2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Atlanta Hawks Mucizesi (3-3)

NbaTr.Com - Cumartesi, 03 Mayıs 2008
Mike BibbyPlay-off ilk turunda süpürülmesi beklenen Atlanta Hawks serinin 6. maçında Philips Arena'da 20,425 kişi önünde konuk ettiği Boston Celtics'i 103-100 ile devirdi ve seride durumu 3-3'e getirdi.

Play-off öncesi eşleşmelerde serisini en çabuk ve en rahat şekilde bitirmesi beklenen Boston Celtics Atlanta Hawks karşısında Philips Arena'da galibiyet yüzü göremedi.

Mike Bibby 17 sayı-7 asist-6 ribauntla oynarken, Joe Johnson 15 sayı-5 asist-4 ribaunt yaptı. Johnson maçı 4-13 şut isabeti ile tamamladı.

Marvin Williams 18 sayı-4 ribaunt, Al Horford 16 sayı-5 ribaunt-4 asist, Josh Smith 11 sayı-6 ribaunt yaparken, benchten gelen Josh Childress 15 sayı-6 ribaunt ve Zaza Pachulia 9 sayı-6 ribaunt yaptı.

Celtics'te Kevin Garnett'in 22 sayı-7 ribaunt-6 asistlik bir performans sergilesede yeterli olmadı.

Ray Allen 20 sayı-6 ribaunt, Paul Pierce 17 sayı-6 ribaunt, Rondo 8 sayı-5 asist ve Perkins 14 sayı-5 ribaunt yaptı.

Celtics 100 Hawks 103

         
BOS (3-3) 32  18  32  18  100
ATL (3-3) 20  29  30  24  103
BOSTON CELTICS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Kevin Garnett, PF418-170-06-83476232322
Paul Pierce, SF357-121-22-41016002617
Kendrick Perkins, C345-50-04-42350120414
Ray Allen, SG408-191-83-34263010420
Rajon Rondo, PG284-140-20-0325500348
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Sam Cassell, PG202-80-30-0000200024
P.J. Brown, FC40-10-00-0000000020
James Posey, SF212-42-40-0077320046
Eddie House, PG00-00-00-0000000000
Tony Allen, SG00-00-00-0000000000
Leon Powe, PF152-20-05-6134000149
Glen Davis, C20-00-00-0000000100
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 38-824-1920-251421352556933100
 46.3%21.1%80.0%Team TO (pts off): 9 (10)
 
ATLANTA HAWKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Smith, PF303-80-15-60662036511
Marvin Williams, SF286-90-06-61342011418
Al Horford, C365-100-06-72354031416
Mike Bibby, PG416-170-45-82467100317
Joe Johnson, SG444-131-26-71345002215
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Childress, SF266-80-03-43363100015
Mario West, SG00-00-00-0000000000
Zaza Pachulia, C283-40-03-7426020149
Acie Law, PG50-00-02-2011200112
Solomon Jones, C20-00-00-0000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 33-691-736-4713253825471223103
 47.8%14.3%76.6%Team TO (pts off): 13 (20)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 3 ATLANTA ( J Johnson 1 ) BOSTON ( P Pierce 1, S Cassell 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Joe Crawford , Mark Wunderlich , Bob Delaney
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (17)Add Comment
...
Yorumu Yazan seda, 04 Mayıs 2008, 17:57:15
harbi olarak helal atlantaya .yha bn bi maçı bile alamaz diyodum.ama bnce yine de turu boston geçer
...
Yorumu Yazan Ring, 04 Mayıs 2008, 07:03:11
ATLANTA BENİM GÖZÜMDE BOSTANA ELEMİŞTİR.HELAL OLSUN ADAMLARA!!!!
...
Yorumu Yazan Slayer, 04 Mayıs 2008, 00:36:36
Acayip rüzgara göre yorum yapıyosunuz seriden önce kafası çalışan kim 7 maça gider derdi nba den anlayan fanatik atlantalı bi kaç kişi dışında kimse atlantanın 1 maçtan fazla alacağını düşünmüyordu ama helal olsun atlantaya son yıllardaki mucizevi ilk tur performanslarından birini izlettiler herkese ama 7. maç çok zor Boston nın orda değil batı finalinde Detroite karşı elenmesi lazım atlanta koçunuda kutluyorum takımına nasıl oynarsa galibiyet için şansları olduğunu çok iyi öğretmiş ve maç içi müdalelerde çok başarılı çok doğru kararlar veriyo
...
Yorumu Yazan çağrıı, 03 Mayıs 2008, 23:19:58
Arkadaşım derim..çnkü öylee big three oynarsaa konuşuyo 6.maçtan sonra basın toplantısı bile yapmadılar anlıcağın adamlar konuşmuyolarr amaa ortalıktaa kraldan çok kralcı olduğu gibii böylee sizin gibi konuşanlardaa varr.bIRAKIN YAA Boston-atlanta maçının altına lakers yorumu yapmayın banaa.Sataşmayın abilerinize babalarınızaa..
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 03 Mayıs 2008, 20:41:06
çağrı hala sen gasola şopar mı diyosun yaaa bide lakers taraftarına niye sataşıyosun ki...ewet shaq gitti şimdi gasol var ve yine iyi oynuyoruz...sonuçta basketbol bu nası bişi olacağını bilemiyoruz ama şunu söylemeliyim ki kızacağın kapayın çenenizi diyeceğin lakers taraftarları( yani biz) değil o büyük büyük big three olması lazım....
...
Yorumu Yazan ..., 03 Mayıs 2008, 17:45:16
bostonun son macı almasını bekliyorum artık.nası 3 mac werdiler hala anlayamıyorum.ama lakers lılar cok konusuyolar gordugum kadarıyla acaba finalde de bostona karsı konusabıleceklermi
...
Yorumu Yazan d-berk, 03 Mayıs 2008, 15:16:25
nooluyo nooluyo????boston taraftarları süpüreceeğiniz takım bu mu??hani çantada keklik dediğiniz takım??nba de işler böyle yürümüyor isterse ilk beşin yıldız oyuncularla olsun yine de TAKIM OYUNU OLMADAN FİNAL OLMAZ umarım bu seriden kendinize ders çıkarırsınız.öyle her sonuncu takıma kolay teşhisi koyarsanız olacağı bu.brawo atlanta elensende bu senenin en mücadeleci takımı oldun bnce tebrikler
...
Yorumu Yazan çağrıı, 03 Mayıs 2008, 14:01:38
Yaa hepiniz kapayın çenenizii 2 günlük NBA takipçileri bu lakers hakkında yazanlarıdaa görücem shaq gittiği yıl gördük hepinizii herkes yanlız bıraktı takımı ama şimdi kobe mvp lakers iyii hepiniz süper lakerslısınz gasol denen şopar gelmeseydi yine böyle olmazdınz naylon taraftarlar...Bostona laf edecek kdr kalite yok kimsede herkes haddini bilsin biz sahaya süpürülmek için çıkan artist carmelo ve tayfasyla oynamadık atlanta can alıp can veriyo ama siz sadece haberleri okuduğnz için ne maçları nede özetleri izlememişsnzdr.BU YOL ANCAK ŞAMPİYONLUKTA BİTER..Ama şunuda söyliyim boston big three şampiyon olmadıkçaa asla onlar hakkındada iyi şeyler yazmıycam 3,4 tane zıplak çocuğaa yenilmek kimsenin hakkı değil
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 03 Mayıs 2008, 12:46:40
Ben dediydim bilet satmak için yenildiler diye ama hakkaten aptalca 3 maç verdiler.Ben anlamıyorum ben de basketbol oynadım nba olmasa da ben de deplasmana gittim deplasmanda oynamakta ne var arasında böyle uçurum olan takıma yenilinir mi. Atlanta ya karşı hep bir eziklik olacak içimde. 4. maçta eleriz heralde..!
Ayrıca şunu da söyleyeyim Lakers finale falan kalamayacak Spurs varken.
...
Yorumu Yazan Ring, 03 Mayıs 2008, 12:44:52
PLAY-OFF Hoşgeldin Boston burada sertlik konuşur ve süper star dinlemez.Atlanta'YA HELAL OLSUN BİBY^nin gelişi takıma çok önemli bir hava kattı.ADAMLAR YILMADAN SAVAŞIYOR BİZEDE DESTEKLEMEK DÜŞER UMARIM TURU GEÇERLER VE NBA YERİNDEN OYNAR!!!:)
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 03 Mayıs 2008, 11:37:18
insanlar gerçketen bilmeden sallıyolar...play off başında boston bu sene şampiyon, bostonun big three si var diyorlardı...ki bende koyu bir lakers taraftarı olarak bu duruma baya bi moralim bozuluyordu ama olan oldu atlanta mucize yarattı gerçekten yooo aslında mucize demek yanlış olur oynadı ve kazandı...bundan sonra böyle sallanmayın arkadaşlar sonucu gördük ben yine de son maçı boston un alacağını düşünüyorum ama atlanta bunu ne kadar çok istediğini gün ve gün gösteriyo.....şunu da söylemeden geçemiyeceğim boston taraftarlarına ayıp oldu KG-PP-RA.....
...
Yorumu Yazan heken, 03 Mayıs 2008, 11:34:54
atlantada bu sefer tek bi oyuncu öne cıkmamış ama takım gbi oynamşlar eğer boston son macta giderse ki gidebilir gecen seneki dallastan daha beter olurlar artık seneye 1yıldız dahami alırlar orasını bilemem ama elinde 3tane süper yıldız war nasıl bu sonuc oluyo d.riversın oturup düsünmesi lazım atlanta elense bile ilk turun en öne cıkan takımı oldu son macı sabırsızlıkla beklioruz...
...
Yorumu Yazan _CP3_, 03 Mayıs 2008, 10:50:07
boston sert kayaya tosladı
...
Yorumu Yazan dr.j, 03 Mayıs 2008, 10:44:35
boston yedekLerden destek aLamamış ama bunLar mazeret değiL 3tane süper yıLdız var bu takımda en azından biri öne çıkıp aLmaLıydı bu maçı yazık. zaten kadro derinLiği yok bide daha fazLa maç yapıp daha fazLa yoruLuyorLar. bu arada süpürüLücek deniLen takımLarıda tebrik ediyorm mücadeLeLeriyLe.
...
Yorumu Yazan atakan, 03 Mayıs 2008, 09:30:41
acık sozlulukle soyelim hawksın mac almasını beklemiodum helal olsun
...
Yorumu Yazan Jesse James, 03 Mayıs 2008, 07:24:25
Atlanta ilk maçı kazandıktan sonra, "Boston evine dönerek bilet satmak için maçı kaybetti" diye yorum yapanlar bakalım şimdi ne diyecekler!! Bu muydu finalde Lakers'ı süpürecek dediğiniz Boston?! Eğer öyleyse Lakers'ın şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun...
...
Yorumu Yazan Sami, 03 Mayıs 2008, 06:07:58
Bu takım çok yumuşaaakkkk.. Basketbol sert oyundur.
Savunma savunma diye yırtındı Garnett çiler. Gördük savunmayı..

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle