2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Boston Ezdi Geçti (4-3)

NbaTr.Com - Pazar, 04 Mayıs 2008
Kevin GarnettTD Banknorth Garden'da play-off ilk turu serinin 7. maçında Atlanta Hawks'ı konuk eden Boston Celtics rakibini maça çıktığına pişman ederken 99-65'le ezdi geçti.

Paul Pierce 22 sayı-8 ribaunt yaparken, Kevin Garnett 18 sayı-11 ribaunt ve Ray Allen 7 sayı-3 ribauntla oynadı.

Kendrick Perkins 10 sayı-10 ribaunt-5 blokluk katkı yaparken, Rajon Rondo 10 sayı-6 asist ve benchten gelen Leon Powe 12 sayı ile oynadı.

Toplamda 24-82 şut isabetinde kalan Hawks'ta Joe Johnson 16 sayı yaparken, Mike Bibby 2 sayı-4 ribauntta kaldı.

Çaylak Horford 8 sayı-12 ribaunt yaparken, Josh Smith 7 sayı-4 ribaunt, Marvin Williams 7 sayı-7 ribaunt ve Salim Stoudamire 10 sayı yaptı.

Hawks 65 Celtics 99

         
ATL (3-4) 16  10  17  22  65
BOS (4-3) 27  17  35  20  99
ATLANTA HAWKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Smith, PF283-110-01-2134221537
Marvin Williams, SF213-110-01-2437000137
Al Horford, C443-120-02-35712302328
Mike Bibby, PG251-30-00-0134200102
Joe Johnson, SG365-174-82-21231002216
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Childress, SF303-80-00-0224100016
Salim Stoudamire, SG154-62-30-00000001110
Mario West, SG20-10-00-0011000000
Zaza Pachulia, C101-60-15-5134000147
Acie Law, PG150-10-00-0011200200
Solomon Jones, C131-40-00-2426002012
Jeremy Richardson, F20-20-00-0000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 24-826-1211-161927461125161765
 29.3%50.0%68.8%Team TO (pts off): 17 (25)
 
BOSTON CELTICS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Kevin Garnett, PF279-130-00-147113113318
Paul Pierce, SF337-202-96-71783202122
Kendrick Perkins, C274-80-02-228100050310
Ray Allen, SG303-121-50-0033110007
Rajon Rondo, PG304-50-02-22136100410
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Sam Cassell, PG71-30-00-0000020022
P.J. Brown, FC131-20-00-0101202002
James Posey, SF222-40-12-2134032106
Eddie House, PG110-20-20-0000200100
Tony Allen, SG112-40-00-0000000014
Leon Powe, PF204-50-04-52240001412
Glen Davis, C93-60-10-0112310016
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 40-843-1816-1914324620111081999
 47.6%16.7%84.2%Team TO (pts off): 8 (8)
 
Flagrant Fouls: 1 ATLANTA ( M Williams 1 )
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Ken Mauer , Bennett Salvatore , Dan Crawford

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (19)Add Comment
...
Yorumu Yazan josh, 10 Mayıs 2008, 15:00:46
haklısın ama ezmek falan onuruma dokunuyo.... sonuçta sadece son maçta ezdiniz... yani çok ii oynadık yere
...
Yorumu Yazan çağrıı, 10 Mayıs 2008, 01:13:11
Sevgili josh arkadaşım artist fln filan deyip durma sürekli.Herkeste bir galibiyet açlığı var ki ezip geçti lafını ben değil site yönetimi haber başlığı yaparak verdi bu sözü ben değil nba tarihinin en düşük 3.şut yüzdesiyle oynayan atlanta takımı verdi artist olan bizler değiliz eğerr belli bir kesim atlantayıı gönüllerin şampiyonu bostonu yıkan gençler yada onun gibi lanse etmeseydi benimde saygım olurdu ama gerçekten bildiğini söyleyen sen bilee yıllardır bir sistemi olmayan atletik koş koş takımınaa çok yüksek gözle bakıyosun ayrıca anlattığın 4-3 lük maçları izlemiş biriyim Dominuque'yi hala ben bile özlüyorum.Lütfen sizlerdee böylee anlamsız tartışmalar çıkartmayın.
...
Yorumu Yazan josh, 07 Mayıs 2008, 16:18:45
BU ARADA SİZ BİZİ 2 SEFER ELEDİNİZ DORUDUR AMA 2SİDE 4 3 BİTMİŞtir

2 SİNDE DE SAHA AVANTAJI SİZDEYDİ

SEN 4 3 GİBİ Bİ SKORA EZMEK DİOSAN...........
...
Yorumu Yazan josh, 07 Mayıs 2008, 16:15:08
ya her yer artist olmuş yaaa. yok babanın vitaminiydin. sanki ben çağrıya sen doru düzgün takım tutmuon dedim. tutanlara lafımız yok
sana laf atan olmadı çağrı hemen atlanmaz öyle her konuşmaya ayıp

ben bilmiosam daha neler.
...
Yorumu Yazan çağrı, 06 Mayıs 2008, 21:35:08
josh denen arkadaşım ben internetten 6 saatte zorla boston maçlarını izlerken sen daha babanın vitaminiydin ben lary bird yıllarınıda gördüm atlantayı yine ezip geçtiğimiz eski playofflarıda ki senin adın bile josh eğer eski atlantalı olsan mutombo fln olurdun ondan dediğini bilde konuş.HERKES KONUŞUYOR ama bu işi bilen gerçekten çok az ve sende o bilmeyenlrdnsinn hadii bundan sonraa sizee şezlongta başarılar.
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 06 Mayıs 2008, 19:17:35
aslında josh haklsın arkadaşım yaa sonuçta benimde takımıma hiç bir beklentisi yok deseler yada bir numarası yok deseler kızarım burda tabiki haklısın...ama arkadaşım mesela burda bostonun en kötü zamanlarında destekleyen arkadaşlarımda var mesela çağrı... o yüzden herkes için konuşmaya yaa sonra sen ayıp etmiş olursun....
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 06 Mayıs 2008, 13:05:21
josh nickli arkadaş. Anladığım kadarıyla sen üstün zekalı ancak düz mantıklı bir arkadaşsın. Doğal olarak bu mantığınla Boston'u güçlendi diye tuttuğuma varmışsın.Senelerce playoff un ilk turunda elenen son senelerde onu bile göremeyen takımı tuttum yıllarca. Ben Garnett'i bildim bileli o nerde oynarsa o takımı tutarım. Sonuçta boston şehriymiş new york şehriymiş onların başarısı beni enterese etmez. Bir çok kişi de o şekilde tutar NBA de takımlarını. Mesela Kobe Memphis'e gitse Türkiye'nin yarısı Memphis'li olur normali de odur.Gerçekçi olursan bu böyledir. Bir GS,FB,BJK tutmaya benzememeli bence. Benimle aynı yönde düşünmediğin için cevaplarımı saçma ve çocukça bulduğun aşikar ayrıca karşımda çocuklar olursa anlayacağı dilden cevaplar vermeyi tercih ettim hayatım boyunca =)
...
Yorumu Yazan josh, 06 Mayıs 2008, 10:54:41
zülfikar tebrik ediyorum....
bu ne zeka.... nba de boston ı desteklemenin sebebi boston nın bu seneki transferleri ve güçlenmesi... ha önceden de tutuyosan onu bilmem gerçi hiç sanmıom sen ancak güçlüyü tutarsın sonra öle atıp tutarsın....
sonuçta sadece saha avanttajı sayesinde elediniz.. tutmak için de abd ye uçmana gerek yok... saçma sapan cevaplar verdiğine göre çocukca bi yapın war belli
2 sene sonra boston çöküşe geçse başka bi takım çok güçlense sen onu tutarsın seninki taraftarlık değil
...
Yorumu Yazan 24_Kobe_24, 05 Mayıs 2008, 22:58:50
bence boston sezonu lider kapayıp atlantaya karşısında işi son maça bırakmaması lazımdı. ama ne olursa olsun atlanta ya büyük bir tebrik gerek.boston böyle giderse bana cleveland ta elenir gibi gelio
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 05 Mayıs 2008, 22:57:07
ATLANTA HAWKS nickli arkadaş. Ben serinin 5 maçını izledim üçünü atalanta ikisini Boston aldı. Sezon içi maçlarını izlmeye gerek yok zaten mağlubiyet sayısı galibiyetten fazlaymış. Bir numara yok o takımda, her sene salary cap ta yer açmaya uğraşan ticarethane gibi bir takım hiçbir başarı hedefi yok. Boston'un aptallığıyla, seyircilerin etkisiyle ve genç oyuncuların müthiş gayretiyle evlerinde Boston'a maç vermediler ama bu onların şu anda koskoca bir hiç olduğunu değiştirmez bence. Diğer görüşlere de saygı duyarım. Ayrıca NBA de Boston'u destekliyorum taraftarı olmak için ne yapalım illa ABD ye mi uçalım?
...
Yorumu Yazan josh, 05 Mayıs 2008, 20:57:15
boston gevşek davranmış da 2 3 smaçla yenmişizde..... biz de bilioz boston nın gücünü... ama

gördük seri 4 0 biter diyenleriii.... son maç çok kötüydü atlanta ama saha avantajı bizde olup son maç bizim sahada olsaydı gene biz alacaktık... 3 kere yaptığımız gibi

saha avantajı sayesinde elediniz
...
Yorumu Yazan josh, 05 Mayıs 2008, 20:54:47
sanki biz atlanta boston kadar güçlü dedik de bazıları hemen artistleşmiş '' cahillik falan diyo ''

sizler boston güçlenince boston ı tuttunuz ÇOCUK GİBİSİNİZ KİM GÜÇLÜYSE ONU TUTUP SAÇMA SAPAN HAVALANIYONUZ.

boston taraftarları bu sene çoğaldı. önceden kimse yoktu..siz anlamassınız bu oyundan sadece güçlüyü tutarsınız
...
Yorumu Yazan çağrı, 05 Mayıs 2008, 18:29:57
ayrıcaa kimse kendini boston taraftarı sanıp konuşmuyoor.Atlanta sene başından beri ne yaptığı belli olmayan bir oyun oynuyor 2 zıplayıp 3 smaç yapmaklaa olmaz bu işlerr bu seri buraya geldiyse sadece bostonun gevşek davranması yüzündendr.Atlantaya saygılıyım ve tebrik ediyorum amaa sakın atlantayı boston seviyesinde yadaa çok iyi bir takım seviyesinde görme cahilliğinde bulunmayın.
...
Yorumu Yazan çağrı, 05 Mayıs 2008, 18:27:04
İşte bu iş böyle yapılır yaaaa.Artık sonunaa gelmiştkk mu seririn tüm maçları böyle geçmeliydii insanların bizlerin coşkusuu kırıldı ama olsun devam ediyoruz edicez.Herşeye rağmen şampiyonluğun en büyk favorisi biziz lebron,kobe,paul yada bir başkası hiçkimse 12 kişilik oynayan bir takıma karşıı fazlaa dayanamazz.
...
Yorumu Yazan ATLANTA HAWKS, 05 Mayıs 2008, 16:17:45
zülfikar sende atlanta yı iice batırdın yok havada karada falan... atlanta yı bilmeyen izlemeyen konuşmasın zaten kendini boston taraftarı sanıp kendini bi şey sananlar hiç konuşmasın
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 05 Mayıs 2008, 12:48:48
boston nın bunu çok daha önceden yapması gerekiyodu fazla uzadı bu seri ama neticede yenmişler...bakalım diğer maçlarda nasıl oynayacaklar ama artık bostona eskisi kadar inanmıyorum.....(lebron coşarsa işleri zor derim)
...
Yorumu Yazan heken, 05 Mayıs 2008, 10:55:07
boston bu macta atlantayı sahadan silmiş ama atlanta 08playofflarının 1numaralı takımı oldu adamlar hiç deilse bostono işi daha sıkı tutmalarını hatırlattı bakalım lebron napacak bostona karsı.
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 05 Mayıs 2008, 08:37:05
Boston'un bu takımı havada karada yenmesi gerekirdi ama ne hikmetse deplasmanda 3 maç verdiler. Neyse son maçtaki oyun moral olur bari de o 3 maçı unuturlar.
...
Yorumu Yazan ATLANTA HAWKS, 04 Mayıs 2008, 23:13:19
azmin yeter atlanta. tüm sezon tüm playoff destekledik.. hep destekliycez

gönüllerin şampiyonusun.......... seneye --daha hırslı--daha güclü--daha tecrübeli-- döneceğiz

go HAWKS go J-sMOovE

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle