2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Paul ile Devir Değişti

Nbatr.com - Salı, 06 Mayıs 2008
New Orleans Arena'da oynanan serinin ikinci maçında New Orleans Hornets evinde konuk ettiği San Antonio Spurs 102-84 yenerek seride 2-0 öne geçti.

Maçta Chris Paul şov yaparken attığı 30 sayıya 12 asistte ekleyerek double-double yapmış oldu.Spurs'ta en skorer isim Tim Duncan olurken 18 sayı-8 ribaunt ile maçı tamamladı.

Spurs'ta Thomas 9 sayı-7 ribaunt,Parker 11 sayı,benchten gelen Ginobili 13 sayı-7 asist,Barry 14 sayı ile maçı tamamladı.

Hornets'te  Stojakovic 25 sayı-6 ribaunt,West 10 sayı-10 ribaunt,Chandler 5 sayı-11 ribaunt,Mo-Pet 12 sayı,benchten gelen Wright 6 sayı ile maçı tamamladı.

Spurs 84, Hornets 102

 1234T
SAS (4-3) 2320182384
NOR (6-1)22203624102

Final

9:30 PM ET, May 5, 2008
New Orleans Arena
New Orleans, LA
 

SAN ANTONIO SPURS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Bruce Bowen, SF271-71-41-2134301024
Tim Duncan, C366-110-06-73580012218
Kurt Thomas, C204-60-01-3167110139
Michael Finley, SF162-70-30-0011100104
Tony Parker, PG375-141-30-00443003211
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Manu Ginobili, SG284-101-54-42247005513
Fabricio Oberto, PF142-20-00-0123101034
Ime Udoka, SF253-91-60-0055220217
Robert Horry, PF100-20-10-0022201000
Brent Barry, SG184-54-52-31013000214
Jacque Vaughn, PG60-00-00-0011100110
Damon Stoudamire, PG30-00-00-0000000000
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 31-738-2714-19931402434152184
 42.5%29.6%73.7%Team TO (pts off): 15 (19)
 
NEW ORLEANS HORNETS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Peja Stojakovic, SF408-135-74-41560101025
David West, PF402-110-06-619105004310
Tyson Chandler, C272-20-01-22911112055
Morris Peterson, SG245-51-11-20331100012
Chris Paul, PG4111-201-27-811212101330
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Melvin Ely, C151-20-01-2101000123
Bonzi Wells, SF141-60-00-0033000022
Julian Wright, SF122-72-40-0033110126
Jannero Pargo, PG202-60-10-0000210024
Hilton Armstrong, C20-00-00-0011000000
Ryan Bowen, PF20-00-00-0101000000
Mike James, PG22-31-20-0000000005
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 36-7510-1720-24734412262819102
 48.0%58.8%83.3%Team TO (pts off): 9 (7)
 
Yorumlar (6)Add Comment
...
Yorumu Yazan Ekin Çetin, 07 Mayıs 2008, 17:33:49
seri kesinlikle Hornets in . MVP de CP3 e verilmeliydi.Her maçın hakkını veriyo adam ..
...
Yorumu Yazan Mahir, 07 Mayıs 2008, 11:07:43
MVP ödülü koße nin ama gerçekden alması gereken ßnce paul den ßaşkası değil ! şuna ßaq o coşuyo coşturuyo new orleans mükemmelsn !
...
Yorumu Yazan grombell, 06 Mayıs 2008, 22:55:47
7 play-off macinda sadece 1.29 top kaybı ortalamasi. inanilir gibi degil. hemde bir pg icin.
su ana kadar lebron, kobe ve paul bireysel olarak play-off'a damga vurdular.
...
Yorumu Yazan Ring, 06 Mayıs 2008, 17:08:18
Paul mütiş oynadı kusursuza yakındı diye bilirim.GERÇEKTEn inanılmaz işler yaptı.Savunmada skorda kısa sahanın Her yerinde o vardı.Peja'yı küllerinden tekrar doğmasını sağladı.GERÇEKTEN MÜTİŞ BİR LİDER MVP SONUNA KADAR HAK EDİYOR BUNU YİNE GÖRDÜK.HORNETS Şampiyona resmen Savunma DERSİ VERDİ.ARTIK YARIM KALAN İŞİ BİTİRMEKTEN BAŞKA BİRŞEY KALMIYOR AMA İŞLERİ YİNE ZOR[olsun PAUL var:)]!!!!!
...
Yorumu Yazan 24_Kobe_24, 06 Mayıs 2008, 13:43:51
bence bu tur new orleansındır. 2 maçtır new orleansta kim iyi oynarsa onun karşısındaki san antonio lu kötü oynuyo
...
Yorumu Yazan josh smith, 06 Mayıs 2008, 10:57:43
bu cp3 ne manyak bi oyuncu.. daha ilk playoff senesi ama adam neler yapıyo

spurs un işi zor....

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle