Anket

Seri nasıl sonlanır

Suns 4-0 Spurs
0 (0%)
Suns 4-1 Spurs
1 (2.3%)
Suns 4-2 Spurs
8 (18.6%)
Suns 4-3 Spurs
17 (39.5%)
Spurs 4-3 Suns
4 (9.3%)
Spurs 4-2 Suns
13 (30.2%)
Spurs 4-1 Suns
0 (0%)
Spurs 4-0 Suns
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 42

Gönderen Konu: San Antonio Spurs 4-2 Phoenix Suns  (Okunma sayısı 22032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: San Antonio Spurs 4-2 Phoenix Suns
« Yanıtla #50 : 20 Mayıs 2007, 20:32:56 »
Bu sonucun tek sorumlusu NBA yönetimidir.

Horry'nin kasti ve tahrik dolu hareketine ani bir reaksiyon gösteren Diaw ve Amare'nin sırf benchten ayağa kalktıkları ve bir kaç adım sahaya doğru girdikleri için 1'er maç ceza alması inanılacak gibi değil.Böyle kıytırık bir sebepten böyle kritik 2 oyuncuya bu cezalar nasıl verilir? Serinin gidişatına bundan daha fazla etki edebilecek hiç bir şey olamaz.Madem öyle D'Antoni'yi de antrenörlükten men etseydiniz.Yanı başında olan hakem tutmasaydı,Horry'e tekme tokat dalacaktı.

Bütün olayların fitilini ateşleyen şerefsiz Horry'nin ise sadece 2 maç ceza alması hiç anlaşılabilecek olay değil.Suns taraftarı olmadığım ortada ama müthiş kızgınım Horry'e.Basketbol oyun kuralları içerisinde her türlü pisliği yapmak mübahtır bence.Hakemin görmediği dirsekler de atılabilir pota altında ya da screenden çıkan şutöre diz vurulabilir,sürekli söverek morali bozulabilir... vs.... Ama bu olayın hiç bir şekilde yeri yok sahada.

Nihayateinde Suns 5. maçı en skorere oyuncusu ve onun yedeği olmadığı için kaybetti.Spurs de kendi sahasında kazanarak seriyi bitirdi.Oysa 5. maçı Suns kazansaydı,çok farklı olacaktı serinin gidişi.Böyle rezil yönetime de yazıklar olsun...

Yippi Ka Yey motherfucker...

Çevrimdışı drCaGLaR

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 20 Mayıs 2007, 20:39:02 »
Bu sonucun tek sorumlusu NBA yönetimidir.

Horry'nin kasti ve tahrik dolu hareketine ani bir reaksiyon gösteren Diaw ve Amare'nin sırf benchten ayağa kalktıkları ve bir kaç adım sahaya doğru girdikleri için 1'er maç ceza alması inanılacak gibi değil.Böyle kıytırık bir sebepten böyle kritik 2 oyuncuya bu cezalar nasıl verilir? Serinin gidişatına bundan daha fazla etki edebilecek hiç bir şey olamaz.Madem öyle D'Antoni'yi de antrenörlükten men etseydiniz.Yanı başında olan hakem tutmasaydı,Horry'e tekme tokat dalacaktı.

Bütün olayların fitilini ateşleyen şerefsiz Horry'nin ise sadece 2 maç ceza alması hiç anlaşılabilecek olay değil.Suns taraftarı olmadığım ortada ama müthiş kızgınım Horry'e.Basketbol oyun kuralları içerisinde her türlü pisliği yapmak mübahtır bence.Hakemin görmediği dirsekler de atılabilir pota altında ya da screenden çıkan şutöre diz vurulabilir,sürekli söverek morali bozulabilir... vs.... Ama bu olayın hiç bir şekilde yeri yok sahada.

Nihayateinde Suns 5. maçı en skorere oyuncusu ve onun yedeği olmadığı için kaybetti.Spurs de kendi sahasında kazanarak seriyi bitirdi.Oysa 5. maçı Suns kazansaydı,çok farklı olacaktı serinin gidişi.Böyle rezil yönetime de yazıklar olsun...
+1
go orlando gooo...go hedo gooo...

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 22 Mayıs 2007, 15:36:59 »
Salih bir kural var ona uyulması lazım.Eğer benchteki oyuncu saha içine giriyorsa ceza alırmış diye bir kural varmış.Bir ara Bowen ve Duncan'da içeri girmişti ama o zaman kavga anında Spurs'lü erif bir şey yapmamış eğer yapmasaymış Duncan ve Bowen'da ceza alırlarmış.

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
  • ''ıceman'' şampiyonnnnnnn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 22 Mayıs 2007, 19:46:40 »
Salih bir kural var ona uyulması lazım.Eğer benchteki oyuncu saha içine giriyorsa ceza alırmış diye bir kural varmış.
salih arkadaşımız zaten yok dememişki bu kuralın ne kadar kıytırık bi kural oldugunu sölemiş bencede öle phonex e yazık oldu.

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 22 Mayıs 2007, 21:42:50 »
Eğer bu kural her sefer istisnasız uygulansaydı,geçen sene bizim Denver ile yaşadığımız kavgada ve 3 sezon önce Pacers-Pistons olayında,tüm oyuncuların sahada olmaları münasebetiyle,bir sonraki maçlarında sahaya çıkaracak oyuncu bulamamaları lazımdı.

Bu kuraldan pek ala haberim var,demem o ki : bu kural hem kıytırık hem de kuralın uygulanmasında yanlı bir tutum sergilenmekte.

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 22 Mayıs 2007, 21:47:34 »
belki de suns artık çok antipatik gelmeye başladığı için onlara karşı daha sert bi tutum uyguladılar...

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #56 : 22 Mayıs 2007, 21:50:45 »
Eğer bu kural her sefer istisnasız uygulansaydı,geçen sene bizim Denver ile yaşadığımız kavgada ve 3 sezon önce Pacers-Pistons olayında,tüm oyuncuların sahada olmaları münasebetiyle,bir sonraki maçlarında sahaya çıkaracak oyuncu bulamamaları lazımdı.

Bu kuraldan pek ala haberim var,demem o ki : bu kural hem kıytırık hem de kuralın uygulanmasında yanlı bir tutum sergilenmekte.
Bu kural zamanında bir oyuncu birinin kafasını dağıttı diye konmuş yane illa bir saçmalık olacak ki o zaman
kaldırılcak bu ,mesela 0 tölerans a ne oldu beyler millet isyan etti güm unutmamak gerekir sas,detroit
gibi takımlar nba yönetimi ile arası iyi takımlar oyuncuları pek vukuat yapmıyor o yüzden boşverin
monte ellis gibi denyo gidip en çok geliştirme gösteren oyuncu seçiliyorsa ,utah gibi çıkışta takımdan zoraki
oyuncular all star a çağrılıyorsa ve buna istinaden bir adam ceza aldıktan sora all star olarak ödüllendiriliyorsa
bu sistemin çöktüğünün resmidir

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 22 Mayıs 2007, 22:00:06 »
belki de suns artık çok antipatik gelmeye başladığı için onlara karşı daha sert bi tutum uyguladılar...
Ama bu durum adaletle bağdaşıyor mu? Aynı durumu Pacers-Pistons maçı sonrası da yaşadık.Kavgayı başlatan Ben Wallace sadece 5 maç aldı.O zaman bu yıl Anthony niye 15 maç ceza aldı?

Adaletin en büyük iki özelliğinden birisi,durumlar ve taraflar değişik olsa da,aynı eylemler karşısında farklılık göstermemesidir.

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 22 Mayıs 2007, 22:03:32 »
Ama bu durum adaletle bağdaşıyor mu? Aynı durumu Pacers-Pistons maçı sonrası da yaşadık.Kavgayı başlatan Ben Wallace sadece 5 maç aldı.O zaman bu yıl Anthony niye 15 maç ceza aldı?

Adaletin en büyük iki özelliğinden birisi,durumlar ve taraflar değişik olsa da,aynı eylemler karşısında farklılık göstermemesidir.
  '' Dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazdı''  demiş neyzen teyfik o yüzden führer stern ne sölemişse o olur
seri bitti uzatmayalım konuyu iyi lobi yapan kollanır bu zamanda

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 22 Mayıs 2007, 22:15:05 »
Üstad bugün Suns'a,yarın bize.Adalet herkese lazım.İsyan etmeyelim mi?

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 22 Mayıs 2007, 22:17:33 »
Üstad bugün Suns'a,yarın bize.Adalet herkese lazım.İsyan etmeyelim mi?
Adalet herkez için ama nba komisyoner i ......... ise biz ne yapalım salih .....

Çevrimdışı NYK

• The Doc
  • MVP
  • McClaaaaaaaane!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 22 Mayıs 2007, 22:19:19 »
Ağzına sağlık üstad.  :alkış

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 22 Mayıs 2007, 22:19:35 »
isyan etmek de haklısın tabi ki...sonuçta horry daha fazla ceza almalıydı...ama karar verilirken sanıyorum suns ın antipatik hareketleri göz önüne alındı ve kararlar buna göre verildi...

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 22 Mayıs 2007, 23:15:28 »
isyan etmek de haklısın tabi ki...sonuçta horry daha fazla ceza almalıydı...ama karar verilirken sanıyorum suns ın antipatik hareketleri göz önüne alındı ve kararlar buna göre verildi...
valla ben antipatik bi hareketleri hatırlamıyorum neden bahsettigini anlamadım.anlatırsan sevinirim bence antipatik olan takım suns degil spurs tü

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 22 Mayıs 2007, 23:46:01 »
suns koçunun ve oyuncularının maçlar sırasında ve sonrasında yaptıkları antipatikti bence...ağlama edebiyatı...

Çevrimdışı T.10ur

• Big Mac
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 23 Mayıs 2007, 00:02:42 »
suns koçunun ve oyuncularının maçlar sırasında ve sonrasında yaptıkları antipatikti bence...ağlama edebiyatı...
D anthony nin yaptıklarına katılıyorum ama oyuncuları dersen bence spurs ün yaptıgı ve ilk yapan onlar oldugu için daha antipatik bence horry nin yaptıgı bowen in yaptıgı (amareye)