2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Parker'ın Kariyer Gecesi (3-0)

NbaTr.Com - Cumartesi, 26 Nisan 2008
Tony ParkerBatı Konfernası play-off ilk turunda son şampiyon San Antonio Spurs, Phoenix Suns'ı deplasmanda 115-99 mağlup etti ve seride durumu 3-0 yaparak büyük avantaj yakaladı.

Tony Parker 17/26 şut isabeti ile 41 sayı yaparak kariyer rekorunu kırarken, Tim Duncan 23 sayı–10 ribaunt, Manu Ginobili 20 sayı yaptı.

Kurt Thomas 9 sayı–5 ribaunt, Michael Finley 7 sayı–2 ribaunt ve Fabricio Oberto 6 sayı–5 ribaunt yaptı.

Suns'ta Steve Nasy 7 sayı-9 asistte kalırken, Leandro Barbosa 20 sayı, Amare Stoudemire 28 sayı-11 ribaunt ve Shaquille O'Neal 19 sayı-6 ribaunt yaptı.

Spurs 115 Suns 99

         
SAS (3-0) 33  28  30  24  115
PHO (0-3) 19  28  25  27  99
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF292-30-00-0022001034
Tim Duncan, C379-150-05-646102112423
Kurt Thomas, C234-90-01-1145000129
Michael Finley, SF292-70-23-3022111037
Tony Parker, PG4117-261-36-705512203241
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Fabricio Oberto, PF253-50-00-0055301046
Manu Ginobili, SG287-114-72-21451103020
Jacque Vaughn, PG50-10-00-0000100030
Ime Udoka, SF141-30-20-0033101012
Brent Barry, SG81-21-10-0000010123
Robert Horry, PF10-00-00-0000000020
Damon Stoudamire, PG10-00-00-0000000100
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 46-826-1517-196313721651126115
 56.1%40.0%89.5%Team TO (pts off): 11 (14)
 
PHOENIX SUNS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Raja Bell, SG392-41-10-2044111145
Amare Stoudemire, C4113-230-12-438110112228
Shaquille O'Neal, C315-110-09-172462001419
Leandro Barbosa, SG329-171-31-11343101020
Steve Nash, PG323-80-01-1112901127
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Boris Diaw, PF334-90-12-21343002310
Grant Hill, SF203-60-00-0134200026
Gordan Giricek, SG90-20-02-2011000102
Brian Skinner, C21-10-00-0000001002
Eric Piatkowski, SFDNP COACH'S DECISION
D.J. Strawberry, SGDNP COACH'S DECISION
Sean Marks, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 40-812-617-2992736203491799
 49.4%33.3%58.6%Team TO (pts off): 9 (11)
 
Flagrant Fouls: 1 PHOENIX ( S O'Neal 1 )
Technical Fouls: PLAYERS: 1 SANANTONIO ( K Thomas 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Steve Javie , Monty Mccutchen , James Capers
Attendance: 18,422
Time of Game: 02:30

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (7)Add Comment
...
Yorumu Yazan Ring, 27 Nisan 2008, 01:46:33
valla ne yalan söyleyim benimde artık tek umudum kobe elerse o eler bunları.yoksa yine şampiyon olacaklar ligten soğuyacam valla.
...
Yorumu Yazan kobe24bryant_mvp, 26 Nisan 2008, 18:42:42
gerçek kardeş gerçek Saka deil:D :):):) bende beklemezdim ama olacağı warmış artık kobeye kaldı spursu yenmek:D
...
Yorumu Yazan eyup, 26 Nisan 2008, 15:57:54
beyler şaka mıtdı bu maç şaka deil mi yarın oynanacak di mi?
lütfen bu bi şaka olsun
:((((((((
...
Yorumu Yazan Ring, 26 Nisan 2008, 15:04:28
Nash'den bu kadar kötü performans beklemiyordum beni hayal kırıklığana uğrattı.Artık herşey bitti sayılır suprs yine harcadı bizi şampiyonluğa kadarda gideceklerdir bu saate sonra durdurmak çok zor artık onları.Final ise bostan-spurs arasında olacak gibi gözüküyor.Suns gelince artık yaşlı oyuncuları bırakıp genç oyuncu kapmalı.(bunu shaq için söylemiyorum).Ayrıca bench çok zayıf kalıyor onada bir çeki düzen vermeliler.Birde savunmacı lazım skorer tutacak Raja Bel2el olmaz bu iş.artık seneye bir kadro kurmaları lazım nash yedek guard bularak başlayabilirler.Bi göremedi takım şampiyonluğu yaw.KADER UTANSIN:)
...
Yorumu Yazan ginola, 26 Nisan 2008, 15:04:25
üzgünüm ama game over shaq game over phx keşke san antonıo yu biraz daha zorlayabilselerdi.noh de yenildi san antonıo o seriden çıkan yorgun takımı daha rahat eleyecektir.ki iki takımın da pota altı çiftlik duncan oraları dağıtır.batı ilk ayağı yavaş yavaş belli oldu
la lakers-utah
san antonıo-işte burası belli değil(dallas-hornets)
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 26 Nisan 2008, 14:18:43
parker ı tebrik etmek lazım gerçekten 41 sayı ne yapmış öyle yaaa...shaq den bişiler bekliodum hala ama yanılmışım gerçekten...spurs suns u süpürür...
...
Yorumu Yazan onur21, 26 Nisan 2008, 13:41:40
nba in en iyi üçlüsü bizde işte umarım finalde boston la karşılaşırız da dünya nın en iyi power forvetlerinden 2 si karşı karşıya gelir suns ı süpürücez .....

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle