2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Kontrolsüz Güç/Güç Değildir

NbaTr.Com - Cuma, 30 Kasım 2007
Kontrolsüz güç gerçekten de güç değil. Bu yazımda farklı konulara değineceğim. Biraz beni takip edenlere içimi döküp biraz da NBATR ile ilgili planlarımızı yazacağım.

ELİT TAKIMA SEVGİLERİMLE

Aslında yazmayı düşünmüyordum ama arkadaşlar, eşler, dostlar arasında konuşurken yazmaya karar verdim.

İleri zekalı elitist kesime kısa bir cevap vermem lazım. Tim Duncan yazdık diye Şovanizm kurbanı bir takım zavallılar (ki bu zavallılar bundan bir kaç yıl öncesine kadar basketbolda tek tabanca falan giderler ve önüne geleni aşağalayarak kapı dışarı da ederlerdi.) buyurmuşlar ki bizler basketbol cahili insanlarınız!!

Yıllar geçip giderken maskeler düşüp ne mal oldukları ortaya çıkınca çaptan da düştüler. Kişilerin sitesi olunca bu da normal tabi. Şimdi kazma kürek takımı eşliğinde küçük beyinleriyle kendi sayfalarında insanların yazdıklarına kadar burunlarını sokup ahkam kesiyorlar.

Öncelikle NBATR herkesin sitesi bunu küçük beyinlerine büyük harflerle yazsınlar. Yazmıyorlarsa NBATR gücünü okurundan alıyor zaten. O güç karşısında aylardır olduğu gibi ezilmeye mahkum olurlar.

NBATR'ye ya da NBATR'yi takip eden kitleye de her kim en ufak bir şekilde dil uzatırsa bizim kalemimiz de kılıç olur başlarına iner.

Herkes haddini bilecek. Eğer bilmiyorlarsa zaten NBATR her geçen gün gücünü aldığı kitlesiyle bildiriyor.

Bu yazımdaki yazım hatalarına dikkat edeceklerine (ki muhetemelen ellerinde kağıt kalem anlatım bozukuluğu arıyorlar.) beyinlerini geliştirsinler. Küçük beyinlerinizle saldırmak yerine adam olup kendi işinize bakın diyorum.

NBATR olarak biz kimsenin işine karışmıyoruz. Kimse de bizi bağlamıyor. Biz kendi düzenimizde devam ediyoruz. Bizi sevenler bizi beğenenler yaptığımız işi takdir edenler bize yeter.

Biz bize yeteriz...

Elitize değil halkın sitesiyiz..

Umarım artık kendi işlerine bakarlar. NBATR ile uğraşma sevdasından vazgeçerler. Yoksa bu kompleks adamı yer bitirir. Sizler tokat gibi cevabı bizleri takip edenler veriyor. Sizlerde bildiğinizden, hazımsızlık olsa gerek ancak klavye arkasından sallıyorsunuz.

Eee 5 yıl öncesinde yaşamıyoruz;
Neydim değil Ne oldum diyeceksiniz..

--------------------------------------------------------

YENİ SEZONDA NBATR

2007/08 Sezonunda NBATR olarak Anasayfamız da değişikliğe gittik. Aktif bir site ortamı yaratma adına yaz aylarından beri uğraş veriyoruz. NBA, Euroleague ve TBL alanlarında gerek haberlerimiz gerekse değerlendirmeler ve analizlerimizle sizlere en iyisini vermek için çabalıyoruz. Gerçi bizler çabaladıkça nedense bazılarının zoruna gidiyor ama olsun. Bu sezon her alanda aktif bir NBATR için editör kadrosu yoğun uğraş veriyor. Tüm bunların yanı sıra forum sayfalarında yöneticilerden, modlara ve üyelere kadar herkes omuz omuza vererek ateşli bir ortam yaratma adına uğraşıyor.

Geldiğimiz nokta ise sevindirici. Gerçekten bizleri takip eden ve destekleyen kitleyi gördükçe daha başka ne yaparız onun düşüncesi içersindeyiz.

NBATR'nin bu kadar aktif bir hale gelmesinde Editör kadrosundan Site yönetimine kadar tüm arkadaşların emeği var. Aile ortamında her birey yoğun bir uğraş veriyor.

Bizler editörler olsun, yazarlar vs vs ön plana çıkıyoruz ancak perde arkasında bir kişi var ki ona da burdan teşekkür etmem gerekiyor. Kardeşim (Admin) Onur NBATR'nin teknik işlerini tek başına düzenliyor. Gerçekten bir dediğimizi 2 etmiyor ki bugün sitenin tüm dizaynı ona ait. Kardeşime de bu vesile ile teşekkür etmek istedim sizlerin huzurunda.

----------------------------------------------------------
YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Aslında tüm bunlarla yetindiğimiz söylenemez. Anasayfa'da daha yapacağımız bir çok iş var. Her an bir yenilik gelebilir. Daha aktif olma adına projelerimiz var. Bizleri takip eden kitleden gelecek olan her türlü öneriye de açığız ki zaten tüm bunlar onlar için.

Biz NBATR olarak startı verdik. Zamanla koşumuz hızlanacak.
Yorumlar (1)Add Comment
...
Yorumu Yazan kral, 02 Aralık 2007, 16:54:53
sevgili editör güzel bir yazı yazdığınız için sizi tbrk ediyorum yalnız şu takım değerlendirmelerinin olduğu sağ taraftaki yazıları daha sık yazılması görüşündeyim özellikle şu Philadelphia 76ers değerlendirmesi nerdeyse 2 sezon öncesine ait bu konuda biraz daha hassas davranmalısınız

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Editörden -Volkan Yeğin-

Efsanelere Saygı Köşesi

Barış Aydın

Editörden -Bekir Yusuf Alpay-

İbrahim Barış Güler

Şevket Topaloğlu

Editörden -Gültekin Tezcan-

Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle