Gönderen Konu: Üç Sayı Yarışması Şampiyon: Jason Kapono  (Okunma sayısı 49850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nihat Emre

• Go Sonics Go Durant and Green
  • All-Star
  • Aşkımmmmm!!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • MaximumSpor
Ynt: Üç Sayı Yarışması Şampiyon: Jason Kapono
« Yanıtla #125 : 17 Şubat 2008, 08:51:36 »
Ben kalkamadım da bu 4 yarışmayla ilgili video atabilir misiniz.bana?

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #126 : 17 Şubat 2008, 08:57:47 »
Videolar koyulur herhalde gün içinde.Tugay halleder link işini.

Çevrimdışı ibrahim furkan

• NBA Draft'ında
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #127 : 17 Şubat 2008, 09:06:56 »
kapona gene kazandı ben izlemedim ama burda duyuyorum

Çevrimdışı Dağlar

• Ex-King
  • Yönetici
  • MVP
    • Profili Görüntüle
    • Türkiye'nin Basketbol Portalı
« Yanıtla #128 : 17 Şubat 2008, 11:45:16 »
Peja mülayim bir insana dönüşmüş :-D . Tipi çok acayipti.
Kapono final turunda azdı ve 25 attı. Rekor kırdı. Üç sayı yarışmasının tarihine girdi.
Fazla bişey söylemeye gerek yok aslında. Robot gibi soktu.

www.<a class="inlineAdmedialink" href="#">twitter</a>.com/daglarsenel

Çevrimdışı lordapo

• | Knickerbocker |
  • MVP
  • SG-Turk Tau'ri
    • Profili Görüntüle
    • www.myspace.com/lordapo
« Yanıtla #129 : 17 Şubat 2008, 12:24:57 »
  Ulan bu adam koca sezon yatıp sadece 3 sayı yarışmalarına mı hazırlanıyor :? Yane 25 tane
sokması harbiden entresan kemal süper demiş gibson biladerine kapak olsun kapanon un bu
performansı ama peja kazanamadı ona yanarım :(

Çevrimdışı Arda

• Nuggets Fan
  • All-Star
  • Allen ''The Answer'' Iverson
    • Profili Görüntüle
    • Denver Nuggets
« Yanıtla #130 : 17 Şubat 2008, 13:00:14 »
 Yarışmada Rıp 17 tane atmıştı ama neden 14 tane sayıldı bilmiyorum Kaan ve Osman çizgiye bastı falan dediler ama ondan da olacağını sanmıyorum bana göre saçmaydı Rıp'e yapılan.Neyse Gibson ve Nowitzki'de iyi attılar ama ilk şutlarını sokamadılar.Peja ise sol köşeydi yanılmıyorsum ilk başladığında bir tane attı daha sonra düzelsede oda etkili olamadı yinede Rıp'i elemeyi başardı.Neyse Finalde Kapono kötü başlamıştı ama sonra 25 tane attı helal olsun hakederek aldı.

Çevrimdışı DwyaneWadeCns

• Gizli Admin :P
  • MVP
  • Kişiiişellll Meşajjjj :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #131 : 17 Şubat 2008, 14:01:55 »
Kobe Bryant katılamadı herhalde oda katılacak diye biliyordum.. Yarışmacılar çok iyiydi bol bol üçlük göreceğiz dedik ama kapono dışında 17 yi geçen olmadı Gibson'^da kobe yerine girdi herhalde.. çaylaklar maçındaki gibi salladı durdu finale kaldı ama kaponu'yu geçemedi.. Sevindim kaponu'nun almasına ünvanını korudu ..

''Hayattan korkmayın,hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın.İnancınız gerçeği yaratmanıza yardım edecektir.''      Henry James

Çevrimdışı dwyane_wade#3

• Flash#3
  • All-Star
  • Michael Beasley Heat'e!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 17 Şubat 2008, 14:04:29 »
gibson alamadı ya o kadar sevindim ki anlatamam. kapono'nun kazanmasına da bi o kadar sevindim. lebron'da kapono'ya sataşıyodu ya final turunda şirin gözüktüğünü sanıyordu galiba, her hareketi itici geliyor yav.

Çevrimdışı bryant_81

• The Godfather
  • Rookie
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 17 Şubat 2008, 14:08:32 »
gibson alamadı ya o kadar sevindim ki anlatamam. kapono'nun kazanmasına da bi o kadar sevindim. lebron'da kapono'ya sataşıyodu ya final turunda şirin gözüktüğünü sanıyordu galiba, her hareketi itici geliyor yav.

Aynı duyguları paylaşıyorum.. Çaylaklar maçında eline geleni salladı adam, ben de o kadar şut denesem o kadar sayıyı ben de atarım (11-20).. Çok havaya girmişti havası sönmüş oldu Gibson efendinin..Küçük LeBron işte..

Çevrimdışı Kq5

• CaptaiN Jac'K
  • Superstar
  • weLcome To ßoston Celtics Rasheed Wallace
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 17 Şubat 2008, 14:10:06 »
Müthiş bir bilek Peja yı görünce şaşırdım alır dedim ama kapono yapıcağını yaptı :)

Çevrimdışı Kaan Mert

• Zep (çıtır :P )
  • MVP
  • Why So Serious ?
    • Profili Görüntüle
    • Kaan Mert's
« Yanıtla #135 : 17 Şubat 2008, 14:32:39 »
Yarışmada Rıp 17 tane atmıştı ama neden 14 tane sayıldı bilmiyorum Kaan ve Osman çizgiye bastı falan dediler ama ondan da olacağını sanmıyorum bana göre saçmaydı Rıp'e yapılan.
Saçma değildi.Yarışma üçlük yarışması olunca üçlük çizgisinin gerisinden atılması gerekiyor şutlar öyle değil mi.Hakemlerde bunu gördü son iki şutu iptal etti çizgiye bastıklarını düşündükleri.2 yıl önce  Dirk neredeyse her şutunda çizgiye basarak kazanınca bu kuralı esneklikten çıakrdılar bu yarışmada daha bi dikkat eder oldular.

Çevrimdışı nAoNnGaEmLe

• Kaf_Kef
  • All-Star
  • Yaradanımız bence yaralamzdı,Özgr iradeydi şeytanm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 17 Şubat 2008, 15:23:27 »
Peja mülayim bir insana dönüşmüş :-D . Tipi çok acayipti.

ya sorma ak adam süt çocugu gibi sahadaydı hay dedim sana oy verenin :D  nerde eski peja ya :(
ya hamilton a çok uzuldüm  ,harbi haksızlık ettiler ,hamiltonun kazanmasını istemiyordum ama çok buyuk i...lik yaptı hakemler!!!
kapono insan ol insan :D
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2008, 15:41:04 Gönderen: nAoNnGaEmLe »
İmza kural dışı- çok büyük-

-benim imza nolmuş sana la ?
imza: nolmuş ?
-bende onu diyorum nolmuş la
 :Dzzagzagazgzagaazaag:)

sopcast ten nasıl maç izlenir:

http://www.nbatr.com/forum/ynt-sopcast-nasil-kullanilir-t22188.0.html;msg164728#msg164728

Çevrimdışı Cihan

• 359
  • Superstar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 17 Şubat 2008, 15:35:15 »
Kobe Bryant katılamadı herhalde oda katılacak diye biliyordum.. Yarışmacılar çok iyiydi bol bol üçlük göreceğiz dedik ama kapono dışında 17 yi geçen olmadı Gibson'^da kobe yerine girdi herhalde.. çaylaklar maçındaki gibi salladı durdu finale kaldı ama kaponu'yu geçemedi.. Sevindim kaponu'nun almasına ünvanını korudu ..
Allah allah anlamıyorum yahu..Sız 25 şuttan 12-13 tanesı gırınce nasıl kötü dıyorsunuz.Nızamı bır şekılde sokmaya çalısıyorlar,60 sanıyede o kadar şut atmak kolay değıldır.Ayrıca çaylaklar maçındakı hareketlerıne bende kızdım fakat salladı durdu ne demek ya :? Inanamıyorum..

Bana göre son derece çekışmelıydı.Gıbsonun fınalde 17 puan toplamasının ardından Kapono 'nun üzerınde baskı olacağını düşündüm ama nafıle.Kadıfe bılek olduğunu bır kez daha gösterdı ve fınal turundakı muazzam oyunuyla aldı.Tebrıkler Kaan ;D
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2008, 15:38:37 Gönderen: Cihan »
Mesele beklemektir

Çevrimdışı RaRe

• forumun Ender'i
  • MVP
  • Rütbeliler gelir geçer üyelerin ruhu bize yeter!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 17 Şubat 2008, 15:52:43 »
Peja'yı istiyordum kazansın diye ama olmadı...
Youtubeda ki videosu çok iyi Kapanonun süper atıyor adam...Sezona böle hazırlansa %65le üçlük atar :D

TİLL I collapse... I am what I am...
Adı daha önce konmuş finallere karşı Takım Ruhu...

Çevrimdışı magic mania

• Magic Johnson #32
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 17 Şubat 2008, 21:42:10 »
Peja bende acaip hayal kırıklığı oldu,en kötü 2. olur diyordum.

Dün gece en çok o hayal kırıklığı yarattı.

Çevrimdışı Big_Ben

• The Diesel
  • Starter
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 17 Şubat 2008, 22:41:50 »
Bence gecenin en büyük sürprizi Peja'nın ilk turda elenmesiydi.Çok kötü başladı sonradan toparlansa da fayda etmedi. Bu arada Kapono da azdı :)

Çevrimdışı volimtepeja

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 20 Şubat 2008, 13:59:30 »
peja senin gibi adamı ben... :x
annemle babamı uyandırdım allsar günü gecenin bir vakti :wink: ''anne baba pejam çıktı bakın şimdi nası sokacak bütün atışları ''die  :wink:ve annemle babam uyandılar bakalım şu adama dediler peja sahneye 5. çıktı malum en iyileri sona saklarlar dedim annemle babama.ilk dört oyuncuyu izledikten sonra kahakaha attım bunlar kim ya dedim. düşündüm pejanın eski üçlük yarışmalarını anne bak şimdi pejanın atışlarını izle nası gülcen diğerleriine dedim
ya sonra::'( ilk 5 atıştan 1 tanesini girdirdi sonrasındada öyleydi heralde hatırlamıorum şoktaydım.. :-osonra attı biraz daha toplam 15 tane attı babam bu mudur dedi  bende dedim ya bu adam böyleyse mutlaka bişi vardır dedim bağırdım sonra kapono çıktı babam şunuda izleyeyim baride anlayalım senin pejayı dedi sonra başladı kapono o nası başlayış adam atıyo file buruşuyo löp löp giriyo ben dedim Allah belanı vermesin peja dedim aynı şeyler kaponoya söledim...
sonra babam kaponoya baktı bide bana baktı kızım hadi canım yat boşver sen bu basketi senbasketten hiç anlamazsın gibi alaycı alaycı baktılar bana...hayatımın en iğrenç 3lük yarışmasıydı :cry: :cry: ben peja1. olur diğerlerde 2.lik için yarışır derken sanırım tam tersi oldu kapono birinci oldu diğrleri yarıştı off off peja rezil ettin beni....sonra uyumaya çalıştım bide bunun okulu vardı okuldakilerin benimle nası dalga geçecekelrini düşünüordum...
ama olsun ben yinede pejayı seviyorum pejayı sevmek işte böle bişi.:))) :-D

Çevrimdışı TuNc@rTeR

• NBA Draft'ında
  • ๑۩۞۩๑...тυη¢...๑۩۞۩๑
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 22 Şubat 2008, 17:01:56 »
ya kapono 1dk. de nasıl oluyorda 25 tane atıyor aklım hiç almadı valla

Çevrimdışı forever_wade

• Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 23 Şubat 2008, 19:37:55 »
onun olacağı belliydi saten ama youtubedeki performancenı yakalayamadı nowitzkinin çaprazları çok iyi