2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

1954 NBA Draft Seçimleri

NbaTr.Com - Pazartesi, 13 Ekim 2008
1954 NBA DRAFT SEÇİMLERİ

1. Tur
1.Baltimore:Frank SelvyFurman
2.Miwaukee:Bob Pettit-Louisiana State
3.Philadelphia: Gene Shue-Maryland
4.Fort Wayne:Dick Rosenthal-Notre Dame
5.Boston:Togo Palazzi-Holy Cross
6.Syracuse:John Kerr-Illinois
7.Rochester:Tom Marshall-Western Kentucky
8.New York:Jack Turner-Western Kentucky
9.Minneapolis:Ed Kalafat-Minnesota

2. Tur
1.Baltimore:Bob Leonard-Indiana
2.Milwaukee:Bob Mattick-Oklahoma State
3.Philadelphia:Larry Costello-Niagara
4.Fort Wayne:Arnold Short-Oklahoma City
5.Boston:Dwight Morrison-Idaho
6.Syracuse:Dick Farley-Indiana
7.Rochester:Boris Nachamkin-New York University
8.New York:Richie Guerin-Iona
9.Minneapolis:Al Bianchi-Bowling Green

3. Tur
1.Baltimore:Werner Killen-Lawrence
2.Milwaukee:Walt Walowac-Marshall
3.Philadelphia:Ben Peters-St. Benedict
4.Fort Wayne:B. H. Born-Kansas
5.Boston:Henry Daubenschmidt-St. Francis (NY)
6.Syracuse:Jim Tucker-Duquesne
7.Rochester:Lee Morton-Cornell
8.New York:Don Anielak-SW Missouri
9.Minneapolis:Don Lance-Rice

4. Tur
1.Baltimore:Burt Spice-Toledo
2.Milwaukee:Phil Martin-Toledo
3.Philadelphia:Chuck Noble-Louisville
4.Fort Wayne:Mel Thompson-North Carolina State
5.Boston:Ron Perry-Holy Cross
6.Syracuse:Don McLane-Duquesne
7.Rochester:Art Spoelstra-Western Kentucky
8.New York:Don Lange-Navy
9.Minneapolis:Gene Schwinger-Rice

5. Tur
1.Baltimore:Lou Scott-Indiana
2.Mil Paul Ebert-Ohio State
3.Phil Rudy D'Emilio Duke
4.FtW Dutch BurchPittsburgh
5.Bos Troy BurrisWest Texas
6.Syr Paul Pottenburgh Siena
7.Roch Bo Erias Niagara
8.NY Jesse Priscock Kansas State
9.Mpls Buzz Bennett Minnesota

6. Tur
1.Baltimore:Bob Heim-Xavier (OH)
2.Milwaukee:Bob Carney-Bradley
3.Philadelphia:Len Winogard-Brandeis
4.Fort Wayne:Charles Kraak-Indiana
5.Boston:Otto Krieghauser-Washington (MO)
6.Syracuse:Norman Pott-Wheaton
7.Rochester:James Davis-St. John's
8.New York:Ron Rivers Wyoming
9.Minneapolis:Nick Revon-Mississippi Southern

7. Tur
1.Baltimore:Joe Pehanick-Seattle
2.Milwaukee:Alan Kelley-Kansas
3.Philadelphia:Bob Brady-San Diego State
4.Fort Wayne:Bernie Janicki Duke
5.Boston:Paul Estergaard-Bradley
6.Syracuse:Gus Levett-Franklin & Marshall
7.Rochester:Bill Hull-Utah State
8.New York:Solly Walker-St. John's
9.Minneapolis:Dan Finch-Vanderbilt

8. Tur
1.Baltimore:Harry Brooks-Seton Hall
2.Milwaukee:Dick Nunneley-Tulsa
3.Philadelphia:Bob Hodges-East Carolina
4.Fort Wayne:Don Bielke-Valparaiso
5.Boston:Jim Young-Santa Clara
6.Syracuse:Mel Besdin-Syracuse
7.Rochester:Paul Morrow-Wisconsin
8.New York:Cob Jarvis Mississippi State
9.Minneapolis:Bob Hopkins-Pasadena

9. Tur
1.Baltimore:Ron Goerrs-Concordia (MO)
2.Milwaukee:Hal Cervini-Tulane
3.Philadelphia:Vince Leta-Lycoming
4.Fort Wayne:Joel Hittleman-Loyola (MD)
5.Syracuse:Fletcher Johnson-Duquesne
6.Rochester:Roy Irvin-USC
7.New York:Henry Duckham-Brooklyn Polytechnic
8.Minneapolis: Dick Garmaker-Minnesota

10.Tur
1.Baltimore:Gary Shivers-Houston
2.Milwaukee:Joe Bertrand-Notre Dame
3.Philadelphia:Bill Sullivan-Notre Dame
4.Fort Wayne:Phil Larson-Brigham Young
5.Boston:Tony Daukas-Boston College
6.Syracuse:Jack Davidson-UCLA
7.Rochester:Ed Parchinski-Fordham
8.New York:John Clune-Navy
9.Minneapolis:John Blever-Northwestern

11. Tur
1.Baltimore: Elliott Karver-George Washington
2.Milwaukee:Jerry Domerschick-CCNY
3.Philadelphia:Frank O'Hara-La Salle
4.Fort Wayne: Forrest Jackson-Taylor
5.Boston:Bill Johnson-Nebraska
7.Rochester:John Paxson-Dayton
8.New York:Bob Walter-Oklahoma

12. Tur
2.Milwaukee:Ron Weisner-Wisconsin
3.Philadelphia:John Glinski-None
8.New York:Bill Stickel-Hastings

13. Tur
3.Philadelphia:John Holup-George Washington
Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle