2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

NBA Finali 4. Maç: Lakers 99 - Magic 91 Maç Özeti & Boxscore

NbaTr.Com - Cuma, 12 Haziran 2009

Lakers 99, Magic 91

LOS ANGELES LAKERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Trevor Ariza, SF446-143-41-236922013+1516
Pau Gasol, FC497-140-02-4281011014+916
Andrew Bynum, C162-30-02-211200005+86
Kobe Bryant, SG4911-312-68-816781133+1132
Derek Fisher, PG425-112-70-013412005+1512
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Lamar Odom, PF284-101-20-023511005+59
D.J. Mbenga, C40-00-00-000000100-10
Luke Walton, SF112-20-02-402200000-66
Jordan Farmar, PG90-20-20-000001001-30
Josh Powell, FC81-20-00-000010022-62
Sasha Vujacic, SG40-20-20-000010000-30
Shannon Brown, SG20-00-00-000000000-40
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 38-918-2315-201029391582728 99
 41.8%34.8%75.0%Team TO (pts off): 8 (10)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
ORLANDO MAGIC
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Hedo Turkoglu, SF418-131-38-1305531014-225
Rashard Lewis, PF462-102-60-007742032-136
Dwight Howard, C495-120-06-146152120974-1116
Courtney Lee, SG71-41-41-200000012-94
Rafer Alston, PG275-131-40-001121012-911
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Mickael Pietrus, SG374-81-26-702200013-315
Tony Battie, C121-30-00-000000012+72
J.J. Redick, SG172-61-21-100030000-46
Jameer Nelson, PG261-30-00-012330012+12
Marcin Gortat, C42-20-00-002200110+34
Adonal Foyle, CDNP COACH'S DECISION
Anthony Johnson, PGDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 31-747-2122-3773441174101721 91
 41.9%33.3%59.5%Team TO (pts off): 19 (16)
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle