2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Pistons 82 - Cavaliers 94 (V)

NbaTr.Com - Çarşamba, 22 Nisan 2009

Pistons 82, Cavaliers 94





  1 2 3 4 T
DET (0-2) 14 18 18 32 82
CLE (2-0) 23 23 31 17 94

Final

8:00 PM ET, April 21, 2009
Quicken Loans Arena
Cleveland, OH

DETROIT PISTONS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Tayshaun Prince, SF261-50-00-003310001-172
Antonio McDyess, FC283-90-02-2291111035-158
Rasheed Wallace, FC263-72-20-004400011-178
Richard Hamilton, SG407-161-42-300033123-3017
Rodney Stuckey, PG325-150-34-401160022-2014
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Kwame Brown, C190-30-00-012300025-150
Jason Maxiell, PF192-30-01-231400100+65
Will Bynum, PG185-130-23-313452024+813
Amir Johnson, PF81-10-00-011200002+132
Arron Afflalo, SG174-81-31-201100003+910
Walter Herrmann, F81-11-10-010111001+183
Walter Sharpe, PFDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 32-815-1513-169253417721227 82
 39.5%33.3%81.3%Team TO (pts off): 13 (19)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
CLEVELAND CAVALIERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
LeBron James, SF387-142-513-171121360021+2129
Anderson Varejao, C320-40-02-225712012+172
Zydrunas Ilgauskas, C295-120-02-314520124+1412
Delonte West, SG457-121-25-612340051+820
Mo Williams, PG358-132-53-511271134+1421
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
Joe Smith, PF220-20-15-633612001-15
Daniel Gibson, PG181-71-40-010100002+23
Wally Szczerbiak, SG80-10-12-212300011-92
Ben Wallace, PF80-00-00-021300100+80
Darnell Jackson, PF60-10-00-200000002-140
Tarence Kinsey, SGDNP COACH'S DECISION
Sasha Pavlovic, SGDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF   PTS
 28-666-1832-4313304321531418 94
 42.4%33.3%74.4%Team TO (pts off): 14 (15)
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle