Gönderen Konu: Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard  (Okunma sayısı 78147 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Smaç Yarışması Şampiyon: Dwight Howard
« Yanıtla #200 : 18 Şubat 2008, 00:36:26 »
O süperman smacı diyemicem valla :D nasıl attıysa içine önce vurdu sandım özeti izleyince için fırlattığını gördüm.Ama dediğiniz igbi o kadar iyi hava oluştuki.Heralde smac basmadan  puan alan ilk oyuncu olmuştur :D :-D

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı The_Wadé

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 18 Şubat 2008, 02:23:09 »
Süperdi ya Kobe falan hepsi çok şaşırdı kıyafetle görünce :) Gerald Green'in yaptığıda ayıp yani bu kadarda çirkef olunmaz geçen senede haksız bir ödül bu senede yaptığı terbiyesizlikler. Birde Dwight tamam ancak Jamario Moon bence Gerald Green'den 2 kat daha iyi smaçlar yaptı. J-Moon ve Dwight ikilisini finalde izlemek isterdim açıkçası.

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #202 : 18 Şubat 2008, 04:25:25 »
Özellikle Moon'un ilk smacı harikaydı ikinci smacıda tek başına yapabildiğini biliyoruz zaten o uzaklıktan basabiliyor ama takım arkadaşı olayını ikinci smacın hemen öncesinde duyunca apar topar Kapono geldi elbette bant havada kaldı.Kapono'da zaten adam gibi pas veremedi ya yine iyi tuttu topu son smacında Moon.

Çevrimdışı SmEaGoL

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 18 Şubat 2008, 05:05:46 »
aslında orda basmasaydı daha iyi olurdu kendisi için ama milisaniyelik bir karar vererek belki de refleks bastı smacı. bir daha deneseydi ve iyi bir pas atabilseydi kapono o zaman bandın ordan zıplayabilirdi

Çevrimdışı TP

• Turkish Delight
  • Superstar
  • ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 18 Şubat 2008, 05:08:12 »
Valla ben bandın oradan zıplıyacağını tahmin etmiyorudum.Hiç bir şekilde..5 metre var yani...Çok zor..Önceden bastımı bilmiorum ama çok zor.

Rudy!Rudy!Rudy!

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #205 : 18 Şubat 2008, 05:11:27 »
Ee önceden bastı birazda çalıştıysa neden yapamasın.Yapardı da son anda takım arkadaşı olayı çıktı.Oda o smacın ilk turda vurulacağını bilmiyordum demiş zaten.Yoksa tek başına bu smacı yapardı.

Çevrimdışı IPcI

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 18 Şubat 2008, 18:31:51 »
ama yazık oldu adama o smacla en az 46-47 puan almalıydı

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #207 : 18 Şubat 2008, 22:28:26 »
Ee önceden bastı birazda çalıştıysa neden yapamasın.Yapardı da son anda takım arkadaşı olayı çıktı.Oda o smacın ilk turda vurulacağını bilmiyordum demiş zaten.Yoksa tek başına bu smacı yapardı.

Valla youtube da yapıyordu keza kapano da 28 atmıştı youtube da bunu doğruladı all star
yarışmasında ama moon kazansa ilk kez iki takım oyuncusu all star etkinliğinde kazanmış olcaktı
ama eski zamanlarda varsa bilemem.

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 19 Şubat 2008, 16:35:35 »
Ben Moon un kazanmasını Çok istiyordum ama olmadı Şimdi bu konu hakkında söylenecek bir sürü şey var ama kazanan howard tebrikler alnın akı ile kazandı Moon hata etti etiketi yapıştırmakta.

Çevrimdışı canugur67

• NBA Oyuncusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 19 Şubat 2008, 16:38:29 »
Dwıgth howard beni kopardı ama smacları güzeldi  <orlando>
<atlanta>

Çevrimdışı Flayer

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #210 : 20 Şubat 2008, 15:42:14 »
dilerim moon seneyede girer ve hakkını alır.

Çevrimdışı TuNc@rTeR

• NBA Draft'ında
  • ๑۩۞۩๑...тυη¢...๑۩۞۩๑
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 21 Şubat 2008, 18:15:34 »
ya dwight howard süpermen nasıl oldu ama. ya aslında ona 10 10 10 10 10 vermeleri yanlış smaz basmadı orda:D:D

Çevrimdışı new_devil13

• Yeni Üye
  • işte bu benim iyisi ile kötüsü ile:)))
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 26 Şubat 2008, 22:08:01 »
ya busene all star hiç mi hiç zevk vermedi kötü idi bir kaç haraket dışında tabii estetik yok fazla bundan sonra da böle olursa pek yakında ilgi kalmaz diyorum ben

Çevrimdışı meLo_koLik

• NBA Oyuncusu
  • *
  • Nba Best Player CARMELO ANTHONY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 29 Şubat 2008, 20:19:28 »
ben gecen senenin intikamını howard alır demiştim :)
<>
<>

Çevrimdışı -Curtis-

• Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 06 Mart 2008, 21:37:22 »
ya dwight howard süpermen nasıl oldu ama. ya aslında ona 10 10 10 10 10 vermeleri yanlış smaz basmadı orda:D:D

Orda smaç olmuş olmamış önemli değil. Pelerini giydiği anda salon ve tüm basketbol severlerin ayağa kalkıp gülerek tepki vermesi, Dwight Howard'a 10 puan'ı kazandırdı zaten. Howard düm düz gelip tek smaç bassa bile 10'u hakediyor. Demek istediğim yaratıcıktan kazandı o puanı.

ya busene all star hiç mi hiç zevk vermedi kötü idi bir kaç haraket dışında tabii estetik yok fazla bundan sonra da böle olursa pek yakında ilgi kalmaz diyorum ben

All-Star'ı sadece basketbol severler değil, sporu severler izliyor. İlgi kalmaz demişsin. Bence yanılmışsın. Kimse o eski 2000 yılındaki gibi Vince Carter'ın kolunu potaya soktuğu günleri beklemesin. Basketbol yanlızca smaç demek değildir. Google'a ya da YouTube'a Larry Bird yazarsan demek istediğimi anlarsın. NBA All-Star bir NBA bayramı. NBA severlerin en çok eğlendiği an Play-Off'lar. Eğer birisi sadece All-Star'ı izleyip ben NBA'i seviyorum ve takip ediyorum diyorsa doğru olmaz.

Çevrimdışı King_23_James

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 09 Mart 2008, 10:24:46 »
benim farklı görüşlerim var bu smaç yarışması konusunda. artık biyerden sonra yapılacak hareketler bitiyo ve monatonlaşıyo :D

katılmıyorum basketbolcular yeni yeni hareketler buluyo sen merak etme

Çevrimdışı Mustafa

• El-Nino
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #216 : 09 Mart 2008, 10:34:15 »
benim farklı görüşlerim var bu smaç yarışması konusunda. artık biyerden sonra yapılacak hareketler bitiyo ve monatonlaşıyo :D

katılmıyorum basketbolcular yeni yeni hareketler buluyo sen merak etme
hareketler demek yanlış..howard'ın giydiği kostüm, green'in potaya koyduğu pastada mı hareket? yaratıclık dönemi oldu artık bu yarışma...