Gönderen Konu: Rakibimiz Fransa!  (Okunma sayısı 4537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alpay

• Mezarkabul
  • Editör
  • MVP
    • Profili Görüntüle
Rakibimiz Fransa!
« : 02 Eylül 2010, 23:08:40 »
Rakibimizin belirleneceği D grubunun kritik maçında Yeni Zelenda ve Fransa karşı karşıya geldi.Yeni Zelenda bizimle karşılasmaması için en az 12 sayı fark atması gereken maçta son saniyede dramatik bir şekilde bunu başararak Fransa'yı 82-70 yendi 2. turda Fransa'yı karşımıza çıkardı.

Son çeyrekte favori olan Fransa'nın attığı sayılara karşılık vermeyi her seferinde başaran Yeni Zelenda son dakikalarda Kirk Penny ile 3'lük basket+faul yaptırmayı başardı.Bu dönemde Cameron'ın etkili oyunuyla skoru dengede tutmayı başarırken bitime 6 saniye kala Abercrombie tarihi bir üçlük atarak ülkesine grup üçüncülüğünü getirdi.

Yeni Zelenda'da yıldız oyuncu Kirk Penny 25 sayıyla sahanın en skorer ismi oldu.Mika Vukona 15 sayı 6 ribaund 5 asist yaparken, son saniyede attığı 3 sayı isabetiyle takımına galibiyeti getiren Thomas Abercrombie 7 sayı 3 ribaundla oynadı.Pero Cameron da 8 sayı 6 asistle başarılı bir maç çıkardı.

Fransa'da ise Yannick Bokolo 13 sayıyla takımının en skoreri oldu.Mickael Gelabale 12 sayı 5 ribaund 3 asist, Nando De Colo 10 sayı 4 ribaund 4 asistle Bokolo'nun en önemli destekçileri oldular.Boris Diaw ve Nicolas Batum da 9 sayı kaydederken Florent Pietrus 8 sayı 8 ribaundla oynadı.

Bu maçın ardından Yeni Zelenda Rusya'nın rakibi olurken bizim karşımıza Fransa geldi.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2010, 23:12:02 Gönderen: lunatic_1994 »
"Çok para kazanıyorlar, kazandıkları her sentin hakkını verecekler" Mike D'Antoni

Çevrimdışı VeRsAtiLe WeApoN

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rakibimiz Fransa!
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2010, 00:02:54 »
Ne Rusya ne Yeni Zelanda ne Yunanistan ne Fransa bizim rakibimiz değil.Herhangi bir aksilik olmazsa rahat kazanırız...

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2010, 00:15:37 »
Son gün büyük hesaplar döndü. Yunanistan'ın durumuna sevindirik olurken bize de Yeni Zelanda'nın düşmemesi beni hafif üzdü. Yine de normal oyunumuzu oynarsak rahat geçeriz diye düşünüyorum. Fransa'yı da yenemeyeceksek zaten haketmiyoruz demektir.

Tek handikap Fransa'nın dengesiz bir rakip olması.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Bonzai

• NBA Draft'ında
  • I Love You Sakura !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2010, 00:44:50 »
yunanistan-ispanya ile oynıyacak ir tek ona sevinirim bu skordan. İstanbul'da gazı alan takımımız kolay kolay kaybetmez

Çevrimdışı burjoo

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2010, 10:44:28 »
Yunanistan sırf İspanyayla karşılaşmamak için Rusyaya yenildi ama şans işte:=) yine İspanyayla oynayacak...bence Yunanistan iyi bir takım olmaktansa karşı takıma faul yaptırıp bunu kullanarak maç kazanmaya çalıştığı için bu halde...bence İspanya karşısında pek şansı yok. Ben Dün Çin maçında TÜRKİYEMİZİ canlı izledim şov yaptılar resmen:=) savunmamız çok iyi özellikle..bu oyunla oynarsak Fransayı da yeneriz.12(+1)DEV ADAMIMIZA BAŞARILAR.

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2010, 15:52:09 »
Ayrıca Çin maçında Ersan hiç oynamamasına rağmen mütiş oynadık. Ersan da dinlenmiş oldu. Bu performanla Fransa yı farkla yeneriz ama bir sorum olacak 12(+1) derken (+1) ne manada :-) :-D

The legend in the area

Çevrimdışı tunsartr

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2010, 16:16:29 »
Ayrıca Çin maçında Ersan hiç oynamamasına rağmen mütiş oynadık. Ersan da dinlenmiş oldu. Bu performanla Fransa yı farkla yeneriz ama bir sorum olacak 12(+1) derken (+1) ne manada :-) :-D
Bogdan Tanjevic olacak hali yok ya :) Tabiki de taraftarımız...

Ayrıca Yunanistan'ın eşleşmesine de bayıldım adamlar ne yapmak isterken neyle karşılaştılar :D
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2010, 16:19:39 Gönderen: tunsartr »
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
                                  Hz. Mevlana

BEN GERi DöNENE KADAR FORUMA İYİ BAKIN HELE :) İNŞALLAH DÖNDÜĞÜMDE HERKES YERLİ YERİNDE OLUR HEPİNİZE SELAMLAR İYİ FORUMLAR...

Çevrimdışı badmemo

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2010, 01:24:08 »
bu birbirine inanmış olan takım rakip takınımaz tek hedef ŞAMPİYONLUK

Çevrimdışı tunsartr

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2010, 01:35:02 »
bu birbirine inanmış olan takım rakip takınımaz tek hedef ŞAMPİYONLUK
inşallah öyle olacak kaldı 8 gün ..
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
                                  Hz. Mevlana

BEN GERi DöNENE KADAR FORUMA İYİ BAKIN HELE :) İNŞALLAH DÖNDÜĞÜMDE HERKES YERLİ YERİNDE OLUR HEPİNİZE SELAMLAR İYİ FORUMLAR...

Çevrimdışı burjoo

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Eylül 2010, 17:08:57 »

(+1) bizim için kolon kanseri olduğu halde son tedavisine gitmeyen "Tanyeviç" için bizim Basketbolcularımız kadar emeği var bu Şampiyonada..

Bu arada Haydi Türkiye sırada Slovenya var Finale doğru omuz omuza:)

Çevrimdışı alierdem

• All-Star
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 06 Eylül 2010, 18:43:25 »

(+1) bizim için kolon kanseri olduğu halde son tedavisine gitmeyen "Tanyeviç" için bizim Basketbolcularımız kadar emeği var bu Şampiyonada..

Bu arada Haydi Türkiye sırada Slovenya var Finale doğru omuz omuza:)
(+2) olsun kurtulalım :)

The legend in the area