2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Şampiyon Uyandı (2-1)

Nbatr.com - Cuma, 09 Mayıs 2008

AT&T Center'da oynanan serinin 3. maçında San Antonio Spurs evinde konuk ettiği New Orleans Hornet'si 110-99 yenerek seriyi 2-1'e getirdi.

Maçın en skorer ismi Chris Paul olurken 35 sayı-9 asist ile maçı tamamladı.Spurs'te Parker-Manu rüzgarı eserken,Parker 31 sayı-11 asist,Ginobili 31 sayı-6 asist ile yıldızlaştı.

Spurs'te Duncan 16 sayı-13 ribaunt ile double-double yaparken,Bowen 12 sayı ile maçı tamamladı.Benchten gelen Finley 11 sayı ile oynarken,Oberto 2 sayı-9 ribaunt ile katkı verdi.

Hornets'te West 23 sayı-12 ribaunt ile double-double istatistiklerini yakalarken,Stojakovic 8 sayıda kaldı.Chandler 12 sayı-8 ribaunt ile maçı tamamlarken,Mo-Pet 3 sayıda kaldı.Benchten istediği katkıyı alamayan Hornets'te Wells 6 sayı,Wright 6 sayı ile katkı verdi.

Hornets 99, Spurs 110

 1234T
NOR (6-2) 2333222199
SAS (5-3)21332927110

Final

9:30 PM ET, May 8, 2008
AT&T Center
San Antonio, TX
 

NEW ORLEANS HORNETS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Peja Stojakovic, SF362-71-33-4145000018
David West, PF4210-190-03-6111122232223
Tyson Chandler, C365-50-02-43580011412
Morris Peterson, SG231-31-30-0022001343
Chris Paul, PG4215-250-25-52029101335
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Bonzi Wells, SF173-80-10-0044100126
Melvin Ely, C122-50-00-0213000134
Jannero Pargo, PG161-70-10-0112302122
Julian Wright, SF152-40-12-2101010006
Ryan Bowen, PF20-00-00-0022000000
Mike James, PGDNP COACH'S DECISION
Hilton Armstrong, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 41-832-1115-211130411547102199
 49.4%18.2%71.4%Team TO (pts off): 10 (15)
 
SAN ANTONIO SPURS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Bruce Bowen, SF414-114-90-00112111312
Tim Duncan, C436-130-04-749133142116
Kurt Thomas, C212-40-00-05510101054
Manu Ginobili, SG4011-223-96-62246003331
Tony Parker, PG4112-240-17-813411003331
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Fabricio Oberto, PF251-30-00-0189200112
Michael Finley, SF234-73-50-00222000211
Brent Barry, SG40-00-00-0000001000
Robert Horry, PF11-11-10-0000100023
Ime Udoka, SF20-00-00-0000010000
Jacque Vaughn, PG10-00-00-0000000000
Damon Stoudamire, PGDNP COACH'S DECISION
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 41-8511-2517-2113304328371020110
 48.2%44.0%81.0%Team TO (pts off): 10 (6)
 
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (1)Add Comment
...
Yorumu Yazan kratos188, 09 Mayıs 2008, 22:49:41
SAS 4. maçı alırsa (ki buyuk ihtimalle alacaktır) seriyi alır. noh bu sene büyük sükse yaptı ama turu geçen son şampiyon olacak bence.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle