2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Lakers 2-0 Yaptı

NbaTr.Com - Cumartesi, 24 Mayıs 2008
KobeStaples Center'da 18,997 kişinin izlediği Batı Konferansı final serisinin ikinci maçında San Antonio Spurs'ü sahasında 101-71 mağlup eden Los Angeles Lakers, durumu 2-0'a yaptı.

Kobe Bryant 22 sayı-5 asist-5 ribauntla maçı tamamlarken, Pau Gasol 10 sayı-7 ribaunt yaptı.

Lamar Odom, 20 sayı – 12 ribaunt – 4 blok – 2 asistlik performansıyla double-double yaparken,  Jordan Farmar 14 sayı – 2 ribaunt – 1 top çalma – 1 blokla, Derek Fisher 11 sayı – 3 asist – 1 ribaunt – 1 top çalmayla, Sasha Vujacic ve Luke Walton 7'şer sayıyla katkı sağladı.

Spurs'te Tim Duncan 16 ribaunt – 12 sayı – 4 asist – 1 top çalma – 1 blokla double-double yaparken, Tony Parker 13 sayı – 4 asist – 1 top çalma, Manu 7 sayı-2 ribaunt-2 asist yaptı. Bruce Bowen 8 sayı – 1 asist – 1 top çalmayla, Ime Udoka 6 sayı – 5 ribaunt – 3 asistle oynadı.

Spurs 71 Lakers 101

 

         
SAS (8-6) 16  21  20  14  71
LAL (10-2) 21  25  28  27  101
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF303-52-20-0000110118
Tim Duncan, C326-140-00-4511164111212
Fabricio Oberto, PF222-70-00-0112100124
Michael Finley, SF213-91-21-1011010018
Tony Parker, PG316-150-21-20004104113
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Manu Ginobili, SG232-80-43-3022200227
Robert Horry, PF140-50-20-0134110010
Jacque Vaughn, PG172-40-10-0112010234
Kurt Thomas, C92-30-00-0011000014
Ime Udoka, SF162-82-50-0055300116
Brent Barry, SG162-41-20-0000300235
Damon Stoudamire, PG90-50-30-0123110000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 30-876-235-10927362071141871
 34.5%26.1%50.0%Team TO (pts off): 15 (11)
 
LOS ANGELES LAKERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Vladimir Radmanovic, PF182-30-10-0022000124
Lamar Odom, PF327-100-06-8111122043220
Pau Gasol, PF294-90-02-20773200310
Kobe Bryant, SG3610-171-51-10555103022
Derek Fisher, PG234-50-03-30113100211
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Ronny Turiaf, C160-10-02-2134102222
Jordan Farmar, PG255-72-42-20220112114
Sasha Vujacic, SG313-91-50-0033210227
Luke Walton, SF222-71-32-2145420117
DJ Mbenga, C31-20-00-0011000002
Trevor Ariza, SF61-10-00-0022000002
Chris Mihm, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 39-715-1818-203414420871415101
 54.9%27.8%90.0%Team TO (pts off): 14 (7)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: None - TEAMS (def3sec): LALAKERS (2) - COACHES: None
Officials: Ken Mauer , Bennett Salvatore , Tony Brothers
Attendance: 18,997
Time of Game: 02:24
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (2)Add Comment
...
Yorumu Yazan ginola, 25 Mayıs 2008, 12:50:00
açıkcası hem lakerslılar hem de sas lılar kızacak ama lakers biraz daha fazla konsantre olmaktan fazla bir şey yapmadı.sas bu kadar kötü oynuyorsa artık yavaş yavaş devirleri kapanıyor demektir.ginobili hade anladık sakat hadi 3lükçüler de gününde değildi bu takım defans yapmayı da mı unuttu.sas atamadığında muslukları kapardı kötü oynuyorlar zevk vermiyorlar derken maç 60lı 70li sayılarda biterdi.bir bakmışız sas ve duncan galip ilk maçta 3.periyot ortasından belli sas ı eziyoruz ve bunu büyük bir savaş vererek yapmıyoruz açıkcası.sandığımdan kolay oldu evlerinde de ilk maçta birşey yapamazlarsa bu iş 4-1 biter gibime geliyor ki o maçta herhalde iki tarafta çok extra şeyler yapacak.
...
Yorumu Yazan Jesse James, 25 Mayıs 2008, 01:58:10
Spurs bu takıma rakip bile olamaz!! İlk maçtan sonra yazdığım gibi süpürgeler hazır!! Bu seri çok kısa sürecek. Lakers takım halinde parkeden sildi Spurs'u. Spurs psikolojik açıdan bitti, artık toparlayamazlar kendilerini. Yani bu maç için yazılacak pek birşey yok aslında, tek taraflı sonuç :)

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle