2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Paul, Play-Off'ta Şova Devam/1-0

NbaTr.Com - Pazar, 20 Nisan 2008
Chris PaulNew Orleans Arena'da play-off ilk turu serinin ilk maçında Dallas Mavericks'i konuk eden New Orleans Hornets 12 sayı geride girdiği devre sonrası 3. çeyrekte açıldı ve maçı 104-92 alarak seride durumu 1-0 yaptı.

NBA'in yeni yüzü olan ve henüz belli olmamasına rağmen bir çok kişiye göre ''MVP'' olması gereken Chris Paul, MVP olamasa dahi MVP gibi oynamaya devam edeceğinin sinyalini play-off'un ilk maçında verdi.

Chris Paul maçı 35 sayı-10 asist-4 top çalma-3 ribauntla tamamlarken, David West 23 sayı-8 ribaunt-4 blok yaptı.

Tyson Chandler 10 sayı-15 ribaunt, Peja Stojakovic 14 sayı-5 ribaunt ve Bonzi Wells 8 sayı-5 ribaunt yaptı.

Dallas'ta Dirk Nowitzki 31 sayı-10 ribauntla oynasada yeterli olmazken, Josh Howard 17 sayı-8 ribaunt yaptı ve 4-16 şut isabetinde kaldı.

Jason Kidd 11 sayı-9 asist-9 ribaunt, Jerry Stackhouse 9 sayı-8 ribaunt ve Brandon Bass 8 sayı-4 ribaunt yaptı.

Mavericks 92 Hornets 104

         
DAL (0-1) 26  26  20  20  92
NOR (1-0) 19  21  36  28  104
DALLAS MAVERICKS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Josh Howard, SF374-161-38-94481014017
Dirk Nowitzki, PF429-211-412-1337100021231
Erick Dampier, C271-30-02-4314001154
Jerry Stackhouse, SG292-91-44-4178300139
Jason Kidd, PG393-52-23-42799204411
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Juwan Howard, PF50-10-00-0000100010
Eddie Jones, SG40-10-10-0011110110
Tyronn Lue, PG10-00-00-0000100000
Jason Terry, PG243-72-50-0022201018
Devean George, SF121-70-22-2202000224
Brandon Bass, PF203-80-12-2224110038
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 26-787-2233-381731481945142292
 33.3%31.8%86.8%Team TO (pts off): 15 (12)
 
NEW ORLEANS HORNETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Peja Stojakovic, SF325-104-80-00552112414
David West, PF418-180-07-82683040223
Tyson Chandler, C415-90-00-078150112210
Morris Peterson, SG203-60-20-0123100036
Chris Paul, PG4115-230-15-712310411235
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bonzi Wells, SF214-80-00-2145210158
Ryan Bowen, PF40-10-02-2022000012
Hilton Armstrong, C70-10-01-2213001021
Jannero Pargo, PG261-90-43-5022310225
Julian Wright, SF70-30-10-0101000010
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 41-884-1618-261532472188824104
 46.6%25.0%69.2%Team TO (pts off): 8 (10)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 3 NEWORLEANS ( T Chandler 1, D West 1 ) DALLAS ( D Nowitzki 1 ) - TEAMS (def3sec): DALLAS (2) - COACHES: None
Officials: Dick Bavetta , Joe Forte , Sean Corbin

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (19)Add Comment
...
Yorumu Yazan Mahir, 22 Nisan 2008, 17:57:18
chris paul mvp oLmaı hakkedior ! ama KOBE alıcaq seri dallas ın new orleans heves yaßmasn ! :):)
...
Yorumu Yazan heken, 20 Nisan 2008, 23:54:29
chris paul diorum baskada bişi demiorum ; )
...
Yorumu Yazan metee, 20 Nisan 2008, 22:08:33
cp 3 bu adamda iş var..mvp olamasa bile, geleceğin yıldızı olcağı garanti..bencede artık kobe olmalı
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen)l, 20 Nisan 2008, 20:02:46
BAK ÇAĞRI BEY insanı sinir etme şimdi burda...tmm daha bitmedi dallasında iyi bi takım olduğunu biliorum ama bnm bu oynanan maç için yorumum böyle ve kimse karışamaz...ki cp-3 de kimmiş daha dünkü çocuk KOBE gibi bi isimle kıyaslanamaz bile çünkü kobe bu günlere dişiyle tırnağıyla geldi ki daha az önce konuştuğumuzda KOBE mvp olmalı diyen kimdi yazık yazık...(insanlar sözünden hemen dönüverio) MVP: KOBE...ŞAMPİYON: LAKERS
...
Yorumu Yazan WİNNER, 20 Nisan 2008, 20:00:00
4-3 noh leads.ama dallas iyi mücadele edecektir.yanılmıyosam bu serinin kazananı suns-spurs serisini kazanla oynucak.ki tahminim o seriden spurs gelir ve tecrübesiyle bu iki takımdan hangisi gelirse geçer..
...
Yorumu Yazan çağrı(garnett), 20 Nisan 2008, 18:30:50
Gülsen arkadaşımız new orleansı çok meth etmiş ama malesef dallas bu seriyi o kdr kolay vermez ayrıca lakersıdaa övmüş cp-3 kobeden çok daha fazla hak ediyor bu ödülü kobe onun yaşındayken daha topu tutamıyorduuu..
...
Yorumu Yazan cem, 20 Nisan 2008, 16:20:15
güzel maç çıkarmış ama durun bakalım her maç böyle oynayacak değil ya..
...
Yorumu Yazan onur21, 20 Nisan 2008, 15:52:18
normal sezon mvp liğinde play off a bakılıyır mu neden herkes bu maçtan sonra mvp dior
:s yanlış biliyorsam düzelitn lütfen
...
Yorumu Yazan hakan35, 20 Nisan 2008, 14:15:26
nowiztki bu seriyi alcak .çünkü artık onlarda bu mükemmel kadroyla elenmekten sıkıldılar.herkes biraz daha çaba göstercek ve neworelansı elicekler.
...
Yorumu Yazan hasan hepcan, 20 Nisan 2008, 14:10:42
mvp olması gereken bir adm oldugu gösteriyor işte 35 sayı 10 asist 3 ribaunt 4 topcalma müthişşş...
...
Yorumu Yazan Ring, 20 Nisan 2008, 13:24:25
bu arada dallasın bench feleket.birde Howard takas etmemeliler atık adam çok berbet oynuyo.takıma büyük zarar veriyor.Takas listesine yazılmalı!!!!!kidd triple yine kaçırmış:)
...
Yorumu Yazan Ring, 20 Nisan 2008, 13:22:58
MVP ARTIK BELLİ OLDU.mÜTİŞ OYUNUYO PAUL.DALLAS'I ELeyecektir tek başına.!!
...
Yorumu Yazan null, 20 Nisan 2008, 11:54:36
iste o CP3.Herkese gosterdi nasil bir basketbolcu oldugunu MVP
...
Yorumu Yazan spyware, 20 Nisan 2008, 11:35:10
Tam Tahmin ettiğim gibi
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen)l, 20 Nisan 2008, 11:14:35
bu maçı new orleansın alacağı belliydi..chris paul çok iyi bi performans sergiledi.. ama ben jason kidd in daha iyi oynayacağını düşünüodum ki bu takas çok konuşulmuştu( dirk nowizki her zamanki gibi muhteşemdi..)mvp ye gelirsek; bu senenin mvpsi KOBE olmalı arkadaşlar..........[ LOS ANGELES LAKERS]
...
Yorumu Yazan gamze, 20 Nisan 2008, 10:34:48
go on hornets
...
Yorumu Yazan 13, 20 Nisan 2008, 08:51:48
ha gayret paul mvp sensin az kaldı
...
Yorumu Yazan dwade3, 20 Nisan 2008, 08:32:24
yürü be CHRIS PAUL bu seri 4-2 Hornets
...
Yorumu Yazan fedakar06, 20 Nisan 2008, 07:48:36
maçı izleyemedim .ama bana sürpriz oldu. helal olsun neworleans a.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle