2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Magic Çok Rahat (1-0)

Hüseyin İlkin - Pazar, 20 Nisan 2008
hedoPazar akşamının ilk playoff mücadelesinde,temsilcimiz Hidayet Türkoğlu'nun da forma giydiği Orlando Magic sahasında Toronto Raptors'ı 114-100 yenerek seride 1-0 öne geçmiş oldu.

Magic'de ilk beş oyuncularının hepsi çift hanelere çıkarken D.Howard 25 sayı 22 ribaunt ile en skorer oyuncu oldu.Howard ayrıca 5'de blok yaptı.Nelson 24 sayı 7 asist ile Howard'ı takip ederken,Hidayet'te 21 sayı 6 ribaunt 6 asist ile maçı getiren isimlerden oldu.Evans 14 sayı,Lewis 13 sayı 4 ribaunt 5 asist ve Dooling 10 sayı ile diğer çift hanelere çıkan oyuncular oldular.

Raptors'da ise en skorer isim 24 sayı 7 ribaunt 4 asist ile Parker olurken,onu 21 sayı 6 ribaunt ile Chris Bosh izledi.Benchten gelen Kapono 18 sayı atarken,Rasho Nesteroviç'te 16 sayı 8 ribaunt ile diğer çift hanelere ulaşan oyuncu oldu ama tüm bu çabalar galibiyet için yeterli olmadı.

Raptors 100, Magic 114

  1 2 3 4 T
TOR (0-1) 23 24 28 25 100
ORL (1-0) 43 17 25 29 114

Final

12:30 PM ET, April 20, 2008
Amway Arena
Orlando, FL
 

TORONTO RAPTORS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Chris Bosh, PF384-110-113-131562303421
Andrea Bargnani, PF282-81-10-0033010035
Rasho Nesterovic, C368-150-00-02682012316
T.J. Ford, PG221-90-13-3112600015
Anthony Parker, SG397-143-67-82574201224
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Jamario Moon, SF50-10-00-0011000000
Jason Kapono, SF316-94-62-20110101218
Joey Graham, SF10-20-10-0000000000
Jose Calderon, PG263-111-32-2134800039
Carlos Delfino, SG151-50-10-0123200002
Kris Humphries, C00-00-00-0000000000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 32-859-2027-28827352471718100
 37.6%45.0%96.4%Team TO (pts off): 8 (13)
 
ORLANDO MAGIC
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Rashard Lewis, PF425-143-90-10445111213
Hedo Turkoglu, SF389-151-32-33366003421
Dwight Howard, C448-130-09-11616222152425
Maurice Evans, SG355-74-60-00220000214
Jameer Nelson, PG327-132-48-80227113524
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Adonal Foyle, C40-00-00-0011000000
Keyon Dooling, PG174-82-30-00001001210
Keith Bogans, SG293-71-40-0055000007
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 41-7713-2919-239334221371019114
 53.2%44.8%82.6%Team TO (pts off): 11 (12)

 

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (7)Add Comment
...
Yorumu Yazan ramazan, 21 Nisan 2008, 15:01:59
şampıyon orlando
...
Yorumu Yazan nu_metal, 21 Nisan 2008, 13:42:07
Orlando nun çoktandır play-off maçı kazanamayıp şimdi kazanmasından önce bir türk oyuncunun takıma yaptığı katkı we koçu dahil bütün yönetimin ondan bişeyler beklemesi çok onur werici birşey
...
Yorumu Yazan heken, 21 Nisan 2008, 12:21:52
brawo magic brawo hedo böle dewam doğu finali nie olmasın...
...
Yorumu Yazan ..., 21 Nisan 2008, 04:48:48
hedonun ılk yarıdakı smacına hayran kalmıs durumdayın macı ızlerken ole bısı yapacagı hıc aklmda yoqdu , ıslemenızı tavsıye ederım arkadaslar :)
...
Yorumu Yazan kobe_orkun, 21 Nisan 2008, 00:58:31
hedo harbi yıldız cunku ılk ıkı ceyrek rıbaunt aldı asıst yaptı ama son ceyrek takım onu arayıncaa hedodaa son ceyrek bır super star gıbı sazı elıne aldı ve rahat bı galıbıyet aldılar howard muthıstıı jamerdaa gecenını suprızı oldu
...
Yorumu Yazan caglar, 20 Nisan 2008, 23:41:17
hidayet geçenlerde bi röportajında demiş ki:detroiti sabırısızla beklıyoruz..gecen senenin rövansını alacaz gibisinden biseyler demis...görünen o ki;orlando torontoyu cok rahat gececek ve de detoritin karsısına iddalı cıkacak..detroiti gecmeleri tabii zor ama gecen seneki gibi olmayacagıda kesin...
hidayetin playofflarda sergileyecegi performans yakalayacagı istatıstikler cok önemli onun ıcın...20 sayı-5 ribaunt-5 asist civarı bir istatistik yakalarsa playofflarda super olur....tüm beklentim bu yönde..cunku gercek yıldızlar playofflarda ortaya cıkar...
...
Yorumu Yazan onur21, 20 Nisan 2008, 22:50:42
işte budur hedo aynı howard ve nelson daha da iştahlı adamlar ilk periyotta işi bitirmiş umarım doğu finaline çıkarlar toronto da guardlarından beklenen katkıyı bulamamış

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle