2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Sixers'tan Gövde Gösterisi (2-1)

NbaTr.Com - Cumartesi, 26 Nisan 2008
Andre MillerWachovia Center'da Detroit Pistons'ı konuk eden Philadelphia Sixers baştan sona üstün oynadığı maçta Pistons'ı ezdi geçti ve maçı 95-75 kazanarak seride durumu 2-1 yaptı.

Maçın 3. çeyreğinde Pistons'ı parkelerden silen müthiş bir savunma ve organize hücumlarla basketbol dersi veren Sixers'ta Samuel Dalembert ve Andre Miller ikilisi şov yaptı.

Pistons'ta ise Rip Hamilton ve Tayshaun Prince'in çabaları sonuç vermezken takımın diğer oyuncuları tel tel döküldü.

Samuel Dalembert 22 sayı-16 ribauntla oynarken, Andre Miller 21 sayı-6 ribaunt-3 asist yaptı.

Andre Iguodala 10 sayı-6 asist yaparken Prince karşısında yine zorlandı ve 6 top kaybıyla maçı tamamladı. Thaddeus Young 10 sayı ve benchten gelen Reggie Evans 9 sayı-5 ribaunt yaptı.

Pistons'ta Richard Hamilton 23 sayı-6 ribaunt yaparken, Tayshaun Prince 18 sayı-4 asist yaptı.

Chauncey Billups 11 sayı-4 asist-4 ribaunt yaparken, Wallace ve McDyess ikilisi sadece 2'şer sayı attı. Benchten gelen Rodney Stuckey ise 6 sayı-5 asistle oynadı.

Pistons 75 76ers 95

         
DET (1-2) 20  20  15  20  75
PHI (2-1) 20  24  26  25  95
DETROIT PISTONS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Antonio McDyess, C181-20-00-0123100122
Tayshaun Prince, SF388-91-11-21234105318
Rasheed Wallace, PF341-60-30-2145114442
Chauncey Billups, PG332-110-57-80444003211
Richard Hamilton, SG329-181-24-41562004523
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Lindsey Hunter, PG40-00-00-0000100010
Theo Ratliff, C142-30-00-0112002134
Jarvis Hayes, SF91-71-40-0123011103
Jason Maxiell, PF200-00-02-6055021142
Arron Afflalo, SG61-10-00-0011000002
Rodney Stuckey, SG251-70-04-4011510216
Amir Johnson, PF61-20-00-0101000122
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 27-663-1518-26727341868232775
 40.9%20.0%69.2%Team TO (pts off): 25 (29)
 
PHILADELPHIA 76ERS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Andre Iguodala, SF372-90-36-61346406310
Thaddeus Young, SF214-60-02-22020201110
Samuel Dalembert, C408-140-06-6511161122222
Andre Miller, PG409-140-03-40663102421
Willie Green, SG232-50-10-2112611134
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Kevin Ollie, PG20-00-00-0011000000
Reggie Evans, PF232-60-05-6055020249
Shavlik Randolph, C20-00-02-2000000002
Rodney Carney, SG213-81-31-2134120058
Jason Smith, PF50-10-00-0000111000
Louis Williams, PG264-110-01-1123310139
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 34-741-726-3111324321154152595
 45.9%14.3%83.9%Team TO (pts off): 17 (10)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 2 PHILADELPH ( R Evans 1 ) DETROIT ( R Wallace 1 ) - TEAMS (def3sec): None - COACHES: None
Officials: Joe Crawford , Bill Spooner , Michael Smith

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (7)Add Comment
...
Yorumu Yazan ginola, 26 Nisan 2008, 21:10:47
inanmak istiyorum detroıt elenecek diyebilmek ama bana gerçekten hala imkansız geliyor.hala daha detroit doğunun boston la mutlak favorisi.
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 26 Nisan 2008, 12:03:20
işte play off larda beni en çok şaşırtan durum detroitin bişiler yapamaması ki biçok all-star oyuncusuna sahip ama gerektiğini yapamıo hiç oynamasa daha iyi yani...çabucak eski haline dönmesi lazım...şu durumda ise sixers i tebrik etmek lazım ki maçın başından sonuna kadar üstün bi şekilde oynamışlar...ama finallerde oynayabileceklerini düşünmüorum.....
...
Yorumu Yazan dr.j, 26 Nisan 2008, 11:42:02
şampiyon sixers.
...
Yorumu Yazan Zülfikar, 26 Nisan 2008, 11:11:06
Bad Boys daha ilk turda elenirse çok gülerim =)
...
Yorumu Yazan Ring, 26 Nisan 2008, 11:09:40
Wallace hani takımı şampiyon yapacaktı.daha önce söylediğim gibi işler kötü giderse Wallace dibe vurur diye örnek ortada!!!Dalembert nba takdirimi kazanan pivotlar arasına girdi artık.Sonuna kadar git Philadelphia GÜÇ SİZİNLE OLSUN:)
...
Yorumu Yazan cenk, 26 Nisan 2008, 08:38:28
bu kadar be detroit'in havası hadi aslanlarım bu seriy alın bi üst turdada orlando bizi beklesin
...
Yorumu Yazan aracci, 26 Nisan 2008, 08:16:03
bu hiçbirşey değil.batıda spurs'un gövde gösterisi sürüyor.ezeli rakip suns'ı parçaladılar yine.buradaki ezeli rakip detroit'te zor durumda.phili yarı finalde orlando için kolay bir rakip olur.boston'da kolay bir yaka şampiyonluğu alır detroit elenirse.

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle