2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Hawks, Celtics'i Devirdi (2-1)

NbaTr.Com - Pazar, 27 Nisan 2008
Joe JohnsonPlay-off ilk turunda süpürülmesi beklenen Atlanta Hawks bu gece Philips Arena'da cevabını verdi ve Boston Celtics'i 102-93 mağlup ederek seride durumu 2-1'e getirdi.

Özellikle 3. çeyrekte maçı kopartan Hawks takım halinde iyi bir üç sayı yüzdesiyle de oynayınca maçı koparttı. Hawks 3. çeyrekten itibaren iplerini tamamen elinde tutarken Celtics'in yaklaşmasına izin vermedi.

Joe Johnson 23 sayı-7 ribaunt-6 asist yaparken, Josh Smith 27 sayı-9 ribaunt-6 asist ve Mike Bibby 12 sayı-8 asist yaptı.

Çaylak oyuncu Al Horford 17 sayı-14 ribaunt-6 asistle her alana katkı yaparken, Marvin Williams 13 sayı-6 ribaunt ve benchten gelen Josh Childress 6 sayı yaptı.

Celtics'te Kevin Garnett'in 32 sayı-10 ribauntluk performansı yeterli olmazken, Paul Pierce 17 sayı-8 asist ve Ray Allen 13 sayı-5 ribaunt yaptı.

Kendrick Perkins 10 sayı ile oynarken, Rajon Rondo 10 sayı-4 asist ve benchten gelen James Posey 7 sayı-3 ribaunt yaptı.

Serinin 4. maçı yine Philips Arena'da oynanacak.

Celtics 93 Hawks 102

         
BOS (2-1) 26  30  18  19  93
ATL (1-2) 32  24  28  18  102
BOSTON CELTICS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Kevin Garnett, PF4211-190-010-1146103212332
Paul Pierce, SF365-133-64-41128203117
Kendrick Perkins, C192-40-06-61120011310
Ray Allen, SG415-141-62-21454101313
Rajon Rondo, PG305-100-00-00224201210
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Sam Cassell, PG161-40-00-0033200122
P.J. Brown, FC60-10-00-0022000020
James Posey, SF252-62-51-2033200127
Eddie House, PG30-00-00-0011000000
Tony Allen, SG00-00-00-0000000000
Leon Powe, PF60-00-00-0000000010
Glen Davis, C161-10-00-0235100042
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 32-726-1723-25926352472102393
 44.4%35.3%92.0%Team TO (pts off): 11 (10)
 
ATLANTA HAWKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Smith, PF4411-173-62-32796213327
Marvin Williams, SF244-80-05-53361002313
Al Horford, C357-140-03-4212146101317
Mike Bibby, PG444-122-42-60118212112
Joe Johnson, SG417-185-84-42576100323
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Childress, SF313-40-00-1112102026
Mario West, SG00-00-00-0000000000
Zaza Pachulia, C140-20-04-4224000334
Acie Law, PG40-00-00-0000000000
Solomon Jones, C20-10-00-0000000020
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 36-7610-1820-2712314328641120102
 47.4%55.6%74.1%Team TO (pts off): 12 (14)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): BOSTON (1) - COACHES: None
Officials: Violet Palmer , Bennett Salvatore , Tom Washington

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (7)Add Comment
...
Yorumu Yazan çağrı, 28 Nisan 2008, 02:15:12
yaa bostonlular..biliyorum big three ve diğerleri bni duymucaksnz amaa yapılırmu bu yaa tamam blki çok şey bekliyorz sizden ama yapmayın bunu yaa karşı tarafta lakers denveri süpürürken siz yenilmeyin şu maçtaa..dile düşürmeyin bizii..ezin şu geri kalan takımlarıı hadi yaaaaaaaa
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 28 Nisan 2008, 00:29:01
ben bi lakers taraftarı olarak hawks ın bu seriyi kaybetmesini isterim...finalde boston ı süpürebilmek için.....
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 27 Nisan 2008, 14:34:35
Boston 5. maçta bilet satmak için maça asılmadı demekten kendimi alamıyorum.
...
Yorumu Yazan çağrıı, 27 Nisan 2008, 13:51:45
celtics ilk 2 maçın kolay geçmesi yüzünden biraz gevşedii havks bu yüzden galip geldii..kimse şüphe etmesin bu seri 4-1 biticek finalde bostonlu olarak lakers'ı bekliycez ve ezip geçicez
...
Yorumu Yazan halil, 27 Nisan 2008, 11:39:58
adamlar 8yıl sonra playoff yapmiş galibiyet almalarını gercekten istiodum ii de oldu ama şimdi önemli olan 4.mac ama özellikle 3lüklerde bidaha böle atmaları zor josh smith 6da 3atmiş ii oldu yaw max4-2 biter
...
Yorumu Yazan Mertcan, 27 Nisan 2008, 11:19:11
Hawks Kazanmayı Haketmedi Demiyorum Ama Bir Playoff Maçında Da Bu Kadar Kötü Hakemlerin Bulunmaması Gerektiğini Düşünüyorum...
...
Yorumu Yazan Jesse James, 27 Nisan 2008, 07:03:56
Herkes Batıda büyük çekişme beklerken asıl çekişme Doğu'da oluyor :) Atlanta müthiş bir iş başardı tek maç kazanmaları bile büyük sürpriz olarak görülüyordu, helal olsun adamlara çıktıklar kazandılar evindeki diğer maçı da kazanırlarsa ki neden olmasın, seri 7 maça uzayabilir belki de :) Ama böyle birşey olmasını istemem finalde Lakerslı olarak Boston'u bekliyoruz :)

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle