2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Rockets 108 - Trail Blazers 81 (V)

NbaTr.Com - Pazar, 19 Nisan 2009

Rockets 108, Trail Blazers 81



 1234T
HOU (1-0) 34282323108
POR (0-1) 2321142381

Final

10:30 PM ET, April 18, 2009
Rose Garden
Portland, OR

HOUSTON ROCKETS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Shane Battier, SF371-50-35-523521021+347
Luis Scola, PF357-90-05-617810111+3219
Yao Ming, C249-90-06-627900214+2224
Ron Artest, SF317-122-61-101140010+2517
Aaron Brooks, PG3510-175-82-213470022+3127
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Dikembe Mutombo, C180-00-00-218901204+100
Von Wafer, SG161-60-14-401100113-56
Kyle Lowry, PG211-20-10-013412021-32
Carl Landry, PF120-20-01-200000015-61
Brian Cook, PF41-21-20-003311010-23
Brent Barry, SG41-10-00-000000000-22
Chuck Hayes, PF20-00-00-000000000-10
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF PTS
 38-658-2124-288364416561221 108
 58.5%38.1%85.7%Team TO (pts off): 15 (13)
+/- denotes team's net points while the player is on the court.
PORTLAND TRAIL BLAZERS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Nicolas Batum, SF191-10-00-000001002-172
LaMarcus Aldridge, PF303-120-11-221320021-247
Joel Przybilla, C174-80-00-041500004-158
Brandon Roy, SG3210-230-21-102220112-2321
Steve Blake, PG292-61-40-023562002-185
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF+/-PTS
Greg Oden, C226-70-03-423500103-515
Rudy Fernandez, SG201-30-21-100000002-63
Travis Outlaw, SF264-100-11-211201021-159
Channing Frye, PF202-50-00-102200004-154
Sergio Rodriguez, PG111-40-00-010120011+22
Jerryd Bayless, PG91-40-12-300000110-14
Michael Ruffin, PF50-10-01-232500011+21
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPF PTS
 35-841-1110-161515301243823 81
 41.7%09.1%62.5%Team TO (pts off): 9 (10)
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle