2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Hornets 84 - Nuggets 113 (V)

NbaTr.Com - Pazartesi, 20 Nisan 2009

Hornets 84, Nuggets 113



NEW ORLEANS HORNETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Peja Stojakovic, SF295-103-60-111210014-1913
David West, PF324-160-04-415612012-1412
Tyson Chandler, C272-20-02-223501035-176
Rasual Butler, SG273-62-30-002200105-148
Chris Paul, PG347-192-55-5235112042-2121
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
James Posey, SF211-50-20-013400020-232
Hilton Armstrong, C183-70-00-401102015-106
Devin Brown, SG120-20-12-201100021-122
Antonio Daniels, PG141-31-22-311240120-85
Sean Marks, PF71-10-00-012300003-12
Julian Wright, SF91-30-00-001110101-32
Morris Peterson, SG91-41-22-212311001-35
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 29-789-2117-2310253519831629 84
 37.2%42.9%73.9%Team TO (pts off): 17 (20)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
DENVER NUGGETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Carmelo Anthony, SF274-120-05-625720134+413
Kenyon Martin, PF292-50-00-004431013+214
Nene, C335-80-02-34101430122+1512
Dahntay Jones, SG213-41-10-003301042+47
Chauncey Billups, PG3410-158-98-801182001+3036
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
J.R. Smith, SG248-180-73-413411052+3119
Chris Andersen, FC232-40-05-915621402+219
Linas Kleiza, SF244-62-43-332521101+2213
Anthony Carter, PG140-10-00-012320111+80
Johan Petro, C40-10-00-001110001-10
Jason Hart, PG30-00-00-001110012-50
Renaldo Balkman, PF30-10-00-000001001-50
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 38-7511-2126-3312374925881722 113
 50.7%52.4%78.8%Team TO (pts off): 17 (13)
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle