliriz youtuba atarlar mı ya da var mı burda kaydeden nba tv den.Kaydeden varsa burda bizimle paylaşssın lütfen.Rapidten ya da youtubeden.
I LOVE THİS GAME

Çevrimdışı damienrice

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Nisan 2007, 14:57:23 »
valla ya ........ ya benzemiş bu ne ya laker suns maçlarını seyretmek istiyom ya hay bizim dandik uyduda çekmiooooooooooffffffffff....!!!!

Çevrimdışı Phily

• NBAtr'nin 76er'ı
  • All-Star
  • Philadelphia 76ers!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 22 Nisan 2007, 15:37:38 »
SportItalia'dan miami chicago maçını izledim 1 2 saat önce ama gece şifreli yayına mı geçiyor anlamadım açılmıyor kanal sizde böyle bir sorun var mı?
Edit:Bir de bu akşam lakers phoenix maçı kaçta acaba?

Çevrimdışı lakers1234

• 4Eva Laker
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 22 Nisan 2007, 15:49:13 »
SportItalia'dan miami chicago maçını izledim 1 2 saat önce ama gece şifreli yayına mı geçiyor anlamadım açılmıyor kanal sizde böyle bir sorun var mı?
Edit:Bir de bu akşam lakers phoenix maçı kaçta acaba?
22.30