2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Heat 64 - Hawks 90 (V)

NbaTr.Com - Pazartesi, 20 Nisan 2009

Heat 64, Hawks 90


  1 2 3 4 T
MIA (0-1) 21 18 18 7 64
ATL (1-0) 24 35 17 14 90

Final

8:00 PM ET, April 19, 2009
Philips Arena
Atlanta, GA

MIAMI HEAT
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
James Jones, SF343-61-32-204401004-129
Udonis Haslem, PF252-30-02-205500012-176
Jermaine O'Neal, C222-50-01-211221132-165
Dwyane Wade, SG408-211-62-405553083-1819
Mario Chalmers, PG343-101-51-221322032-278
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Michael Beasley, PF325-150-20-0191022223-1710
Daequan Cook, SG211-60-50-001100012-82
Jamario Moon, SF72-21-10-001100001-75
Joel Anthony, C190-00-00-013400200-50
Chris Quinn, PG70-30-10-000011000-30
Jamaal Magloire, CDNP COACH'S DECISION
Yakhouba Diawara, SFDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 26-714-238-1253035121051819 64
 36.6%17.4%66.7%Team TO (pts off): 19 (22)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
ATLANTA HAWKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Marvin Williams, SF173-51-13-611212021+1210
Josh Smith, PF389-140-25-6371023031+2023
Al Horford, C345-100-04-418921221+1914
Joe Johnson, SG377-161-30-232521033+2315
Mike Bibby, PG324-82-40-003392233+2210
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Maurice Evans, SF263-80-30-013420002+56
Ronald Murray, G251-60-10-005540022+102
Zaza Pachulia, C194-100-02-2461001023+1010
Solomon Jones, PF40-10-00-010110000+30
Speedy Claxton, PG30-00-00-000000000+30
Mario West, SG30-00-00-001100000+30
Othello Hunter, SF00-00-00-00000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 36-784-1414-20143650231041716 90
 46.2%28.6%70.0%Team TO (pts off): 18 (13)
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle