2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Manu Lakers'ı Yıktı

NbaTr.Com - Pazartesi, 26 Mayıs 2008
ManuAT&T Center'da 2-0 geride olduğu seride Los Angeles Lakers'ı konuk eden son şampiyon San Antonio Spurs maçı 103-84 kazanırken durumu 2-1'e getirdi.

Benchten gelen Manu Ginobili'nin etkili oyunu ve attığı üçlüklerle hem takımı hem taraftarı hava sokmasıyla canlanan Spurs evindeki ilk maçı kazanarak moral buldu.

Manu Ginobili 5-7 üç sayı isabeti ile 30 sayı yaparken, Tim Duncan, 22 sayı – 21 ribauntla double-double yaptı.

Tony Parker maçı 20 sayı – 5 asist – 3 ribaunt – 1top çalmayla tamamlarken, Michael Finley 8 sayı – 3 ribaunt – 1 asistle, Fabricio Oberto 7 sayı – 5 ribaunt – 1 asist – 1 top çalmayla, Brent Barry 6 sayı – 4 asist – 1 ribaunt – 1 top çalma – 1 blokla, Bruce Bowen 5 sayı – 1 asist – 1 top çalmayla oynadı.

Kobe Bryant, 30 sayı – 5 ribaunt – 3 top çalma – 1 asistlik performansıyla Lakers'ın en skorer ismi oldu.

Pau Gasol, 15 sayı – 5 ribaunt – 1 asist, Lamar Odom 2/11 saha içi isabetiyle 11 ribaunt – 7 sayı – 6 asist – 1 top çalmayla noktalarken, Vladimir Radmanovic 9 sayı – 9 ribaunt – 2 asist – 1 top çalmayla, Jordan Farmar 10 sayı – 3 ribauntla katkı sağladı.

Lakers 84 Spurs 103

1 2 3 4 T
LAL (10-3) 24  15  18  27  84
SAS (9-6) 21  28  20  34  103
LOS ANGELES LAKERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Vladimir Radmanovic, PF284-80-21-2189210149
Lamar Odom, PF362-110-03-83811610527
Pau Gasol, PF377-180-01-21451001315
Kobe Bryant, SG3813-234-90-11451304330
Derek Fisher, PG291-40-10-0033100022
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Jordan Farmar, PG194-92-30-01230001010
Sasha Vujacic, SG231-50-12-2123000024
Luke Walton, SF161-10-01-2022100013
Ronny Turiaf, C111-10-00-0011100142
Trevor Ariza, SF31-20-10-0000000012
Ira Newble, SFDNP COACH'S DECISION
DJ Mbenga, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 35-826-178-17834421350132284
 42.7%35.3%47.1%Team TO (pts off): 14 (14)
 
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF342-61-20-0000110045
Tim Duncan, C388-170-16-9318215013322
Fabricio Oberto, PF183-30-01-1055110217
Michael Finley, SF173-62-40-0033100118
Tony Parker, PG389-150-02-40335103120
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Manu Ginobili, SG319-155-77-70221001230
Robert Horry, PF180-20-10-0022002030
Brent Barry, SG212-52-30-0011411026
Ime Udoka, SF81-10-01-2000200123
Kurt Thomas, C91-20-00-0011100002
Jacque Vaughn, PG40-20-00-0000000100
Matt Bonner, PF30-00-00-0011100000
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 38-7410-1817-233363922441219103
 51.4%55.6%73.9%Team TO (pts off): 12 (15)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 1 LALAKERS ( D Fisher 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Mike Callahan , Joe Derosa , Eddie F. Rush
Attendance: 18,797

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (8)Add Comment
...
Yorumu Yazan ginola, 27 Mayıs 2008, 17:53:07
tebrikler sas gerçekten çok iyiydiler bizde kobeden başka hiç kimse can acıtamadı.
...
Yorumu Yazan kratos188, 27 Mayıs 2008, 15:04:03
BYNUM detroit 2-2 yaptı sayfasında sana mesaj bıraktım. centilmen bir SPURS LÜ olarak okumanı tavsiye ederim.
...
Yorumu Yazan kratos188, 27 Mayıs 2008, 14:51:02
spurs toparlanır bundan sonra. spurs'ü süpürmek lakersin haddine mi düşmüş!!
...
Yorumu Yazan nuri, 27 Mayıs 2008, 09:38:04
utah serisindeki gibi lakers deplasman maclarını kaybedebilir ama serinin galibi büyük olasılıkla lakers kobe artık sazı ele alacaktır
...
Yorumu Yazan Jesse James, 27 Mayıs 2008, 01:44:39
Üzülmeye gerek yok olur böyle kazalar. Daha öncede dediğim gibi Spurs'un Lakers'ı yenebilmesi için mucizeye ihtiyacı vardı, Manu mucizesi onların maçı kazanmasına sebep oldu. Adam aynı noktadan gözü kapalı şutları salladı soktu, buna bilek güze değil şans derler ama her maç böyle girmez bu şutlar. Neredeyse son 6 dakikada Kobe 20 sayıdan geri geliyordu :)) Yok artık demeye başladım, Kobe'nin bu maçtan sonra ne hissediğini düşünüyorum da.. 4.maç kariyer gecesi olabilir :) Spurs'te eski tüfekler çıktı sahneye özellikle Barry adam hayatının maçını oynadı. Bu tür adamları hiç sevmiyorum bütün sene yatarlar çıkıp bir maçta kahraman olurlar o da bizi bulur! 4.maçta da herhangi bir mucize olmazsa Lakers maçı alır bu seri 4-1 biter!
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 26 Mayıs 2008, 16:35:21
seri bitmiş gibi konuşmak yanlış olur... tmm spurs çok iyi bi takım tecrübe sonuçta ama lakers var karşısında da öyle küçük bi takım değil hani...dün gece gerçekten çok üzüldüm yenilmemize ama umarım serinin diğer maçlarını alırız.....
...
Yorumu Yazan Rodman 91, 26 Mayıs 2008, 15:01:04
LAKERS'I KOLAY KOLAY KIMSE YIKAMAZ!!!!
...
Yorumu Yazan Ring, 26 Mayıs 2008, 13:31:03
Duncan'a Burdan SaygıLar:):)

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle