Gönderen Konu: Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard  (Okunma sayısı 78175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AoGVinsanity

• Admin
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Nba ve Basketbol Portalı
Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard
« : 21 Ocak 2008, 22:04:56 »
Belki de All-Star'larda show açısından insanlar en sevdiği ve zevk aldığı yarışma olan Smaç Yarışması hakkında görüşlerinizi, düşüncelerinizi ve gelişmeleri buradan paylaşabilirsiniz...

Şahsen benim All-Star'ın en sevdiğim kısmı... Büyük bir heyecanla bekliyorum ve soluksuz izliyorum. Bu yıl umarım geçen yıllara göre daha özgün ve güzel smaçlar olur. En son Jason Richardson'la büyük bir show izlemiştik. Ters-bacak arası smaç hala gözlerimin önünde.. Eskilere dönecek olursak Carter'ın bacak arası ve kolunu soktuğu smaçlar da bir film şeridi gibi geçiyor şu an :)

-------------------------------------------------------------------------------

16 Şubat'da düzenlenecek olan smaç yarışmasına Minnesota Tiberwolves'dan son smaç şampiyonu Gerald Green tekrar katılacak.

Orlando Magic'den Dwight Howard, Toronto Raptors'dan Jamario Moon ve Memphis Grizzlies'dan Rudy Gay smaç yarışması için adı açıklanan oyuncular oldu.

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2008, 06:12:10 Gönderen: KE-Billz »

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
Ynt: All Star 2008 Smaç Yarışması
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2008, 22:13:38 »
Son iki senedir pek zevk vermiyor bana. Josh Smith'in kazandığı yıldan sonra(2005) ümidimi kaybettim biraz. Bakalım bu yıl nasıl olacak. İnşallah hoş olur, jüride ortalığa z*çmassa iyi olur.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı SmEaGoL

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2008, 22:17:16 »
benim farklı görüşlerim var bu smaç yarışması konusunda. artık biyerden sonra yapılacak hareketler bitiyo ve monatonlaşıyo :D

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2008, 23:04:05 »
 Jamario Moon katılacakmış diye duydum ki katılırsa en büyük favorim olur . Gerçekten yaratıcılık bakımından artık baya baya iyi şeyler beklesekte yine de cumartesi gecesinin en heyecan verici organizasyonundan biri .

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2008, 23:20:52 »
Sadece ve sadece Nick Young katılsın ve çok iyi bir performans sergilesin istiyorum ... :-D
Katılsın isterim yane smaçları yaratıcı fazla yapmıyor ama j moon ile eğlenceli bir smaç yarışması
göstermeleri olası bizlere

Çevrimdışı nAoNnGaEmLe

• Kaf_Kef
  • All-Star
  • Yaradanımız bence yaralamzdı,Özgr iradeydi şeytanm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2008, 05:00:00 »
igoudala dan gerisi yalandı son bi kaç yıldır:) zaten hak ettiğini kazanamadı bu sene keşke o olsa  ama yok heralde belli olmuş gibi birşey

howard,gay,moon,green

http://www.nba.com/features/2008_dunk_participants.html
İmza kural dışı- çok büyük-

-benim imza nolmuş sana la ?
imza: nolmuş ?
-bende onu diyorum nolmuş la
 :Dzzagzagazgzagaazaag:)

sopcast ten nasıl maç izlenir:

http://www.nbatr.com/forum/ynt-sopcast-nasil-kullanilir-t22188.0.html;msg164728#msg164728

Çevrimdışı Flash

• MVP
  • If They Say Why Why ? Tell'em That is Human Nature
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2008, 12:35:24 »
Evet ekip belli oldu..Howard,Moon,Gay,Green favorilerim Howard ve Gay ama Moon u herkes gibi bende çok merakla bekliyorum....

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

İşte günümüz zıp çıktı yıldızlarına örnek bir laf ;)

Çevrimdışı hot_sizzle3

• Godfather
  • All-Star
  • DeMar Derozan
    • Profili Görüntüle
    • www.and1.com
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2008, 16:46:35 »
final turuna gay ve green kalır diye düşünüyorum ama benim favorim rudy gay :-D genelde moon favori gösterilse ve ne yapacağı merakla beklensede estetik açıdan çok da iyi şeyler yapamıyacağı kanısındayım bu yılki maçlardan gördüm bunu kimse yanlış anlamasın düz bir adama benziyor yinede smaç yarışması bu bekleyip görücez :-D

Her şeyi doğru yapmaya çalıştı,fakat her nedense hepsi yanlış gitti.

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2008, 22:04:45 »
Rudy Gay, Jamario Moon, Dwight Howard, Gerald Green...
Howard bence katılmasaydı daha iyiydi :-D . Favorim Moon.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı Beliar

• Rookie
  • **
  • Pierce league's best player hadi ulan!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2008, 12:38:50 »
Howard ölse alamaz bence.Moon ile green finale kalır.Gerisi yalan.Rgay in de ben açıkcası hep lebron tarzı smaçlar bastığını ve yaratıcılık özelliğine sahip olmadığını düşünüyorum..

Moon bi hayli gaza gelmiş evde 2000 smaç yarışmasını izleyip duruyormuş üstadı eski raptors lu vc yi geçmek istiyormuş bakalım neler yapacak yaşlı olmasına rağmen.. :-P

Çevrimdışı BALKI

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Ocak 2008, 14:39:36 »
moon howard gay ve green.fena bi ekip değil ama bence howard ve green tekrar katılmamalıydı.onların yerine young ve bir başka genç oyuncu katılabilirdi.howard fiziğine rağmen oldukça atlet bir oyuncu. ama kısa oyuncular bu organizasyon için daha uygun. nate robinson ve webb de bunun en güzel iki örneği. yine de güzel bi gece olacağını umuyorum(tabi jüri yine inatçılık yapmazsa  :-D).moon favorim.gay de atletik bi oyuncu ve iyi smaç basıyor.ancak estetik bakımından moon ve green kapışır diyorum.ayrıca moon'un harlem tecrübesi olması onu bir adım öne koyacak gibi.

Çevrimdışı Flayer

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Ocak 2008, 17:35:41 »
bence bu sefer howard potayı kırmayı denesin :D belki jürinin hoşuna gider(benim kesin gider)

Çevrimdışı Torres#9

• " El Nino "
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • LazioMania
« Yanıtla #12 : 23 Ocak 2008, 17:40:13 »
Howard ve Moon bir üst tura çıkmaya aday gösterebileceğim isimler,Gay'in iddaası olacağını zannetmiyorum, bana onun smaçları maç içinde değer bulan smaçlar olarak geliyor,mesela Scola-Mutombo'nun üstünden onları iki adım geriye ittiği smaç,yaz liginde Jianlian'ı geçip bastığı ters smaç filan bunlar o sahnede güzeller,tek başına fazla anlam ifade etmezler yarışmada,tabii Gay farklı şeylerde yapabilir,o zaman da bana kapak olur.Green'in ise Howard ile çekişeceğini düşünüyorum final için ama bir adım ile Howard geçecektir,geçen seneninde etkisi var tabii.

He bu arada,finalde kazanan olarak ise Howard'ın olmasını istiyorum,sadece gönlümden öyle geçiyor.

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #13 : 23 Ocak 2008, 17:44:36 »
Bir kere Green eski şampiyon olarak zorunlu katıldı..Bunu belirtelim...Moon yaşlı olsada geçmişi harlem....yani çok sıkı numaralar olduğuna eminim....ama ben Howard geçen seferki sempatik dev tavrından sıyrılıp yeni şeyler deniyecek gibi geliyor..Ama lütfen bu kez partneri Hido gibi pas atmayı beceren biri olsun... :D

''Beni zirveye yeteneğim getirmiştir, Ancak hala burada olmamı sağlayan karakterimdir!'' Michael Jordan

Çevrimdışı FLASH-03

• D-Wade
  • Rookie
  • **
  • Miami Heat
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2008, 20:23:25 »
D-Howard boyu nedeniyle benim açımdan şampiyonluk şansı 0. Şimdi diğer oyunculara bir bakalım:

Öncelikle benim adayım Rudy Gay. Maçlarda atletik özelliklerini tam anlamıyla herkese gösteriyor. Ayrıca smaç yarışmasında bunun üstüne yaratıcılık ekliyebileceğini düşünürsek bana en akla yatkın isim olarak o görünüyor.

Moon ise bana göre Rudy Gay ile birlikte en büyük 2. favori. Onun yaratacılık olarak baskın çıkacağını düşünüyorum.  Ancak bunun birde uyguluma aşaması var.

Green'in ise bu sefer kazanamayacağını düşünüyorum. Geçen sene ki şampiyonluğu biraz çok yaratıcı smaçlar olmayışından biraz perde arkasında yaşanan bazı olaylarlara bağlıyorum.

Çevrimdışı Reignman40

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2008, 22:09:34 »
howard bu işe eğlence ve yaratıcılık katıyor geçen seneki stciker numarası süperdi ama popstar jürisi gibi olan jüriden iyi puan alamadı
ama bu sene öncekine göre daha iyi olacak gerald green bence önceki sene kendini pek sıkmadı ciddi aday yoktu çünkü ama bu sene öyle değil gay olsun moon olsun hepsi inanılmaz atlet oyuncular
yeni bir yüz olması moonu merak edilir kılıyor ve maç özetlerinden en iyi 10 hareket görüntülerinde bakıldığında kesinlikle boş bir aday değil merakla bekliyoruz...

kimsenin gözü arkada kalmasın bynum yeter

Çevrimdışı Flayer

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2008, 22:13:16 »
Ben Moon'un yerinde olsam final turunda Carter'ın formasını giyip onun o dehşet smaçlarından birini yapardım.Nasıl olsa duygu sömürüsü 3 senedir smaç yarışmalarını kazandırıyor.Howard'a gelince ben onun yerinde olsam serbest atış cizgisinden vurmayı veya tam kol sokmayı denerdim.

Çevrimdışı shaq_32

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2008, 22:15:57 »
Aslında Howard bi potayı falan kırsa 50 yi kaparda o kadar kolay değil.Shaqla beraber bir organizasyonla yarışmayı kazanabilir.  :-D Tabi shaq'ın ilk önce kıçındakimi kalçasındakimi tam olarak kestiremediğim ağrıdan kurtulması lağzım. :-D
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2008, 22:17:34 Gönderen: shaq_32 »

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2008, 22:16:35 »
@Flayer

hocam ben olsam avatarındakini yaparım. weis'ı getirtirim üsütnden basarım, duygu sömürüsüne bak hele. :-D

Çevrimdışı Flayer

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Ocak 2008, 22:29:55 »
Bende onu yapmasını isterdimde Weis abimizi canlandıracak kişinin bi yerleri 3,5 atar.Korkudan değil oda rezil olmaktan :D Ayrıca Howard bu sene coşacak.Shaq'a gerk kalmaya bilir hatta Shaq bile ordan kaçabilir :D

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #20 : 23 Ocak 2008, 22:35:57 »
 Berbat bir juri vardı geçen sene umarım tekrar aynı denyolukları yapmazlar ama j moon en büyük
adayım g green ile ikisinin arasında geçmeye aday ama h warrick den tiyolar alcak olan rudy gay
de bişeyler yapabilir.

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #21 : 23 Ocak 2008, 22:57:50 »
Ayrıca geçen seneki Jüri iyi idi sadece Stern Reebok dan para almadan önce :D
Bence Howard Shaq gibi hidroliği kırsın :D

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Ocak 2008, 05:56:18 »
Geçen seneki hatalar yüzünden jüri Howard'a  daha pozitif bakacaktır.Onun almasını çok isterim ben.G.Green ise onla birlikte finale çıkacağını düşündüğüm bir isim..İkisi arasında geçecek olan finali de Howard alır.

Mesele beklemektir

Çevrimdışı Flash

• MVP
    • Profili Görüntüle
    • Kahraman Baykuş
« Yanıtla #23 : 24 Ocak 2008, 11:00:43 »
Sanırım Jüri aynıymış ....Bence jüri suçlu değildi..Bilinçsiz koltuk patatesi olan amerikan seyircisinin duymusını istediklerini verdiler birazda..Çünkü geçen seneki yarışma rezaletti..Oyüzden en boktanı bile 45 falan alıyordu..Suç bence jüride değildi...

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Ocak 2008, 11:42:40 »
Bu yarışmada benim favorim Rudy Gay atlet olmasının yanında gösterişli smaçlar vurmayı seviyor.Ek çalışmasına fazla ihtiyaç olmuyacaktır.Nate'in Miami maçında yaptığı smaçtan sonra azım sulanmadı değil hani :-D

Rudy!Rudy!Rudy!