2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Jazz 109 - Lakers 119 (V)

NbaTr.Com - Çarşamba, 22 Nisan 2009

Jazz 109, Lakers 119




1 2 3 4 T
UTH (0-2) 29 26 23 31 109
LAL (2-0) 41 25 23 30 119

Final

10:30 PM ET, April 21, 2009
STAPLES Center
Los Angeles, CA

UTAH JAZZ
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Kyle Korver, SG264-102-52-300030111-1012
Carlos Boozer, PF408-180-04-5461012034-920
Jarron Collins, C130-00-00-002210004-60
Ronnie Brewer, SG335-120-14-501142010-914
Deron Williams, PG4212-236-115-622494274-835
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Paul Millsap, PF366-80-01-225732225-413
Andrei Kirilenko, F172-30-06-611202111-210
Matt Harpring, SF70-10-00-002220002-10
C.J. Miles, SF202-30-11-202201023+15
Brevin Knight, PG40-00-00-000020011+50
Ronnie Price, PG20-10-10-000000000-70
Kyrylo Fesenko, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 39-798-1923-2992130251361825 109
 49.4%42.1%79.3%Team TO (pts off): 20 (34)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
LOS ANGELES LAKERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Trevor Ariza, SF325-63-30-013492015+1113
Pau Gasol, FC369-110-04-624610251+1722
Andrew Bynum, C315-110-00-204420432-310
Kobe Bryant, SG388-171-39-1006692032+1726
Derek Fisher, PG283-73-62-301152053+611
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Lamar Odom, PF288-92-31-112300024+619
Shannon Brown, SG164-62-32-200021002+912
Sasha Vujacic, SG150-30-10-011200012-50
Jordan Farmar, PG41-20-10-000001001-52
Luke Walton, SF112-30-00-022450011-34
Josh Powell, FCDNP COACH'S DECISION
Adam Morrison, SFDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 45-7511-2018-247233033862123 119
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle