2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Sevdim Seni Bir Kere

NbaTr.Com - Perşembe, 20 Mart 2008

Gündem yoğun aslında gündem yoğunca otomatikman bizlerde yoğun oluyoruz. Hafta içinde Türkiye için önemli maçlar oynandı. ULEB CUP’ta Beşiktaş ve Galatasaray’ın çeyrek finale kalması ve birbirleriyle eşlemeleri ki en azından Final-Four için bir takım garanti böyleyece derken Avrupa’nın Er Meydanı Euroleague’de Fenerbahçe’nin Tau’yu ezip geçerek çeyrek finale kalması Ülkemiz için en mutlu haftalardan birine imza attı.

NBA’e gelince Houston Rockets’ın 22 maçlık serisine Boston ‘’dur’’ dedi ve ben yazıyı yazdığım saatlerde Hornets’te Rockets’ı yenerek bu sefer acaba mağlubiyetler zincirimi başlıyor sorularını akıllara getirdi.

Neyin ne olacağı belli olmaz tabi NBA’de güvenilen dağlara kar yağması muhtemel bir lig. Ayrıca bir önceki yazımla alakalıda bir mesaj var.

FENERBAHÇE ÇEYREK FİNALDE

BUNU DA YAZSANA KE !!!

Çevremdeki herkes bunu dile getiriyor. ‘’Tanjevic’e o kadar salladın bak adam çeyrek final yaptırdı takıma yazacak mısın bunu da?’’

Elbette yazarım neden yazmayayım diyerek konuya girelim. Tanjevic’e 2 tür eleştirimiz oldu. Birinin zaten silinip atılması mümkün değil. Çünkü biz Tanjevic’in geliş şekline hep isyan ettik. Etik değerler dedik. Fenerbahçe’de Aydın Örs’ün gidiş şekli ve  Tanjevic’in geliş şekline karşı duruş sergiledik. Ki değil çeyrek final Fenerbahçe Euroleague şampiyonu dahi olsa buradaki çizgimizden asla taviz vermeyiz. Fenerbahçeli bazı arkadaşlar yine tepki gösterecekler. Ancak güneş balçıkla sıvanmaz. Aydın Ağabey’in gidişi etik değildi. Tanjevic’in geliş şekli etik değildi.

Gelelim saha içi mevzulara. Bir kere hep ısrarla şunu vurguladık. Koca Sovyetler yıkıldı BT hala aynı BT. 1-3-1 gibi çağ dışı ve Avrupa’nın üst düzey takımlarına karşı yapılmayacak savunmayı yaparsan ön alandan tut da dip çizgine kadar her yeri Taksim Meydanına çevirirsin. Solomon harici opsiyonun yok hücumda bir şeyler üret. Elinde Kinsey ve White gibi içeriyi kullanabilecek adamlar varken bunları kullan.

BT , Tau maçında inadından vazgeçti. Takımı oynatması gerektiği gibi oynattı. Bu sefer çağın gerektirdiği şekilde alan savunması uyguladı. Bu sefer bilinçli hücumlar yapıldı. Tanjevic bunları istikrarlı bir şekilde yapsın zaten kimse manyak değil durup dururken eleştirsin.

Euroleague’de çeyrek final oynamak büyük başarıdır. Fenerbahçe tarih yazmıştır. Bu takımın coachuda BT’dir. Tutup bunu kimsenin inkar edecek hali yok. Ama BT’nin bu işte ne kadar katkısı var işte dediğimiz gibi takımla fazla oynamadı anda Fenerbahçe çatır çatır oynuyor. Haa ne zamanki fantezi yapıyor işte o zaman takım bir anda curcunaya dönüyor.

Benim fikrim yine değişmedi. BT, Fenerbahçe’nin coachu değildir. Ve hala daha muamma olarak bir TBL duruyor. Fenerbahçe ligin bana göre açık ara en kaliteli ve en derin kadrosuna sahip. Bu ligi sürklase etmesi gerekirken anlamsız sonuçlar alıyor ve anlamsız sonuçların yanında garip bir basketbol oynuyor. İşte isyan bunlara. Fenerbahçe’yi bir dahaki ayzımda daha detaylı bir şekilde işleriz.

MAHMUT USLU NEYİN PEŞİNDE ?

Tau maçı bitiyor ve Mahmut Uslu sahne alıyor. Çeyrek final oynamanın verdiği gazla olacak ki yaptıklarını legalleştirme çabaları içinde garip açıklamalarda bulunuyor. Sayın Uslu Fenerbahçeli taraftarların isyanı Aydın Örs’ün etik dışı bir şekilde gidişinedir. Değil çeyrek final kupa dahi alsanız bu gerçeği değiştiremezsiniz. Sizin oralarda turlarla değerler satın alınabiliyordur bilemem ama buradan bakınca bizim değerlerimiz satılık değildir..

Aydın Ağabey’e yanlış yaptınız. Ve lütfen susunuz.. Konuşmayınız.. Kazandıktan sonra çıkıp şova yönelik açıklamalar yapmayanız. Olmayan kredinizi iyice tüketiyorsunuz. Sizin felsefeniz insanları yeterince kamplara böldü zaten. Allah aşkına dokunmayın daha fazla.

SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM

Aydın Örs’tü, Uslu’ydu, Tanjevic’ti bir yana. Tau maçı biter bitmez dilime bir anda şu sözler takıldı Fenerbahçe için;

Sevdim seni bir kere

Başkasını sevemem

Deli diyorlar bana

Desinler değişemem ….

ARDA HOCA’DAN MESAJ VAR

Bir önceki yazımda Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı ile ilgili yazdığı yazılardan dolayı Arda Erçin’i sert bir şekilde eleştirmiştim. Ertesi gün Arda Hoca son derece mütevazi bir şekilde ve beni mahçup edercesine bir mail attı.

Fenerbahçe taraftarına karşı hiçbir şekilde tavır koyamayacağını ve yanlışı varsa bundan dolayı özür dilemektende gocunmayacağını söyledi. Ki tepkisi kendisine küfür eden şahıslara yönelikmiş. Bundan dolayı Arda Hoca’yı suçlamak bize yakışmaz. İnsanların yazılarını düşüncelerini beğenin ya da beğenmeyin. Yazardan nefret edin hatta ama bu kimseye küfür etme hakkını vermez. Hele ki örf ve adetlerimize tamamen aykırı küfürler işin içine girince insanlar yaralanıyor.

Kaldı ki Arda Hoca’yı yine eleştirin. Yazılarına karşı çıkın ama bunu medeni bir şekilde yapmak varken işin içine küfür girince işte orda işin rengi değişir. Her yazar medeni her tepkiye saygı duyar ve gerekli şekilde cevabını verir. Buradan Arda Hoca’ya da selamlarımızı gönderelim.

ROCKETS W-22

T-Mac yanılmıyorsam Rockets’ın galibiyet serisi 19 ya da 20 iken çıkıp ‘’Bu kariyerimin en büyük başarısı..’’ demişti. Haklı da. Zira kariyerinde play-off ilk turdan ötesi yok. T-Mac için muazzam olan bu başarı elbette özellikle genç nesil Rocketslılar içinde ayrı bir önem taşıyordur. Sonuçta onlarında yakın zamanda gördükleri kayda değer play-off başarıları yok.

Doğal olarak bu 22 maçlık seri olağanüstü bir başarıdır yeni nesil Rockets fanları ve T-Mac için.  Tabii bunuda yanlış yerlere çekmeleri muhtemel. Ancak ana fikri almaya bakın. Rockets’ın 22 maçlık serisi bitti. Peki şimdi ne olacak ? Bunun zaten böyle gitmeyeceğini biliyorduk ki son 2 maç kayıp geçti.

Rockets’ın asıl karakter sınavı yeni başlıyor. Bundan sonrası 22 maçlık seriden daha önemlidir.

Bu haftalık bu kadar haftaya görüşmek üzere…

Kemal Erdem
Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Yorumlar (9)Add Comment
...
Yorumu Yazan The_An$wer3(İver$on), 24 Mart 2008, 01:46:50
Tanjevic’e ısınmadım ısınmıyacamda onun sayesinde kaybetiiğimz karşılaşmalar dün gibi aklımda,maç gittiği anlarda mola alıp takımı toparlıyacağına resmen karşılaşmayı seyirci gibi seyrediyor ayrıca bu adam Fenerbahçemizi deneme tahtası olarak kullanıyor Vidmar denen şahısın bu ekipte ne işi olabililr arkadaşlar?? Çeyrek final başarısı gözünüzü boyamasın gerçekleri görün ve rüyadan erken uyanınki birdahaki sefere kabus görmeyesiniz!!
...
Yorumu Yazan Kemal Erdem, 24 Mart 2008, 01:02:58
Şu kadarını söyleyebilirm kimse merak etmesin ki NbaTr'de sürprizler bitmez..
Biz NBA olayını tam anlamıyla anca oturttuk. Ama emin olun ki TBL ve AVRUPA için projelermiz var. İlerleyen zamanlarda gerek TBL ve gerekse AVRUPA konusunda da en hızlı en güncel en özel haberler NbaTr'de olacak. Tabi bunu duyan bazıları üzülür ama yapacak birşey yok :)

Her takıma gereken önemin verileceği ve tıpkı NBA de olduğu gibi bir hızda TBL ve AVRUPA NbaTr'de farklı formatta olacak. NBA'den ayrı bir bölüm dahi yapabiliriz..Kafa patlatıyoruz buna merak etmeyin..Eleştiriler içinde teşekkürler duncan21spurs senin gibi okuyucularımızın eleştirileri bize pusula olur..
...
Yorumu Yazan duncan21spurs, 24 Mart 2008, 00:54:32
uleb euroleague konsunda haklısın bu arada onuda belirteyim
...
Yorumu Yazan duncan21spurs, 24 Mart 2008, 00:53:22
Evet komik bir düşünceydi farkındayım bende :)
Teklifin için teşekkür ederim şu sıralar sınavlarım var benim dertlerim bana yeter birde bu sorumluluğu kaldıramam Belki daha sonra :)
Başlık konusuna gelirsek başlığa kafayı takanlar bile var bu yüzden küçü bir espriydi takma bu kadar başlıklar ın orjinal olması da çok güzel bir şey site adına
NBA platformu için tarafsızlığınız ı tartışmıyorum zaten benim bahsettiğim konu Galatasaray ve Beşiktaş a verilen önemin azlığı.
Neyse kapatalım bu konuyu bir daha görüşlerimi mail yoluyla bildiririm zaten burayı boşuna işgal etmenin manası yok
Saygılar
...
Yorumu Yazan Kemal Erdem, 24 Mart 2008, 00:37:43
El insaf diyorum arşivi nasıl değiştireyim ? O gün siteyi takip edenler ve haberleri okuyanlar var ise ve şurdaki muhabbete denk gelirse ULEB haberlerinin anasayfadan verildiğini söyler. Bjk'nın da GS'nin de maç öncesi eşleştikleri anasayfaya haber yapıldı. Maç sonra maç haberleride anasayfaya haber olarak geçildi. (Yorumun geç onaylamış. O günde ben yorumları onaylamadım. Başka bir arkadaş o gün bakıyordu. Daha sonra bana söyleydi yoruma bak diye ben Duncan21spurs ismini gördüğüm an direk onayladım. Senin yorumlarını kontrol bile etmiyorum sana o kadar güvenirken ne diye art niyetim olacak? Yapma bari sen yapma..)

Başlıklardan dahi huylanır hale geldiysen yapacak bir şeyim yok artık. Ne başlık atayım ya kaldırayım başlıkları skor yazayım geçeyim.. Ya da başlıksız haber dönemine geçelim. İçim rahat vicdanım rahat başlıklar konusunda. Tek bir kayırma yok. Ağır başlıklar her takıma yapılır. Övgüsel başlıklar her takıma yapılır. LeBron konusunu niye mi gündeme getirdim? James'ten nefret edderim diyorum. Haz etmem. Sevmem. Nasıl bir tarafmışım ki ben bu adamı yere göğre sığdıramıyorum anasayfada..

Bir dönemde Rockets'lılar kafayı takmıştı..Kötüyken iyi mi diyelim? İyiyken hakkını veriyoruz kötüykende eleştiriyoruz. NBA konusunda tarafsınız diyene hiç birşey diyemem.. Tamamen objektifiz o konuda..

Fenerbahçe haberleri öne çıktı zira Euroleague'de oynuyor ve o organizasyonun Uleb'den daha fazla ilgi çektiği aşikar. Beşiktaş Uleb çeyrek final haberi anasayfamıza konuldu. 130 okuma falan aldı. Fenerbahçe çeyrek final haberi ise 1500'e yakın okuma aldı. Şimdi sen editör olsan neye göre haber planlaması yaparsın?

Eğer NbaTr'de istek gelirse herkes için bir şeyler yapılır..Mail adresimi veriyorum..Msn adresimi veriyorum. Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır varsa şikayet-öneri mail atın ya da ekleyin msn e konuşalım diye. Daha ne kadar şeffaf oalbilirim? Yaram olsa gocunsam ya da bir yerlerim kalkık olsa ne msn veririm ne mail kutularıma bakarım her gün..Bugüne kadar her okuyucuya da yorumlarda bile cvplar vermişimdir onlara iç içe olmuşumdur. Kimseye muhtaç değiliz havasında takılmamışım..Biz biriz tekiz diyoruz..Herkesin sitesiyiz diyoruz..Öneri varsada bizzat buyursunlar beni bulsunlar diyorum..

Sana dediğim gibi yine diyorum madem G.Saraylısın buyur gel ver yazı inceleyelim köşe açalım sanada. Kime ne kastım olacak. Ağır suçlamalar var ki hak ettiğimi kendi adıma düşünmüyorum. Kimseyi korumadım kollamadım..Ne siteler var adamına göre muamele yapan.. Bir yetkilide çıkıp dil dökmez. Copy past cevaplar bitti..

Neyse dediğim gibi şikayet-öneri vs vs mail kutum maillere açık..
...
Yorumu Yazan duncan21spurs, 24 Mart 2008, 00:14:12

Bu siteyi günde en az 20 defa açıyorum ve neredeyse çıkan bütün haberlere yapılan bütün yorumlara bir göz aşinalığım var ama dediğin haberleri gözden kaçırmışım hatta onlar yoktu bile diyebilirim şimdi gördüm ama haklısın
Gelelim FB konusuna bak KE bu sitede bir anket yaptınız daha çok avrupa haberi yapalım mı gibi bir şeydi konusu
o soruyu neden daha fazla fenerbahçe haberi yapalım mı diye sormalıydınız yani gerçekten anlamakta zorlanıyorum anasayfada bu kadar çok fenerbahçe haberi görmek moralimi bozuyor Beşiktaş veya Galatasaray hiç mi bir şey yapmıyor da haber yapmıyorsunuz
Detroit konusuna değinmem biraz gereksiz olmuş farkındayım ama baştan sona fenerbahçe yazısı bitecek de kemal erdemin nba konusundaki bir haftalık yorumunu okuyacağım diye yazıyı baştan sona okurken sinirlerim baya bi gerildi heleki sonunda bir paragraflık bir rockets yazısıyla sonlanınca...
Lebron ve kobe ?? Hiç hazetmem basketbol anlayışıma ters oyuncular onların haberleriyle ilgili bir itirazım yok rekor üstüne rekor kırıyorlar helal olsun süper oyuncular niye bu konuyu dile getirdin anlamadım?
Sen ne kadar tarafsızlık desende ben anasayfa haberlerinin taraflı olduğuna inanıyorum sana belli bir kanıt gösteremem benimki sadece bir sezgi yani başlıklardan bile huylanır oldum :S
Bir sorum var paranoyakca gelebilir ama içimde tutmak istemiyorum yorumun geç yayınlanması ve haberleri hatırlamıyor olmam üstüste gelince arşivi değiştirmiş olma ihtimalini getirdi aklıma bu konuyada değinirsen sevinirim
Ayrıca belki hatırlamıyosundur ama bu sitenin en büyük takipçisi ve en büyük destekçilerinden olduğumu daha önceki bir yazında konuşmuştuk başka bir yazarın yazısıda olabilir o yüzden beni siteyi çekemeyen biri olarak filan düşünme sakın sadece bu sitenin kusursuz hale gelmesini istiyorum yorum biraz egoistçe ve fanatikçe ve NANKÖRCE olmuş haklısın
Ama yine de bu sitedeki büyük fenerbahçe taraflılığı demeyelim de diğerlerini önemsememe konusundaki fikrim değişmedi tamam fenerbahçeli olabilirsiniz ama bu diğer takımları önemsemenize gerek olmadığı anlamına gelmez.
...
Yorumu Yazan Emre Kocaaslan, 23 Mart 2008, 13:32:05
Şimdi, Fenerbahçe yazısı ve haberleri denildiği zaman işin ucu bana da dokunuyor, bende bir şeyler yazma gereği hissettim..

Burası çok çok büyük bir site..Binler bizi takip ediyor..Fenerbahçe sitesi demişsin; biz sadece Aydın Örs'e yapılanlardan dolayı Fenerbahçe'ye kızıyoruz..Ve elimizde büyükte bir medya gücü olduğu için; bu gücü kullanarak bu hatayı yapan bir takım insanları hatasından döndürmek için..

Evet, çok koyu bir Fenerbahçeliyim..Kemal Abi de öyle..Fakat biz bu Fenerbahçe'ye olan aşkımızı köşe yazılarımızda dile getirdik, haberlerimizde değil..Ha bazı haberlerimiz oldu o da tamamen herkesin düşündüğü şeylerdi, ligde kolay maçların kaybedilmesinden sonra..

Herkes yazıyor, ben daha bu sitede yazmadan önce, bir tarafta Tanjevic'i acımasızca eleştiren bir Kemal Abi, diğer taraftada genç oyuncularla iyi bir başarı sağlanacağına dair inancı olan yazarlar vardı..Medyacılık anlayışı bu değil midir, bir yerde farklı fikirlerde yazan kişiler olursa, site daha da güzel olmaz mı? Biz sadece Fenerbahçe yazmıyoruz, Hüseyin Abi'nin Beşiktaş yazıları ortada..

Biz NbaTr olarak halkın sesi olmaya çalışıyoruz..Kemal Abi de demiş zaten çıkar peşinde koşmuyoruz, düşündüklerimizi dile getiriyoruz..Bir takım röportajlar gerçekleştirdik..Bazı siteler gibi sallama röportajlar yapıp hit arttırma peşinde değil zaten NbaTr..Yaptığımız ve yapacağımız röportajlarla hitlerimize değil basketbolumuza faydalı olmak istiyoruz, çalışmalarımız bu yönde..

Eyvallah...
...
Yorumu Yazan Kemal Erdem, 23 Mart 2008, 02:50:22
duncan21spurs;

1- Köşe yazılarında ne gibi bir tarafsızlık bekliyorsun? Adı üzerinde köşe yazısı..Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe ile alakalı şeyler yazmam kadar doğal ne var? Ki köşemde bunu yazıyorum..Bu sitenin köşe yazarları ne yazarsa ayzar ona ben mi karar vereceğim?

2-Hüseyin İlkin'in yazdığı 'Çekilin Yoldan Kartal Geliyor' yazısını okumanı tavsiye ederim. Beşiktaş basketbol takımını destekleyen bir yazar kendi takımını yazmış. Galatasaraylı yazarlardan rica edersin ya da bunu mail yoluyla bana söylersin bizde ona göre bir şeyler yaparız.

3-Yanlışın var..Hemde büyük yanlış..Beşiktaş ve Galatasaray'ın Uleb maçları anasayfaya haber olarak geçilmiştir..Maç öncesi haberide geçilmiştir ve maç sonrası haberide geçilmiştir..Anasayfada bu tip bir olay olmadı..Buyrun kayıtlar ortada..

4-Detroit olayını çözemedim? Hayır Detroit'i ne diye koruduk anasayfada tek bir örnek gösterir misin bana? Haber kayıtları elimizde..5 Detroit haberi varsa bunun 5 katı diğer takım haberleri oluyor..Yaptığın söylediğin büyük haksızlık senin..En sevmediğim oyuncu LeBron James'tir bunu beni yakından tanıyan herkes bilir..Ama bak bir zahmet James haberlerine..Nasıl övgüler yağdırıyoruz..

5-Kobe ve James haberleri yapıyoruz sürekli ve güncel olan ne varsa Allah aşkına bana bir tane anasayfada dediğin gibi herhangi bir NBA takımını kayıran haber göstersene..Kayıt altında tüm haberler..İstatistik çıkartırız gerekiyorsa..

6-Anasayfanın tarafsızlığı konusunda vicdanım rahat..Ne bir takım kayrılır ne de bir oyuncu..Köşe yazarlarına gelince Fenerbahçeli olanlar Fenerbahçe yazar yasaklayalım mı? Diğer takım yazarlarıda tuttukları takımı yazar..Ya da buyur sen gel G.Saray yaz bende köşe açayım sana koyayım..Bu mudur taraflı olmak?

7-Üzüldüm hemde baya üzüldüm..Geceli gündüzlü uğraşıyoruz ve adam kayırmacılıkla suçlanıyoruz..HAYIR ASIL BEN YETER DİYORUM;

-Çıkarım olsa menfaat peşinde koşsam Efes'i kollarım,
Örs'e yapılanları çatır çatır yazmayız..
Birilerinin borazancılığını yaparız..

Şu kadarını söyleyeyim;
Çıkarları uğruna bir yerlere gelebilme uğruna düşüncelerini saklayan birilerinin affedersiniz kıçını yalayan çok adam gördük..Bizimde zamanında içimizde böyle şahıslar olmuşta olabilir..Ama yollarımız bir şekilde de ayrılır..Ayrılmıştırda..

Onun için NbaTr asla tribünlere oynamadı..Çıkarının peşinde koşmadı..Böyle bir site anlayışı istiyorsanız siz bilirsiniz..Düzen adamı olalım samimiyetten uzak olalım..Bu mudur? Bugüne kadar kendi köşemde duygularımı yansıttım ama anasayfa haberlerinde mantığımızı..Kendi köşemdede tarafsız olma zorunluluğum yok..Hoş Duncan yazdık Garnettciler tarafsın dedi, sen Detroit koruyosun diyosun başkası çıkıyor Spurs aşığı diyor..Bu işler böyle..
...
Yorumu Yazan duncan21spurs, 21 Mart 2008, 11:08:56
YETTİ artık bu Fenerbahçe haberleri . Valla Kemal abi her ne kadar sana saygı duysam yaptığın her yorumu desteklesemde bu fenerbahçe sempatizanlığınız ve başka hiç bir türk takımını önemsememeniz yüzünden iyice soğudum bu siteden.

Nereye baksam bir Mahmut Uslu yazısı bir Tanjevic yazısı veya Fenerbahçe nin en ufacık bir haberi (sakın yanlış anlaşılmasın Fenerbahçenin top 8 e kalması büyük başarıdır) .Hani nerde sizin hep o üstüne basa basa söylediğin tarafsızlığınız ha sen diyorsan ki burası sadece detroit ve Fenerbahçe sitesidir istemeyen girmez ona eyvallah ama böyle olmadığını düşündüğümden ısrarla bunu farkedip sonlandırmanızı bekledim ama görüyorum ki boşuna bir bekleyiş içindeymişim.

Size bir soru Türkiyenin FB dışındaki iki büyük takımı avrupa arenasında eşleşti bu sizin siteniz için hiç mi haber değeri taşımıyor ya da köşe yazarlarının yazıları içinde hiç mi yer bulmaya layık değil

Aynı konuya bir başka arkadaş da değinmişti ve hiç kaale alınmamıştı o yorum umarım bu alınırda daha çok insanı tarafsız olduğunuza ikna edebilirsiniz.

Unutmayın ki bu ülkenin sadece Fenerbahçesi veya sadece takımını kötü yönetmiş ikiyüzlü bir yöneticisi yok.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Editörden -Volkan Yeğin-

Efsanelere Saygı Köşesi

Barış Aydın

Editörden -Bekir Yusuf Alpay-

İbrahim Barış Güler

Şevket Topaloğlu

Editörden -Gültekin Tezcan-

Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle