2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Arılar'ın Teksas Zaferi (3-1)

Nbatr.com - Pazartesi, 28 Nisan 2008
American Airlines Center'da serinin 4. maçında Dallas Mavericks evinde konuk ettiği New Orleans Hornets'e 97-84 yenilerek seride 3-1 geriye düştü.

Maçın en skorer ismi David West olurken  24 sayı-9 ribaunt ile maçı tamamladı.Dallas'ın en skorer ismi Nowitzki olurken 22 sayı-13 ribaunt ile mağlubiyete engel olamadı.

Hornets'te Stojakovic 19 sayı-5 ribaunt ile etkili olurken,Hornets'in lideri Paul 16 sayı-8 asist-7 ribaunt ile maçı tamamladı.Mo-Pet 10 sayı ile oynarken benchten gelen 11 sayı-6 ribaunt,Wright 11 sayı ile takıma katkı yaptılar.

Dallas'ta Howard kabu gibi bir gece geçirirken 3/16 ile 6 sayıda kaldı.İlk beş başlayan Terry 20 sayı ile oynarken,Jason Kidd 3 sayı-3 asist ile sınıfta kaldı.Benchten gelen Bass 12 sayı ile katkı verirken,Barea 8 sayı ile oynadı.

Hornets 97,Mavericks 84

 1234T
NOR (3-1) 2325282197
DAL (1-3)3014221884

Final

9:30 PM ET, April 27, 2008
American Airlines Center
Dallas, TX
 

NEW ORLEANS HORNETS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Peja Stojakovic, SF356-133-44-40550000119
David West, PF3710-210-04-42792111324
Tyson Chandler, C321-30-00-0235000132
Morris Peterson, SG274-50-12-20330020110
Chris Paul, PG376-140-24-50778101316
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Hilton Armstrong, C131-10-00-0101001242
Jannero Pargo, PG254-91-22-40662102111
Bonzi Wells, SF121-40-00-0022000112
Julian Wright, SF195-60-11-20220201111
Ryan Bowen, PF40-00-00-0022000000
Mike James, PGDNP COACH'S DECISION
Melvin Ely, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 38-764-1017-2153742125491897
 50.0%40.0%81.0%Team TO (pts off): 9 (2)
 
DALLAS MAVERICKS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Josh Howard, SF323-160-20-0167111136
Dirk Nowitzki, PF418-182-44-7310133102322
Erick Dampier, C182-30-00-0325001124
Jason Terry, PG416-162-76-70003001320
Jason Kidd, PG291-61-40-0134300233
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Brandon Bass, PF255-120-02-26390010112
Devean George, SF192-70-30-0246001034
Jerry Stackhouse, SG151-50-10-0011100102
Jose Juan Barea, PG53-42-20-0000100018
Eddie Jones, SG71-21-20-0022000003
Malik Allen, PF40-00-00-0000000000
Juwan Howard, PF30-00-00-0000000000
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 32-898-2512-16163147122481984
 36.0%32.0%75.0%Team TO (pts off): 11 (9)
 
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan ginola, 28 Nisan 2008, 17:36:11
yanlış biliyosun kardeş siz malesef san antonıo ile karşılaşacaksınız eğer bir mucize olmazsa
...
Yorumu Yazan Ring, 28 Nisan 2008, 17:26:00
Dallas yine ilk turda eleniyor.Takımın kadrosu çok bozuk bir an önce bir çözüm bulmaları lazım.Hornets ise çok iyi takım oyunu oynuyorlar.Paul önderliğinde emin adımlara gidiyorlar.Dallasta işler çok karışık.bence Howard takas edilmeli ve ayrıca koç değişikliğide şart.Köklü bir değişim gerekli dallas!a eğer şampiyonluk istiyorlarsa!!!!!!!!!
...
Yorumu Yazan onur, 28 Nisan 2008, 16:40:07
jazz turu geçerse lakers denver galibiyle eşleşecek ve bence utah lakers maçları çok zevkli olacak dier taraftata hornets spurs olcak
...
Yorumu Yazan heken, 28 Nisan 2008, 10:54:46
hornets artık iki adım önde ve bu iş bitti gibi bişi brawo hornets... dallasta kidd ve howard dökülmüş hornets tam bi takım gibi oynamiş galibiyeti haketmiş. paul evindeki kadar ii oynamasada 5.maçta işi yine kendisi bitirecektir. yanılmiosam utah hornets eşleşmesi olcak ve cokta ii olcak.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle