2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Pistons 84 - Cavaliers 102 (V)

NbaTr.Com - Pazar, 19 Nisan 2009
Pistons 84 - Cavaliers 102

 1234T
DET (0-1) 2520201984
CLE (1-0) 30272124102

Final

3:00 PM ET, April 18, 2009
Quicken Loans Arena
Cleveland, OH

DETROIT PISTONS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Antonio McDyess, FC315-70-00-005501113-1510
Tayshaun Prince, SF382-70-00-001121011-204
Rasheed Wallace, FC376-101-30-018920004-1713
Richard Hamilton, SG356-140-13-300040031-1915
Rodney Stuckey, PG347-210-36-620240002-1520
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Kwame Brown, C162-20-01-245900013-25
Jason Maxiell, PF92-20-00-011200001-14
Will Bynum, PG143-60-00-001120001-36
Arron Afflalo, SG212-61-40-110110212+45
Amir Johnson, PF30-00-00-001100000-10
Walter Herrmann, F31-30-10-000000000-12
Walter Sharpe, PFDNP COACH'S DECISION
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF PTS
 36-782-1210-12922311523718 84
 46.2%16.7%83.3%Team TO (pts off): 7 (11)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
CLEVELAND CAVALIERS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Anderson Varejao, C352-30-02-222400211+136
LeBron James, SF4113-201-411-1408871001+2238
Zydrunas Ilgauskas, C285-120-02-2281040101+1612
Delonte West, SG435-80-12-205551120+1112
Mo Williams, PG325-142-70-111240002+812
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Joe Smith, PF195-101-12-202201010-113
Wally Szczerbiak, SG130-00-02-211221002-32
Tarence Kinsey, SG10-00-02-200000000+32
Ben Wallace, PF120-00-00-001110000+20
Sasha Pavlovic, SG10-00-00-000000000+30
Daniel Gibson, PG142-31-20-000010103+135
Darnell Jackson, PF10-00-00-000000000+30
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF PTS
 37-705-1523-27628342445410 102
 52.9%33.3%85.2%Team TO (pts off): 5 (6)

 

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle