2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Big Three 3-2 Yaptı

NbaTr.Com - Perşembe, 15 Mayıs 2008
Kevin GarnettTD Banknorth Garden'da 18,624 kişinin izlediği maçta Boston Celtics, 3. çeyrekteki etkili oyunuyla Cleveland Cavaliers'ı 96-89 mağğlup etti ve seride 3-2 öne geçti.

İlk 2 çeyrekte Cavaliers biraz daha baskılı gözüken taraftı ve devreyede 46-43 önde girdi. Celtics 3. çeyrekte 29-17'lik skor yaparak maçı koparttı.

Paul Pierce 29 sayı-7 ribaunt yaparken, Kevin Garnett 26 sayı-16 ribaunt, Ray Allen 11 sayı-3 ribaunt yaptı.

Maçın yıldızlarından Rajon Rondo 20 sayı-13 asistle oynarken, benchten gelen Glen Davis 6 sayı yaptı.

Cavaliers'ta LeBron James 35 sayı-5 asist yaparken, Delonte West 21 sayı-4 asist yaptı.

Wally Szczerbiak 10 sayı, Zydrunas Ilgauskas 6 sayı-7 ribaunt ve benchten gelen Joe Smith 7 sayı yaptı.

Cavaliers 89 Celtics 96

 

         
CLE (6-5) 23  23  17  26  89
BOS (7-5) 18  25  29  24  96
CLEVELAND CAVALIERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
LeBron James, SF4512-250-511-130335114335
Ben Wallace, C272-20-00-0224001114
Zydrunas Ilgauskas, C262-50-02-2167001216
Wally Szczerbiak, SF363-82-62-30440001210
Delonte West, SG435-121-310-130224403321
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Anderson Varejao, C201-30-02-6437210044
Joe Smith, PF193-50-01-4022011027
Daniel Gibson, PG141-40-20-0000001112
Sasha Pavlovic, SG100-10-00-0011010010
Damon Jones, PGDNP COACH'S DECISION
Dwayne Jones, CDNP COACH'S DECISION
Devin Brown, SFDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 29-653-1628-41723301185121889
 44.6%18.8%68.3%Team TO (pts off): 16 (17)
 
BOSTON CELTICS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Paul Pierce, SF428-192-511-130773003529
Kevin Garnett, PF4112-190-02-2511164230326
Kendrick Perkins, C280-20-01-2235111241
Ray Allen, SG404-111-42-22132013311
Rajon Rondo, PG429-152-30-011213221320
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
James Posey, SF171-40-20-0101000122
Leon Powe, PF40-00-00-0011000000
P.J. Brown, FC80-10-01-2022000041
Sam Cassell, PG50-20-10-0000220200
Eddie House, PG00-00-00-0000000000
Glen Davis, C123-40-00-2101000136
Tony Allen, SGDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 37-775-1517-231226382577132796
 48.1%33.3%73.9%Team TO (pts off): 14 (16)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): BOSTON (1) - COACHES: None
Officials: Ron Garretson , Dan Crawford , Tony Brothers
Attendance: 18,624
Time of Game: 02:47
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (3)Add Comment
...
Yorumu Yazan pejavari16, 15 Mayıs 2008, 17:34:49
big three yle boston şampiyon ! gönül utah orlando finalini isterdi ama yine de lal-boston
...
Yorumu Yazan ginola, 15 Mayıs 2008, 12:26:56
lebron tek değil kendi öyle oynuyor
...
Yorumu Yazan Mahir, 15 Mayıs 2008, 11:23:29
boston şampiyon :):):):) dahası yok Leßron Tek nereye kadar ????? ßosTon geçer ßide şampiyon olur ;)

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle