2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Paul Çıktı Dallas'ı Yıktı (2-0)

NbaTr.Com - Çarşamba, 23 Nisan 2008
Chris PaulBatı Konfernası play-off ilk turu serinin 2. maçında New Orleans Arena'da 17,855 kişi önünde Dallas Mavericks'i konuk eden Hornets, Chris Paul'un çıldırdığı gecede maçı 127-103 kazandı ve seride durumu 2-0 yaptı.

Chris Paul yine şovunu yaparken karşısına dur diyen biri çıkamadı. Paul geceyi 32 sayı-17 asist-5 ribauntla tamamladı.

David West 27 sayı-5 asist yaparken, 5-7 üç sayı isabeti iel oynayan Peja Stojakovic 22 sayı yaptı. Tyson Chandler 10 sayı-11 ribaunt, Morris Peterson 12 sayı ve benchten gelen Jannero Pargo 10 sayı yaptı.

Dallas'ta Dirk Nowitzki 27 sayı-5 asist-5 ribauntla maçı tamamlarken, Jason Kidd 7 sayı-8 asist ve Josh Howard 10 sayı-7 ribaunt yaptı.

Jerry Stackhouse 9 sayıyla maçı tamamlarken, benchten gelen Jason Terry 16 sayı-4 asist ve Brandon Bass 19 sayı-8 ribaunt yaptı.

Mavericks 103 Hornets 127

         
DAL (0-2) 29  22  28  24  103
NOR (2-0) 39  28  32  28  127
DALLAS MAVERICKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Howard, SF283-100-14-63472000410
Dirk Nowitzki, PF367-111-112-151455014327
Erick Dampier, C163-60-00-0156000136
Jerry Stackhouse, SG244-101-30-0033210249
Jason Kidd, PG313-101-20-0224820137
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Jose Juan Barea, PG00-00-00-0000000000
Juwan Howard, PF40-10-01-4000000011
Eddie Jones, SG101-30-11-1000000023
Jason Terry, PG315-84-52-20224002216
Devean George, SF122-50-11-2022020005
Malik Allen, PF110-10-00-0000000040
Antoine Wright, SG70-00-00-0011000200
Brandon Bass, PF295-50-09-93580103219
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 33-707-1430-3910283821611528103
 47.1%50.0%76.9%Team TO (pts off): 16 (23)
 
NEW ORLEANS HORNETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Peja Stojakovic, SF378-135-71-20222000222
David West, PF4011-171-14-40445101427
Tyson Chandler, C284-70-02-238110030510
Morris Peterson, SG225-72-40-00220000112
Chris Paul, PG3910-160-212-1405517303532
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bonzi Wells, SF192-30-00-2134120134
Ryan Bowen, PF40-10-00-0000110000
Hilton Armstrong, C203-40-02-4022002038
Jannero Pargo, PG224-82-40-00004201210
Julian Wright, SF101-30-00-0011000002
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 48-7910-1821-28427313095625127
 60.8%55.6%75.0%Team TO (pts off): 7 (5)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 2 NEWORLEANS ( T Chandler 1 ) DALLAS ( E Dampier 1 ) - TEAMS (def3sec): NEWORLEANS (2) - COACHES: None
Officials: Joe Crawford , Courtney Kirkland , Greg Willard

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan halil, 23 Nisan 2008, 12:29:25
paul müthiş bi oyuncu yine maçı almiş götürmüş bu seri 4-1 filan biter dallasta dirkten baska playoffta sayı atabilecek eli titremeyecek oyuncu kalmamiş gecen seneden sonra... brawo CP3(mvp) hep böle dewam et.
...
Yorumu Yazan gamze, 23 Nisan 2008, 11:04:45
GO ON HONETS GO ONNNNNNNN
...
Yorumu Yazan can, 23 Nisan 2008, 10:26:43
adam oynuyor ya helal olsun 32 sayının yanına 17 asist valla helal olsun böyle giderse takımkını final oynatır
paul mvp !!!!!
...
Yorumu Yazan ÇAĞRI, 23 Nisan 2008, 09:37:15
17 asist bunu uzun zamandır yapan varmıı söyleyin banaa.CP-3 e MVP demiyorum sen süpersin en iyisin demiyorum amaa bu adama olan saygım her geçen gün artıyor bu lige geldiği 2005 yılından berii yaptıklarıı saygıyı hak ediyor...günlerr geçicek efsaneler bu oyunu bırakıcak ve saha onlaraa kalıcak ama eminim ki cp-3 işin en sonundaa bile asla bir kaybeden olarak hatırlanmıyacak.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle