2014 NBA All Star Smaç Yarışması'nda yarışacak isimler açıklandı. Son şampiyon Terence Ross'un başı çektiği çok iddialı bir kadronun yanı sıra geleneksel smaç yarışmasından çok farklı, yeni bir formatı da göreceğiz.

14 Şubat gecesi oynanacak 2014 NBA All Star Maçı'nın koçlar tarafından seçilen yedekleri açıklandı.

2014 NBA All-Star maçının ilk beşleri açıklandı.

Her yıl düzenli olarak Forbes tarafından açıklanan NBA'nin en değerli takımları sıralamasında bu yıl da zirve değişmedi.

Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, kariyerinin devamı konusunda açıklamalarda bulundu.

Denver Nuggets'ın İtalyan oyuncusu Danilo Gallinari'nin dizindeki sakatlığı nedeniyle sezonu kapadığı açıklandı.

Boston Celtics, Miami Heat ve Golden State Warriors, 4 oyuncuyu kapsayan üçlü bir takasta anlaştı.

Yıldızı Derrick Rose'un tekrar sezonu kapatmasıyla birlikte hedef küçülten ve bir süredir kadroyu boşaltarak geleceğe yatırım yapmayı tartışan Chicago Bulls, takımın en önemli isimlerinden Luol Deng'i Cleveland Cavaliers'a gönderdi.

Spurs,West'e Teslim (1-0)

Nbatr.com - Pazar, 04 Mayıs 2008
New Orleans Arena'da oynanan maçta New Orleans Hornets evinde konuk ettiği San Antonio Spurs'u 101-82 yendi ve seride 1-0 öne geçmiş oldu.

Maçta David West şov yaparken maçı 30 sayı-9 ribaunt ile tamamladı.Spurs'ta en skorer isim Tony Parker olurken geceyi 23 sayı-5 asist ile tamamladı.

Spurs'ta gecenin hayal kırıklığı Tim Duncan olurken 1/9 ile 5 sayıda kaldı.Bowen 5/10 üçlük isabeti ile 17 sayı-5 ribaunt-5 asist ile maçı tamamladı.Finley 13 sayı ile oyanarken,benchten gelen Ginobili 19 sayı-6 ribaunt-7 asist ile maçı tamamladı.

Hornets'te Paul double-double yaparken 17 sayı-13 asist ile maçı tamamladı.Stojakovic 22 sayı ile oynaerken,Chandler 10 sayı-15 ribaunt ile maçı noktaladı.Benchten gelen Wells 10 sayı,ilk beş başlayan Mo-Pet 8 sayı ile katkı verdiler.

Spurs 82, Hornets 101

 1234T
SAS (4-2) 2722171682
NOR (5-1)23222927101

Final

10:00 PM ET, May 3, 2008
New Orleans Arena
New Orleans, LA
 

SAN ANTONIO SPURS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Bruce Bowen, SF355-105-102-30555001417
Tim Duncan, C371-90-03-6123231115
Kurt Thomas, C201-40-00-0022001042
Michael Finley, SF285-113-80-01230000013
Tony Parker, PG409-171-14-61455105023
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Manu Ginobili, SG327-143-92-41567103019
Fabricio Oberto, PF200-20-01-2336012041
Jacque Vaughn, PG81-10-00-0022000112
Robert Horry, PF120-20-20-0112000020
Brent Barry, SG40-10-10-0000000200
Ime Udoka, SF20-00-00-0000000000
Damon Stoudamire, PG20-00-00-0000000000
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 29-7112-3112-21826341964131682
 40.8%38.7%57.1%Team TO (pts off): 13 (25)
 
NEW ORLEANS HORNETS
STARTERSMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Peja Stojakovic, SF389-152-42-22240100222
David West, PF3813-230-04-51892214030
Tyson Chandler, C354-70-02-269150031210
Morris Peterson, SG253-52-30-0134210038
Chris Paul, PG417-160-13-622413402317
BENCHMINFGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
Bonzi Wells, SF195-90-00-01340010210
Melvin Ely, C130-20-00-0213100040
Julian Wright, SF91-20-00-0112010002
Jannero Pargo, PG211-60-10-0044520012
Ryan Bowen, PF20-10-10-0011000000
Mike James, PGDNP COACH'S DECISION
Hilton Armstrong, CDNP COACH'S DECISION
TOTALS FGM-A3PM-AFTM-AOREBDREBREBASTSTLBLKTOPFPTS
 43-864-1011-1516345023115717101
 50.0%40.0%73.3%Team TO (pts off): 8 (10)
 
İlgili Diğer Haberler
Yorumlar (4)Add Comment
...
Yorumu Yazan 24_Kobe_24, 05 Mayıs 2008, 23:02:00
duncan böyle oynarsa bence spurs un hiç şansı yok.ama ben sonere katılıyorum.duncan 2. maçta düzelir

...
Yorumu Yazan soner, 05 Mayıs 2008, 03:14:13
SPURS ilk maçta bekleneni veremedi ama ben yine de takımıma güveniyorum. DUNCAN üst üste 2 maç kötü oynamaz.
...
Yorumu Yazan Ring, 04 Mayıs 2008, 12:17:36
Hornets pota altını karartmış suprs'e.Bu kadar ağır basacaklarını sanmazdım.Arkadaşın dediği gibi 2.maç kilit maç eğer Hornets onu da alırsa bu iş biter yoksa zora girer.West all-starı hak etmiyor diyenlere iyi cevap olmuş.Chandler sert oluncada yapacak pek bir şey yok.PAUL'da yine yapmış yapacağını.AMA SÖYLEDİĞM GİBİ 2.MAÇ ÇOK ÖNEMLE HORNETS ONU KAZANIRSA TURU GEÇER YOKSA ZORA SOKARA HEMDE ÇOK ZORA!!!!!
...
Yorumu Yazan heken, 04 Mayıs 2008, 11:14:53
işte bu hornets 2.macıda almalı ki sansını biraz daha artırsın duncanı böle yakalamişken yenilmek cok kötüolurdu iyi mac cıkarmişlar inş. böle devam eder hornetsi finalde görürüz...

Yorum yazın
Yazı Alanını Küçült | Yazı Alanını Büyüt

busy
 


Sosyal Medya ile Takip Edin!

Twitter Facebook Friendfeed RSS

Son Yorumlar

İddaa Basketbol Nası...
Nasıl bir farkı olacak ki bayan basketbolunun?
NBATR - İhsan Bayülk...
Çok güzel röportaj olmuş. Ben İhsan Bayülken...
7 Yıl Aradan Sonra P...
İnşallah bu sene de playoff yapaca Efes.
Howard'ın Dönüş Tari...
Howard gerçekten başa bela bir oyuncu, sürekli ...
Kevin Martin de Saka...
sitenizde iletisim adresi göremedik. Reklam verme...
NBATR - İhsan Bayülk...
Semih Erden basketbola verdi kendini. nba günleri...
İddaa Basketbol Nası...
tr bayan basketbol nasıl oynanır kuralı warmı ...
İddaa Basketbol Nası...
arkadaslar tr bayan basketbol nasıl oynanıyo bı...
Michael Jordan EFSAN...
Meryem mesajını çok geç gördüm kusuruna bak...
NBA'in En İyi Oyuncu...
bune ya michael jordan

© 2004 - 2013 | Türkiye'nin NBA ve Basketbol Portalı | nbatr.com


Sitede yer alan haber ve yazılar Kaynak gösterilmeden herhangi bir medya ortamında yayınlanamaz.!

NBA

NBA Basketbol
NBA TV NBA TV izle