2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Spurs 3-3 Yaptı

NbaTr.Com - Cuma, 16 Mayıs 2008
DuncanAT&T Center'da 18,797 kişinin izlediği maçta son şampiyon San Antonio Spurs, New Orleans Hornets'i 99-80 mağlup etti ve seride durumu 3-3 yaptı.

Emanuel Ginobili, 6/9 üç sayı isabetiyle 25 sayı kaydederken, maçın da en skorer ismi oldu. Yıldız oyuncu ayrıca 4 ribaund alıp 2 de asist yaptı. All-Star forvet Tim Duncan ise 20 sayı- 15 ribaundla double double yaparken, 6'da asist yaparak mücadeleyi noktaladı.

Fransız oyun kurucu Tony Parker ise 15 sayı- 4 ribaund ve 4 asistlik performansıyla galibiyette önemli bir katkı sağladı. Kenardan gelen Ime Udoka 13 sayı- 3 ribaund- 2 asist, Kurt Thomas da 6 sayı- 9 ribaund 2 asistle maçı tamamladı.

New Orleans Hornets cephesinde ise Chris Paul, 21 sayı- 6 ribaund- 8 asist ve 3 top çalmayla oynamasına karşın takımını galibiyete taşıyamadı. Tyson Chandler 14 sayı- 6 ribaund, Peja Stojakovic 13 sayı- 6 ribaund ve sakatlanarak oyunu bırakan David West de 10 sayı- 6 ribaundla mücadeleyi noktaladı.

Hornets 80 Spurs 99

NEW ORLEANS HORNETS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Peja Stojakovic, SF365-101-12-21560001113
David West, PF384-140-02-21561122410
Tyson Chandler, C407-80-00-02461120214
Morris Peterson, SG221-51-20-0066200123
Chris Paul, PG399-180-13-30668303521
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Jannero Pargo, PG161-60-20-0022000032
Bonzi Wells, SF80-30-10-0000000020
Julian Wright, SF124-80-10-0022110008
Mike James, PG120-30-12-2011010002
Melvin Ely, C101-30-03-4022000205
Ryan Bowen, PF81-20-00-0213000002
Hilton Armstrong, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 33-802-912-1363440137491980
 41.3%22.2%92.3%Team TO (pts off): 9 (3)
 
SAN ANTONIO SPURS
STARTERS MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Bruce Bowen, SF281-61-53-4011300116
Tim Duncan, C357-140-06-8114156021220
Fabricio Oberto, PF192-40-00-0044400224
Manu Ginobili, SG339-156-91-22242000325
Tony Parker, PG316-131-12-30444204315
BENCH MIN FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
Ime Udoka, SF215-53-30-10332110213
Robert Horry, PF140-30-10-0224110250
Kurt Thomas, C213-40-00-0279200136
Michael Finley, SF181-60-10-0000200002
Brent Barry, SG81-20-10-0000000102
Jacque Vaughn, PG81-20-00-0000100002
Matt Bonner, PF62-30-00-0011100004
TOTALS  FGM-A 3PM-A FTM-A OREB DREB REB AST STL BLK TO PF PTS
 38-7711-2112-18738452843122199
 49.4%52.4%66.7%Team TO (pts off): 12 (10)
 
Flagrant Fouls: None
Technical Fouls: PLAYERS: 1 NEWORLEANS ( D West 1 ) - TEAMS (def3sec): SANANTONIO (1), NEWORLEANS (1) - COACHES: None
Officials: Ken Mauer , Bennett Salvatore , Monty Mccutchen
Attendance: 18,797
Time of Game: 02:24

 

İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan paugasol(gülsen), 17 Mayıs 2008, 10:25:06
bu seride hep new orleansı tutuyordum ki gerçekten iyi oynuyorlar.. son maç new orleansta oynanıcak büyük ihtimallede orleans alıcak ama spursı da küçümsememek lazım sonuçta şampiyon bi takım.....çok merak ediyorum.....
...
Yorumu Yazan ercan burak, 16 Mayıs 2008, 20:38:54
new orleans en basından beri şampiyon olacagını dusunuyordum spurs tercübesiyle seriyi 3_3 yaptı ama son macta ev sahibi new orleans cris paul ile turu gecer şampiyon fenerbahçe
...
Yorumu Yazan kratos188, 16 Mayıs 2008, 20:37:46
bence de son maç çok çekişmeli çekecek.hornets buraya kadar gelerek ve son şampiyonu bu kadar zorlayarak zaten bu sene çok iyi olduğunu gösterdi. hem tahminim hem de temennim SPURS'ün turu geçmesi..SPURS daha önce 2-0 dan geri gelip turu hiç geçememişti.umarım bu sefer tarihi değiştirir.SPURS-BOSTON FİNALİ MÜTHİŞ OLUR. BASTIR SPURS!!
...
Yorumu Yazan josh, 16 Mayıs 2008, 18:39:29
dehşet bi 7. maç olcak.
favori ev sahibi görünsede ağır tecrübesiyle spurs bence alır [ her ne kadar 2 takımda deplasmanda daha kazanamasa da ]

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle