2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Kral Coştu/Cavs Ezdi 2-0 Yaptı

NbaTr.Com - Salı, 22 Nisan 2008
LeBron JamesDoğu Konferansı'nda play-off ilk tur 2. maçında Cleveland Cavaliers, Quicken Loans Arena'da konuk ettiği Washington Wizards'ı 116-86 ile ezdi geçti ve seride durumu 2-0 yaparak evsahibi avantajını iyi değerlendirdi.

Cavaliers'ın %51.9'luk şut isabeti karşısında Wizards %37.5'te kalırken Arenas-Butler ve Jamison üçlüsü 10-36 şut isabetinde kaldı.

Cavaliers'ta geceye damgasını LeBron James vururken Kral maçı 30 sayı-12 asist-9 ribauntla tamamladı.

Zydrunas Ilgauskas 16 sayı-9 ribauntla oynarken, ilk 5 başlayan Wally Szczerbiak 15 sayıyla oynadı. Ben Wallace 8 sayı-7 ribaunt ve benchten gelen Joe Smith 9 sayı-4 ribaunt yaptı.

Wizards'ta Gilbert Arenas 7 sayı-3 asistle oynarken 2-10 şut isabetinde kaldı.

Caron Butler 12 sayı-7 ribaunt-5 asist, Antawn Jamison 9 sayı-9 ribaunt, benchten gelen Darius Songaila 12 sayı ve Roger Mason 10 sayı yaptı.

         
WAS (0-2) 22  18  23  23  86
CLE (2-0) 27  26  33  30  116

Wizards 86 Cavaliers 116

WASHINGTON WIZARDS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Antawn Jamison, PF354-131-30-2369121239
Caron Butler, SF354-130-14-42575300312
Brendan Haywood, C173-30-04-51230021310
Antonio Daniels, PG231-50-22-2112101124
DeShawn Stevenson, SG264-72-42-30002001412
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Gilbert Arenas, PG242-100-23-4033300347
Darius Songaila, PF163-30-06-60222102312
Roger Mason, PG222-60-36-80001011210
Dominic McGuire, SF70-00-01-2101000001
Nick Young, SG70-40-10-0000000010
Andray Blatche, C254-80-01-4347102239
Oleksiy Pecherov, PF30-00-00-0000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 27-723-1629-401123341667132886
 37.5%18.8%72.5%Team TO (pts off): 14 (13)
 
CLEVELAND CAVALIERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Ben Wallace, C183-50-02-4257201138
LeBron James, SF399-192-610-1718912121230
Zydrunas Ilgauskas, C247-110-02-33691013116
Wally Szczerbiak, SF306-92-51-11121001415
Delonte West, SG231-51-10-0011310043
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Joe Smith, PF274-90-01-2224011049
Damon Jones, PG51-21-10-0000000003
Billy Thomas, G41-11-10-0000100003
Dwayne Jones, C51-10-00-0011000132
Anderson Varejao, C213-60-01-1358010027
Devin Brown, SF152-51-32-2145420227
Daniel Gibson, PG294-82-23-31233011013
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 42-8110-1922-3314354927661025116
 51.9%52.6%66.7%Team TO (pts off): 11 (6)
 
Flagrant Fouls: 2 CLEVELAND ( A Varejao 1 ) WASHINGTON ( B Haywood 1 )
Technical Fouls: PLAYERS: 1 WASHINGTON ( G Arenas 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Mark Wunderlich , Dan Crawford , Rodney Mott

 

Maçın Özeti
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (10)Add Comment
...
Yorumu Yazan t0072006900000000, 24 Nisan 2008, 17:40:53
ben washington bi şeyler yapar die düşünüodum ama durum 2-0 iken , cavs da düzgün oynarsa washington un alması imkansıza yakın...
...
Yorumu Yazan yiğit, 22 Nisan 2008, 23:59:16
serdar arkadaşım onu espri anlamında sölemiştim galiba anlaşılmadı süpürülmenin ne olduun bilmicek kadar cahil değilim hala wizards cavs ı eler diyen arkadaşlar bi gönderme olarak yazdım yoksa yoksa forever lebron garnett şimdiden tiremeye başalamıştır
...
Yorumu Yazan hakan35, 22 Nisan 2008, 21:13:34
ya artık şu saatten sonra washington seriyi alır demeyin ya.görüyosunuz cavs top oynatmıyo.çünkü orda bir KRAL var o bir YILDIZ o bir SÜPERSTAR o bir (LEBRON JAMES) O NBA'İN BAŞINA GELEN EN GÜZEL ŞEY.o daha çok genç ve oda gerçek oyununu gösteremedi.LEBRON JAMES KİNG JAMES 23
...
Yorumu Yazan Mahir, 22 Nisan 2008, 17:56:08
ßeklemiodm ßu kadar washington ßişiler yaßar da kral ßöle giderse hakkaten kral olucaq
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen)l, 22 Nisan 2008, 17:15:23
arkadaşlar baştan beri söylüorum yani ne wizards ı yaaa.... clevelandın ın LEBRON gibi bi KRAL ı var ve lebron herşeyi yapabilir o insan üstü bi oyuncu.....aslında mvp ye de yakışıo hani ama KOBE olsun yaa....
...
Yorumu Yazan ayberk, 22 Nisan 2008, 16:27:36
ya seri 2-0 olmuş hala wizards kazanır diosnun yapmayın allah aşkına cavs burdan sonra turu kaptırmaz
...
Yorumu Yazan serdar, 22 Nisan 2008, 16:17:31
yiğit adamlar zaten 2 maç almış bilmeden yorum yapma iki maç almışken nasıl süpürecek arkadaşım bu seri 2 yıldır olduğu gibi clevelandın lebron varsa fazla problem yok arenas çok iddalı konuştu şimdi karşılığını görecek bu serinin sonunda go cavs go...
...
Yorumu Yazan çağatay, 22 Nisan 2008, 15:40:28
ya kardeşim hala akıllanmadınızmı ama ben konuşmucam seri bittiginde kral hepinize cevabı yapıştırmış olcak
...
Yorumu Yazan yğit, 22 Nisan 2008, 12:51:15
jesse james ve wizards yazarı arkadaşımıza katılıyorum seri burda bitmez wizrds cavs ı süpürür hem lebron da zaten overrated bi oyuncu wizards rahat alır=)=)=)=)
...
Yorumu Yazan Jesse James, 22 Nisan 2008, 05:07:31
Bu iş burada bitmez, seri Wizards'ın. LeBron heveslenmesin boşuna.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle