2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Big Three Zorlanmadı (1-0)

NbaTr.Com - Pazartesi, 21 Nisan 2008
Ray AllenDoğu'nun 1 ve 8 numarasını play-off ilk turunda karşı karşıya getiren maçta Boston Celtics, TD Banknorth Garden'da Atlanta Hawks'ı rahat bir skorla 104-81 mağlup ederek seride durumu 1-0 yaptı.

Maça iyi başlayan Celtics ilk çeyreği 29-21 önde kapatırken 2. çeyrekte 20-19'luk skor yaptı ve devreye 49-40'lık avantajla girdi.

3. çeyreğede Celtics iyi başlarken bu çeyreğide 24-15'lik skorla geçerek son çeyreğe iyice rahatlayarak girdi. Son çeyrekte ise Celtics 31-26'lık üstünlük kurdu.

Ray Allen 18 sayıyla Celtics'in en skorer ismi olurken, Garnett 16 sayı-10 ribaunt-4 asist ve Pierce 16 sayı-3 asist yaptı.

Rajon Rondo 15 sayı-9 asist-6 ribauntluk katkı yaparken, benchten gelen Leon Powe 10 sayı-4 ribaunt ve Sam Cassell 10 sayı yaptı.

Hawks'ta çaylak oyuncu Al Horford 20 sayı-10 ribauntla ayakta kalan isimlerinden başında gelirken, Joe Johnson 19 sayı-7 asist yaptı.

5 sayı-3 ribauntta kalan Mike Bibby dökülürken, Josh Smith 6 sayı-7 ribauntta kalarak Bibby'e eşlik etti. Benchten gelen Josh Childress ise 10 sayı-7 ribaunt yaptı.

Hawks 81 Celtics 104

         
ATL (0-1) 21  19  15  26  81
BOS (1-0) 29  20  24  31  104
ATLANTA HAWKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Smith, PF243-100-00-0257213246
Marvin Williams, SF342-70-05-6033002429
Al Horford, C407-100-06-773102111320
Mike Bibby, PG342-101-50-0033100215
Joe Johnson, SG417-222-63-43257002219
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Childress, SF334-50-02-42571021110
Salim Stoudamire, SG110-30-32-2011010112
Mario West, SG31-20-00-1101000002
Zaza Pachulia, C121-30-02-4123100234
Acie Law, PG31-10-00-0000110002
Solomon Jones, C30-10-00-0011100000
Jeremy Richardson, F31-20-00-0000000012
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 29-763-1420-281625411648151881
 38.2%21.4%71.4%Team TO (pts off): 15 (17)
 
BOSTON CELTICS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Kevin Garnett, PF348-190-00-028104002316
Paul Pierce, SF334-103-55-61233113416
Kendrick Perkins, C201-30-11-2246102033
Ray Allen, SG356-142-44-42132101118
Rajon Rondo, PG286-90-03-42469200115
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Sam Cassell, PG163-62-22-21121001110
P.J. Brown, FC40-00-00-0000000100
James Posey, SF283-61-31-2044121038
Eddie House, PG51-21-10-0000000003
Tony Allen, SG92-30-01-1112000005
Leon Powe, PF244-80-02-32241022410
Glen Davis, C30-10-00-0000001010
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 38-819-1619-2413274022671021104
 46.9%56.3%79.2%Team TO (pts off): 10 (12)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 1 ATLANTA ( M Bibby 1 ) - TEAMS (def3sec): ATLANTA (1) - COACHES: None
Officials: Steve Javie , Luis Grillo , Jim Clark

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (6)Add Comment
...
Yorumu Yazan şefik, 21 Nisan 2008, 17:58:23
yav kobe alacak mvpliği yoksa cp3 mü yoksa lebronmu bence mvp garnett çünki garnett hersezon en üst düzeyde oynuyor garnett te all players ödülü verildi ama garnett en iyi savunmacı yada mvp ödülünü istiyor bu arda all players ödülü nba da bill walton dan buyana kimsye verilmedi çünki nba nın en saygı dğer uzun alıyor bu ödülü ama ganette verdiler buda ganettin hersezon neler yaptığının bir göstergesi.buarda mike biby herhalde basket bollu bırakmayı düşünüyor chris wabberin birazdaha iyisi gibi oynuyor ama herhalde basketbollu bırakacak gibi havası var boston atlantayı süpürdükten sonra bırakır belki çünki hayat bu neolacağı belli olmaz.NBA WORLD CHAMPİON BOSTON CELTİC
...
Yorumu Yazan Ring, 21 Nisan 2008, 17:51:14
BOSTON ŞAMPİYON.V UZUN SÜREDİR BU KADAR HIRSLI GÖRMEMİŞTİM.GÖZLERİNDE ATEŞ ÇIKIYOR GİBİYDİ.BIRAKMAZ O ŞAMPİYONLUĞU.Al Horford Geleceğin çok önemli yıldızlarından olacak bunu gösterdi..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Yorumu Yazan cem, 21 Nisan 2008, 15:45:05
boston şampiyon
...
Yorumu Yazan hakan35, 21 Nisan 2008, 13:09:13
boston süpürür atlantayı.
...
Yorumu Yazan heken, 21 Nisan 2008, 12:34:09
boston hiç zorlanmadan kazanmayı bilmiş 2.macta buna benzer gecer atlanta kendi ewinde 1galibiyet alır inşallah bu kadar yıl playoff yapamadılar artık 1galibiyey alsınlar...
...
Yorumu Yazan Igoudala, 21 Nisan 2008, 11:23:44
EEEEEnnnnnn iyi TAKIMSIN kim TUTAR SENİİİİİİ

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle