2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Kral Seriyi Bitirdi (4-2)

NbaTr.Com - Cumartesi, 03 Mayıs 2008
LeBron JamesVerizon Center'da 20,173 kişi önünde oynanan maçta Cleveland Cavaliers son 2 yıldır play-off'larda elediği Washington Wizards'ı 105-88'le geçerek seride durumu 4-2 yaptı ve rakibini bir kez daha eledi.

Konferans Yarı Finaline çıkan Cavaliers, Boston Celtics - Atlanta Hawks serisinden gelen takımla eşleşecek.

LeBron James 27 sayı-13 ribaunt-13 asistle geceyi triple-double ile noktalarken, Wally Szczerbiak 6-13 üç sayı isabeti ile 26 sayıyla galibiyette önemli pay sahibi oldu.

Cavaliers takım halinde 11 üç sayı isabeti bulurken Wizards'ta bu sayı 5 de kaldı.

Cavaliers'ta benchten gelen Daniel Gibson'da 4 üç sayı isabeti iel oynadığı maçı 22 sayıyla tamamlarken, Zydrunas Ilgauskas 12 sayı-7 ribaunt yaptı.

Wizards'ta Antawn Jamison 23 sayı-15 ribauntluk performans ortaya koysada yeterli olmadı.

Caron Butler 18 sayı-9 ribaunt, Haywood 13 sayı-10 ribaunt ve Stevenson 10 sayı-3 asist yaptı.

Cavaliers 105 Wizards 88

         
CLE (4-2) 27  29  23  26  105
WAS (2-4) 31  17  16  24  88
CLEVELAND CAVALIERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Ben Wallace, C252-40-00-0437202014
LeBron James, SF448-171-210-102111313211227
Zydrunas Ilgauskas, C325-90-02-42572022212
Wally Szczerbiak, SF339-186-132-20221001426
Delonte West, SG252-80-10-0033700034
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Joe Smith, PF264-70-00-0325001058
Damon Jones, PG20-00-00-0000000000
Dwayne Jones, C20-00-00-0112000000
Anderson Varejao, C111-20-00-0022100002
Devin Brown, SF70-10-10-0011100100
Sasha Pavlovic, SG20-10-10-0000000020
Daniel Gibson, PG319-144-60-11232201122
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 40-8111-2414-171332452946620105
 49.4%45.8%82.4%Team TO (pts off): 7 (9)
 
WASHINGTON WIZARDS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Antawn Jamison, PF469-222-53-578151131323
Caron Butler, SF436-140-46-74591014318
Brendan Haywood, C396-100-01-237100121513
Antonio Daniels, PG302-50-04-4011500218
DeShawn Stevenson, SG342-92-54-40223001110
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Roger Mason, PG303-111-70-0000100027
Dominic McGuire, SF20-00-00-0000000000
Nick Young, SG21-10-03-4011010005
Andray Blatche, C122-60-00-0123011034
Oleksiy Pecherov, PF20-00-00-0011001000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 31-785-2121-26152742114891888
 39.7%23.8%80.8%Team TO (pts off): 9 (17)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 3 WASHINGTON ( C Butler 1 ) CLEVELAND ( L James 1, D West 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Steve Javie , Ken Mauer , Tom Washington
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (6)Add Comment
...
Yorumu Yazan HAKAN, 03 Mayıs 2008, 13:16:38
ya arkadaşlar cidden adamın yaptıklarına bakarmısınız.resmen triple-double yapmış.görünce aslında fazla şaşırmadım ama bunu playoffda yapmak kolay mı ya.insan olduğunu zaten hiç sanmıyorum ama bu yaşta bunu yaptığı için ona hayranım.gerçekten bir kral ya bu adam.ona özenmemek mümkün deil.kral james king james 23
...
Yorumu Yazan Ring, 03 Mayıs 2008, 12:52:59
LEBRON YİNE TAKIMI SIRTINA ALMIŞ.TEK KİŞİLİK BİR TAKIM O.HANGİ BABA YİĞİT PLAY-off triple-double yapabiliyor.Tek başına takıma tur aTLATABİLİYOR.Seni izlemek ayrı bir zevk KRAL TÜM SAVUNMA SANA ODAKLANMIŞKEN HEPSİNİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKA BAKA POTAYA GİDİŞİN.ARTIK SENİN GİBİLERİ ZOR GELİYOR BE KRAL.YIK ORTALIĞI YİNE HAYETE DÜŞÜR BİZİ.BASKETBOL SEN OLDUN MU GÜZEL...KRALLLLL KRALLLLLL!!!!
...
Yorumu Yazan heken, 03 Mayıs 2008, 11:45:09
ben seri baslamadan bu sene zorda olsa washington alır diodum ama LBjames yine ezdi güc olarak zaten sf olmasına ragmen rahatlıkla bi pf savuna bilcek kuwete sahip baktı sutu girmio içeri girip bitirio ben bi wade hayranıyım ama lebronun basarıları yadsınamaz derecede. Artık yıpranmış bi boston ile karsılasacaklar eğer deplasmanda 1galibiyet alırlarsa bostonu eleyip doğu finali yaparlar...tabiii yarın boston atlantayı elerse : )
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 03 Mayıs 2008, 11:31:37
bu lebronun insan üstü bişi olduğunu düşünüyorum biliyomusunuz.....napmış öyle yaa cleverad onun sayesinde ayakta böyle, o ve arkadaşları...inanamıyorum yaa bir adam her maçta bu kadar mı iyi oynar yaa..lebrondan korkulur bu sene yine finale taşır diyorum cleverandı.....
...
Yorumu Yazan efik ua0072, 03 Mayıs 2008, 07:32:27
artık bence washintonda cavs dan bıktı bu takımın bir pivotu var point guardı var shooting guardı da var small forvard de var ama power forward yok jamısson tamam iyi bir uzun ama onun gerçek pozisyonu sf olduğundan dolayı yetersiz kalıyor bence tamam şuanki bir k-mart herkesin bildiği k-mart değil ama en azından sakatlığının bıraktığı piskolojik yan etkiler dahaca geçmemiş olsa bile iyibir takas ile alınmalı bie arenası vermezler otakasiçin jamıssonda riske etmezler butler zaten yerini kalıcılaştırdı haywodda büyük bir ihtimal kalır ya çok yetenekli birsin yada başka bir oyuncuyu gönderriler ama hangisi bilemem ama ilk beş içerisindeki haywodd ve jammıssona bir k-mart takviyesi çok iyi olur diye düşünüyorum çünki onlardan başka takıımın ağır işlerini çeken yok çünki onlar herşeyi yapıyorlar tamam bu demekdeğildirki aranes hiç işayaramıyormu yada butler tamam onlar çok önemli parçalar ama bu takıma gelecek olanbir k-mart daha bir kuvvetlendirir onları özelliklede savunmada.
...
Yorumu Yazan Sami, 03 Mayıs 2008, 06:11:06
ya Cleveland - Orlando // Detroit - Boston eşleşmeleri olsa daha tatlı olurdu..
Napalım artık.. Biz de LeBron un yaşlı Boston u nasıl ezdiğini izleyeceğiz..

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle